Никога няма да се оправим всичко е подкупно:(

@Blinky а защо и как махнаха пиянката, не съм много запознат. Последния път с някаква измама го избраха?
 
@Blinky а защо и как махнаха пиянката, не съм много запознат. Последния път с някаква измама го избраха?
И аз не следя футболния свят, но хора около мен гледам пируват. Явно са успели да се преборят, но явно е избран за президент:


Не им разбирам структурите, но май са си го избрали хората. То братче остана ли някой да е фен на перуката, провал след провал там и не пуска.
 
И аз не следя футболния свят, но хора около мен гледам пируват. Явно са успели да се преборят, но явно е избран за президент:


Не им разбирам структурите, но май са си го избрали хората. То братче остана ли някой да е фен на перуката, провал след провал там и не пуска.
Просто според правилата на БФС президента им се избира от гласовете на всеки един от около 500 ли колко бяха футболни клуба в България. Всеки клуб има право на един глас.
То футбол няма де, но нищо.

Сега, не знам ако са променили нещо изборния процес, но едва ли.

Бербатов отказа да играе за националния отбор (защото се бил обидил) когато все още имахме такъв. А самият Берба тогава си беше в прайма.
Това специално не го уважавам.
 
Бербатов не е президент бе, четете малко. Човекът си е направил собствен конгрес и са го избрали там неговите хора. Не разбрах какъв е смисълът от това, ама със сигурност няма никаква правна стойност.
 
Бербатов не е президент бе, четете малко. Човекът си е направил собствен конгрес и са го избрали там неговите хора. Не разбрах какъв е смисълът от това, ама със сигурност няма никаква правна стойност.
Едно време са обикаляли села и паланки в търсене на таланти. Ех, туй едно време...
 
Няма се оправим докато ни оправят.
 
Бербатов не е президент бе, четете малко. Човекът си е направил собствен конгрес и са го избрали там неговите хора. Не разбрах какъв е смисълът от това, ама със сигурност няма никаква правна стойност.
То пък защото имаме и един футбол, който да упралвява. Седят и делят една мърша. Малко лешоядска история изглежда.
 
Киро ще избяга от България, преди Зеленски от Украйна.
Това, което се прави в момента е против българите.
И тия ще пълнят хазната с данъци.
А възлагах някакви надежди на карикатури извадени от американско филмче.
 
Киро ще избяга от България, преди Зеленски от Украйна.
Това, което се прави в момента е против българите.
И тия ще пълнят хазната с данъци.
А възлагах някакви надежди на карикатури извадени от американско филмче.
Да, тия се оказаха голяма греда между другото. Тотално не знаят на кой свят са. И този Джон Траволта много смело говори, само където е хубаво да започва речта си с "Това е моето лично мнение и говоря само от себе си...." Да се знае, че не са ни толкова пилешки мозъците на всички. И онази убавица мамина - говорителката му....и тя милата огин под полата.
 

Горе