Новата версия как ви се струва?

Виж сега, ако човек винаги се държи нормално е скучно и най-вече неестествено. Всеки е на периоди и трябва разтуха, била тя физическа или писмена. Да не говорим, че жените не си падат по предвидимите и скучни мъже. Падат си по гъзове ;) Затова го приемам като комплимент "гъз" :)

200_s.gif


jennifer-aniston-asshole.gif
 
Аз, честно казано не виждам с какво зачервяването на схемаджиите е по-ефективно от репорта??? Мисля, че много повече полза ще има да се сигнализира, след което админът, т.е. Блинки да хване нарушителя любезно за яката и да му каже с бликаща от очите топлина: Бате, давам ти почивка. :)

Единствената разлика е, че наказанието ще се извършва от върховния орган, а не от населението. Както знаем, изостаналите нации обичат сами да убиват осъдените - по възможност с камъни. :)
Да, ама демократичното водене и от части малко стегнато си е стил, който е тестван и работи. Никога не сме взимали решения (по-сериозни) без да се допитаме до хората тук и без да сме го премислили. За това и смяната на дизайна беше съпроводена от това да питаме какво още трябва. И както казах, остава ни малко да е напълно готово. Ще седнем и ще отделим време да прегледам всичко изписано и да видим плюсове и минуси на предложенията, което ще ни отвори работа - да внедрим и подобрим някои неща из форума. Това с даването на репи е топ приоритетно, както се досещате повечето. ;)
 
Хайде нямам търпение за репите - че има няколко комлексари дето съм си набелязал.
Може ли да оправите и това като се влезне в главната страница да се вижда във форума Онлайн магазини дали има ново мнение или нов отговор - броено спрямо последното ми влизане - така е супер неудобно.
 
Blinky, има едно нещо, но предполагам се свиква, от известно време ме бърка и не мога да свикна.
https://i.gyazo.com/2568001fe60741cb35f13e7a5af6d914.png
Става въпрос за кога е публикувано мнението, инстиктивно първото, което окото вижда е отляво датата, а фоотера примерно може да го направите с един бордер blue за да се вижда малко повече. Ако има и някакъв по-дълъг подпис потребителя, въобще целия фуутер на поста изчезва от окото, няма фокус.
 
Да, ама демократичното водене и от части малко стегнато си е стил, който е тестван и работи.

На кое викаш демократично??? На това 3-4 говеда да пуснат репорт за прехвърляне на тема от офтопика в кофата??? Странна представа за демокрация имаш. В твой прочит тя изглежда като да оставиш шепа прближени батки да те командорят както си искат. :)
 
На кое викаш демократично??? На това 3-4 говеда да пуснат репорт за прехвърляне на тема от офтопика в кофата??? Странна представа за демокрация имаш. В твой прочит тя изглежда като да оставиш шепа прближени батки да те комадорят както си искат. :)

a_Od_Vr_LE_460s.jpg
 
И ти си в списъка
Аман от комплексари

Я пък го и този се обади. Хахах
giphy.gif


Като е аман от комплексари и теб се сложи в тоя списък, защото да се изявяваш като защитника на форума, като дори правиш "списъци" си е баш комплексарско! :D
 
Я пък го и този се обади. Хахах
giphy.gif


Като е аман от комплексари и теб се сложи в тоя списък, защото да се изявяваш като защитника на форума, като дори правиш "списъци" си е баш комплексарско! :D
u-mad-gif-17.gif
 
предлагам да се върне старата версия на предприемач,сигурен съм че повечето потребители са на това мнение...
 
На кое викаш демократично??? На това 3-4 говеда да пуснат репорт за прехвърляне на тема от офтопика в кофата??? Странна представа за демокрация имаш. В твой прочит тя изглежда като да оставиш шепа прближени батки да те командорят както си искат. :)

Демократично е, че всеки има глас. А не е квото си решим ще ни го търпите. :) Не сме правили така, не мисля, че е и правилно. Кое точно не те кефи на прехвърлянето на тема от офтопик в кофата? То реално щом и за офтопика не се класира, за какво говорим. Колкото до хората, генериращи такива теми и постове....там какво можем да направим, да купим мозъци ли. :)

И ти нещо не разбираш какво точно се случва в този форум. Има няколко души, които според теб командорят амините и те правят каквото кажат....мисля, че си в грешка. Съобразяваме се с всеки креативен и добронамерен коментар, колкото и да е критичен или заядлив...важното е едно - да стигнем желания резултат. А дали ще е през няколко клизми, вече както дойде. :)

И темата е малко в страни в момента, от това, което трябва да е. Нали за визия и функционалности си говорим. :) Ще има рейтингова система, не само нагоре с лайковете. ;)
 
Blinky, има едно нещо, но предполагам се свиква, от известно време ме бърка и не мога да свикна.
https://i.gyazo.com/2568001fe60741cb35f13e7a5af6d914.png
Става въпрос за кога е публикувано мнението, инстиктивно първото, което окото вижда е отляво датата, а фоотера примерно може да го направите с един бордер blue за да се вижда малко повече. Ако има и някакъв по-дълъг подпис потребителя, въобще целия фуутер на поста изчезва от окото, няма фокус.
 
Кое точно не те кефи на прехвърлянето на тема от офтопик в кофата? То реално щом и за офтопика не се класира, за какво говорим. Колкото до хората, генериращи такива теми и постове....там какво можем да направим, да купим мозъци ли. :)
b020f8dcb475c07c4719ddf19315e1ac.jpg
 
Тоя банер на предприемач заема 1/5 от 5" екран на телефон. :confused:
Да, нормално. И е 1/5 от екрана, ако темата е от 1-2 поста. :) Дано по-малко такива теми имаме. ;)

Гледаме и преценяваме не само на десктоп.... На мобайла си изглежда добре според мен. Но ако дразни (съобразете се и с това, че трябва да има) ще го мислим.
 
Семпъл, модерен, чист, практичен, не тормози окото, зарежда се бързо на мобилни телефони, гъзарски.

Какво може да се бутне?

-рейтинг система
-да се добавят бутони за споделяне на самата публикация или пост
 

Горе