Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Ще платите ли за допълнителна SEO оптимизация на фирмения си сайт?

  • Да, защото този, който ми направи сайта си остави ръцете

    Votes: 0 0.0%
  • Да, защото всички говорят за това

    Votes: 0 0.0%
  • Не, защото смятам, сайтът ми е направен от професионалисти

    Votes: 0 0.0%
  • Не, защото не зная какво точно SEO ще ми направят и дали няма да се отрази отрицателно впоследствие

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    7
Статус
Not open for further replies.
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Теми в този форум бол. Може да четеш само тези, които ти харесват. Или си купи още 100 беклинка, щом вярваш, че ще класират говносайта ти завинаги на първа позиция.

Тебе колко пъти трябва да не банват бе? Не вдяна ли, че на никой не му се четат глупостите на някакъв психар?

Това е форум за уебмастъри и онлайн бизнес, не психодиспансер за безработни с много време за губене.
Ае чупка - отивай в някой форум за детски учителки, да се правиш на разбирач пред тях. :)

Тъпунгер
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

След 10 дни беше на първа позиция при търсене на "военни новини"
е не тоя човек е яко забавен. Подметнах ти нещо за чорапите ама не вдяваш. Кой търси "военни новини" Това е все едно да се хвалиш, че си спечелил надбягване с група деца от детската градина.

Ае чупка - отивай в някой форум за детски учителки, да се правиш на разбирач пред тях
Давам ти и идея за първи трол пост "Не карайте децата да четат учебници докарайте ги в кръчмата"
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Това е форум за уебмастъри и онлайн бизнес.

Ти към уебмастърите ли се причисляваш? Освен с няколко деиндексирани сайта, с друго можеш ли да се похвалиш? Ако не, стига си флуудвал. И на мен ми писва от ненормалници.
 
Който се мисли за достатъчно добър се справя сам... които не му стигат пари също... ама да казваш че нещо не е необходимо и не съществува /каквато ти беше основната теза на тази тема / след като дори в официалния гайдлайнс е споменато и се препоръчва е загубена кауза и само тролиш и се заяждаш с потребителите... явно се мислиш за по умен и тези от Г нищо не разбират щом са дали различен от твоя отговор... ключ



http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?hl=en&answer=35291

If you're thinking about hiring an SEO, the earlier the better. A great time to hire is when you're considering a site redesign, or planning to launch a new site. That way, you and your SEO can ensure that your site is designed to be search engine-friendly from the bottom up. However, a good SEO can also help improve an existing site.
Няма такова животно SEO !

Не си давайте парите на SEO оптимизатори!

пп ако имаш желание си отвори тема не си давайте парите на некачествени сео оптимизатори и спомени лошите практики на блъгарски иначе няма смисъл...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Аз лично предпочитам да давам, но всеки има мнение по върпоса. Реших да драсна едно мнение и аз тук, че темата стана голяма, а аз все още не съм взел участие. Та, сега по темата...бих давал, защото тук говорим предимно за хамалската работа - контент и линкове. И само мога, но предпочитам в един момент да стана проджект мениджър отколкото да рпавя СЕО-то на 10 сайта и да се чудя кой да захвана днес и какво да му правя първо. Поне от към идеи няма да го закършиме. Има какво да се прави, време да има, това е важното. Но е много важно да се разбора от това, че или ще ви продадат нещо по-скъпо или ще ви пуснат куцата оферта, а не е изключено и това което те имат на предвид за оптимизация да е "слаба ракия" във вашата ниши. Наемането според мен е важно, но определено не е задължително. ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе