Новата версия как ви се струва?

Аз по принцип съм консервативен човек и не обичам изненадващите резки промени. С малко зор в началото докато се ориентирам кое къде е се оправих все някак.
Е и аз за това попитах, да не се лутам, но и да се лутах, пак не разбрах от къде да напиша лично на потребител. Би ли споделил как се оправи и от къде?
 
1. Не мога да си редактирам мнениятя
2. Не мога да си сменям подписа
3. Не мога да си редактирам - де да знам какво има там
https://www.predpriemach.com/account/ -> You do not have permission to view this page or perform this action.
 
Ще трябва да се свиква , има и доста бъгове. Много от бутоните/линкове не се виждат добре .. ще има работа по темата.
 
1. Не мога да си редактирам мнениятя
2. Не мога да си сменям подписа
3. Не мога да си редактирам - де да знам какво има там
Добре, братле. Мерси. ;) Някои неща ще е нужно да ни казвате, за да може да ги чистим. Ще се включат. Има и други неща, които ще се донагласят:

1. Twitter API
2. Тайтъл на сайта
3. Друг трейд ще се сложи
4. Статиите от медията ще се качат в нова секция
5. Линковете към страниците във футъра
6. Премиума трябва да се нагласи
7. Рекламните банери да се интегрират

Като изчистим тези неща, ще видим за още допълнителни. ;)
 
4. Няма бутони за bbcode
5. Това да не е фейсбук - няма червена ряпа, само лайк
6. Не виждам трейдър в пазара
 
Ще трябва да се свиква , има и доста бъгове. Много от бутоните/линкове не се виждат добре .. ще има работа по темата.
Това е от дизайна. В предния всичко си личеше добре. Сега малко ми се сливат и на мен. ;)
 
Старата версия по-добре се визуализираше, когато Минимизираш chrome-a, предлагам да поработите и върху това
 
4. Няма бутони за bbcode
5. Това да не е фейсбук - няма червена ряпа, само лайк
6. Не виждам трейдър в пазара
Да, за т. 5 - ще се включи и това. ;) Абе има си неща още, не е като да сме финално така. ;)
 
А стария трейдър ще се запази ли? Репутацията?
Репутацията е в точки и лайкове в момента. А трейда, ще е нов и ще се прехвърли надявам се досегашните. Взели сме добър модул за това. ;)
 
Да, ДП е със същия, но не ме кефи, честно казано. Но, решението е ваше. А и всеки бранд има нужда от промяна.
 
Е, дано... работата е там, че май щеше да е по-лесно да се оправят бъговете и да се пипне дизайна в предишната версия, а не нова форумна система да се прави.
Всъщност това от много време не е опция, защото vbulletin-а лека по лека си заминава. Ако случайно не си забелязал, но последно време много бъгове и дупки има. Няма как да се кърпи нон стоп. ;)
 

Горе