Новата версия как ви се струва?

Хора, не се излагайте - това не ви харесва, онова не ви харесва! Системата е много по-добра, предишния форум беше пълен с бъгове, не можеха да се прикачват файлове, работеше по-бавно и често даваше грешки, както казаха - поддръжката също е била доста зле. Като всяко ново нещо, ще трябва да се свикне с този вариант, може да има някои дребни външни неща, които ще се изгладят, но е много по-добре от преди.
 
Аз ли съм сляп или няма бутон за цитати в ббкод едитора? Това се ползва често, когато трябва да се цитира нещо от вестник примерно и по други поводи.
 
Последно редактирано:
Ето тестов цитат
Работи си, просто трябва да натиснеш върху иконката Insert, която е след картинката и медията, там има цитат, код и други неща.
 
Май е време да си сменя аватара, нова система нов аватар от 8 години не е променян .. Така се прави трябва да има развитие, само като препоръка можете да добавите син цвят вместо черен за да не е толкова стресираща миграцията за потребителите и в течение на времето да го промените по ваш вкус. :)
Да, ще се сложи скоро син цвят. Ще се стигне скоро до това. Ако нещо друго прави впечатление, да се оправя. ;)
 
Да, ще се сложи скоро син цвят. Ще се стигне скоро до това. Ако нещо друго прави впечатление, да се оправя. ;)

Когато се цъкне на нечий профил нека текста да е бял, а не черен на черен фон (невидим).
 
той е тъмно черен на малко по светло черен и се вижда с мно взиране :(

По принцип подготвяме се по голяма смяна в цсс не на парче ... но ще гледам да се адресира бързо
 
Няма да е лошо се смени това:
4moki, преди 13 минути Докладвай

Да отиде отгоре, както беше преди, сега отдолу е малко объркващо и не мога да видя от кога е пусната темата примерно(за раздела пазаруване)
 
Не намирам линк от който да си видя всички стартирани теми, има само за постовете ми. Но искам да си видя моите теми само!
Има ли начин с тази нова версия?
 
Остава проблем и малкият шрифт и сивия цвят на част от текста към профилите на потребителите. Според мен няма нужда от шарения. Преди бяха в един цвят и беше ясно кое е показател и кое данни по съответния показател. Иначе, сега полето за писане на коментари е горе-долу добре.:)

п.с. това за сивото важи и за подписите и справките - час на пускане на коментара и т.н. Това сиво е жива мъка, наистина. Иначе, почвам да свиквам с новата визия на форума... :)
 
Последно редактирано:
Линковете в поста не се различават от текста. Налага се с курсора на мишката да се търси кой текст е линкнат.
 
И сега си е добре, само да смените погребално черното, че е изключително депресиращо, особено ако си имал тежка вече направо не ти се гледа :D
 
Това допада ли ви? Как мислите? :)

Според мен е по-добре да си е фул, но би било добре да има примерно 50px margin на .pageWidth, вместо 5, както е сега.

Още нещо - профилите в ляво, кутията да стане по-широка с 20-30 px, или да се редактира преводът на БГ с по-кратки стрингове, например 'Получени харесвания' да стане само 'харесвания'. Сега цифричката е под името на реда и изглежда неподредено, като и увеличава излишно височината на поста.
 
Последно редактирано:
но би било добре да има примерно 50px margin на .pageWidth, вместо 5, както е сега
Тогава може да има проблем с мобилните устройства и малките монитори. По-добре да е в процент или както си е сега. Ако пък се фиксира с точен размер, тогава хората с големи монитори няма да могат да виждат повече мнения едновременно на екрана си, така че не е добра идея.
 
Знам, че Банко е фен на флет дизайните, ама ако знаеш как изглежда на 1920 пиксела на 27" телевизор :)
Тогава може да има проблем с мобилните устройства и малките монитори. По-добре да е в процент или както си е сега. Ако пък се фиксира с точен размер, тогава хората с големи монитори няма да могат да виждат повече мнения едновременно на екрана си, така че не е добра идея.
Едно media няма да навреди със сигурност.
 
Знам, че Банко е фен на флет дизайните, ама ако знаеш как изглежда на 1920 пиксела на 27" телевизор :)

Едно media няма да навреди със сигурност.

Мисля, че вече си има медия, като се свие до ниво таблет/телефон, тези рамки отстрани изчезват. А и 50-100px по-малка ширина няма да попречат нито на лаптоп, нито на таблет, говорим за 1-2 сантиметра реален размер. Иначе аз го гледам на 1920 ширина и е ок.
 

Горе