Новата версия как ви се струва?

Пък ако се разчистят стикитата, голяма част от които само примамват новорегистрираните да трупат мнения цена няма да има. Дори на моя доста голям телевизор ми идват в повечко.

sticky.jpg
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
Има ли начин от списъка с активни теми, да кликна някъде и да ме закара на последното мнение в темата?
 
Напротив! Така е просто идеално.

Абе има какво да се иска с цветовете.
Има ли начин от списъка с активни теми, да кликна някъде и да ме закара на последното мнение в темата?
Ще се погледне като опция. ;)
 
Много свежо изглежда със син бекграунд. Ако се добави към този "id" един ред:

Код:
#headerMover {
    background: #4682B4;
}

Screenshot_1.png


Черният цвят в менюто и бутоните може да се замени с по-тъмен нюанс от това синьо. Просто предложение. ;)
 
Да, пон
Много свежо изглежда със син бекграунд. Ако се добави към този "id" един ред:

Код:
#headerMover {
    background: #4682B4;
}

Screenshot_1.png


Черният цвят в менюто и бутоните може да се замени с по-тъмен нюанс от това синьо. Просто предложение. ;)

Много ангажиращо, много дървено изглежда и ръбесто. :)
Най-добре е, ако може да се вкарат 4-5 дизайна и който какъвто му хареса да слага, защото така до консенсус няма да се стигне, сигурно е.
 
Тоя път поне преведете всичко.
И това черно не се връзва много, нека е пак синьо - http://www.colorhexa.com/123e6f
Ее, 6000 стринга бате не се превеждат много бързо, а и за какво ти е на теб бек-енд превод като каза всичко. :)
 
Ее, 6000 стринга бате не се превеждат много бързо, а и за какво ти е на теб бек-енд превод като каза всичко. :)
Пусни една тема, че се търсят преводачи и им разбий превода на желаещите.
Под всичко имам предвид само това което виждаме ние потребителите.

Няма да е лошо и линковете да се отличават от текста/
 
Последно редактирано:
Дали е възможно шрифтът да се увеличи малко. При писане на коментар е направо мъчение за човек с над 5 диоптера късогледство, пък далекогледите, не мога да ги мисля даже. :)

Освен това секторът с цитирания пост е добре да бъде ограден с по-тъмна рамка отвсякъде, а не само с червена линия в лявата част, както е в момента.
 
Дори и цитатите на блокираните потребители се скриват! Това е най-добрата функция за мен.
 
Фонът на четните и нечетните мнения трябва да се различава леко. Сега всичко се слива и когато скролираш трудно хващаш къде почват и завършват мненията на отделните потребители.
 
Благодаря за всички менения не съм отбелязал всички писали....


Шрифта по добре ли е ? (на странците и долу в едитора) ?

ще тесваме цветови подобрения в следващите дни :) и ще си бекъпнем тези преди да почнем работа :)

@redrum редиректите са нагласени още с първото пускане както и подписите на всички да са си като преди :)

@ops5 Аз постнах че поддръжката никаква я няма и само бъгове ... през предното десителитеие вбюлетин беше номер 1 но вече не
 
Фонът на четните и нечетните мнения трябва да се различава леко. Сега всичко се слива и когато скролираш трудно хващаш къде почват и завършват мненията на отделните потребители.

Флагчето ново в дясно то постовете не върши ли работа ?

едит клавиатурата си заминава и изпуска :p
 
Последно редактирано:

Горе