Новата версия как ви се струва?

За последен път верифицирам акаунта! Пейпал акаунта не съм го верифицирал толкова пъти - 4 за 3 дена.
махнете я тази опция защото е смешна.

AI то се старае да ни предпази от вкарване на IPто по блек листи заради много баунс... с gfdgdfgdfg поща няма стане
 
Рядко ползвам мобилни за форума. В момента чета на 5'' дисплей и страницирането е доста трудно за уцелване. Може би последната страница да е по-голяма.
 
@Blinky
Не мога да оставя трейд. Дава ми невалиден URL на сделката. Като дам на намери тема, ми илиза страница с код само - https://www.predpriemach.com/xcxt/suggest/thread. Някой би ли ми казал как се оставя трейд и дали проблемът е в мен? Благодаря за което.
 
Заради шибаните адреси е. С @coolice ще го фикснем. Просто на някои дълги не приема. Решил дева, че стринг с Еди какви си големина ще е и точка. :) Иначе виж и дали си дал мнение в темата, защото наскоро и това беше проблем на един потребител. Искаше да даде. Не можеше и се разбра, че реално не е взимал участие в темата. Няма как да те тракне и системата, че не читваш. :)
 
Специално основният изглед е непрегледен и едноообразен, Преди беше много по добре, още не мога да се ориентирам кое къде е.
 
Не знам кое толкова объркано има. Да, различно е, но е логично. Дори смея да кажа повече от предишния. И в бъдеще секциите ще се разширяват определено. ;)
Най-вече подкатегориите.
 
Дай нещо по-конкретно....подредбата ли, визуализацията им в топ раздела? Нещо не загрявам, явно проблема е в мен. :)
Преди под главна категория, излизаха подкатегориите.
Те и сега излизат, но по друг начин, по непрегледно е за мен поне.
Преди беше по интуитивно.
 
Преди под главна категория, излизаха подкатегориите.
Те и сега излизат, но по друг начин, по непрегледно е за мен поне.
Преди беше по интуитивно.
Да, сега за да се оптимизира пространство са го поставили в дропдаун. Идеята им е ако има някой голям и дълбок навътре форум, да спестят на потребителите голямото скролване през хоума. :)

Точно с тази цел и са изнесли бързото меню в началото, в дървовиден вид. ;)
 
Да, сега за да се оптимизира пространство са го поставили в дропдаун. Идеята им е ако има някой голям и дълбок навътре форум, да спестят на потребителите голямото скролване през хоума. :)

Точно с тази цел и са изнесли бързото меню в началото, в дървовиден вид. ;)
Хм, къде е това дървовидно меню? При мен няма никакъв дроп даун, просто всички категории на куп една под друга.
 
Може би става въпрос за стрелката до самия раздел.

2b10e5768e104ca0b11f41072f49bec8.png
 
Хм, къде е това дървовидно меню? При мен няма никакъв дроп даун, просто всички категории на куп една под друга.
Все едно не сме в един и същ форум.

Ето къде има подредбата, която може би ще те ориентира по-добре. :)

1.png
 
как се трият стари съобщения сега
 

Горе