Новата версия как ви се струва?

Хора, форума е нeизползваeм от тeлефон. Мoля ви слoжете tapatalk. Ебaхти ъпдeйтa. супеp трудo e. прeдпpиeмaчи cме. по цял дeн търчим... Нe ce търпи
 
Относно банера, много странно да имаш банер - "предприемач - вашия спътник в интернет бизнеса", който да те отвежда до началната страница.
Каква е идеята?
За мобилната: много хора, много мнения - на мен например ми харесва и ми е удобна...
Единственото поне за мен странно нещо е разликата в new и recent posts. В new "изчезват" новите постове, които вече си прочел? Стария форум май имаше само recent, но под името New Posts...
 
Семпъл, модерен, чист, практичен, не тормози окото, зарежда се бързо на мобилни телефони, гъзарски.

Какво може да се бутне?

-рейтинг система
-да се добавят бутони за споделяне на самата публикация или пост
Последното го ма в дъното на таблицата. Сменено е това като се кликне на профила от пост или сайдбара на хоума. Мисля, че стана добре - прибави се едно opacity. Ако някой има някакви други предложения, ще се радвам да ги сподели. ;)

@white_pawn .Идеята на банера е вид брандинг. Няма конкретен замисъл, но поне като се влезе се вижда какво се рекламира. Не е приоритетен, така че при кампании той е просто "обирач" на остатъчни импресии, не е в кампания. :)

Има нови постове. Ще ни дадеш ли пример със скриншот. :)
 
@Blinky сори за бутоните, не съм ги видял. Относно този красив банер, аз имам друго предложение - да води не към началната страница, а към кампанията на форума, а именно "Успей с нас!".
 
Последно редактирано:
@Blinky сори за бутоните, не съм ги видял. Относно този красив банер, аз имам друго предложение - да води не към началната страница, а към кампанията на форума, а именно "Успей с нас!".
Да, това е добра идея. Мерси, ще го направим. ;)
 
  • Like
Реакции: ADO
@Blinky, нещо по въпроса с тапаталка. За н-ти път ми се прескача пост за тапата.

Нали ти казаха, че няма да го направят да работи с тапаталка, и без него форума си е добре.
 
Последно редактирано:
Нали ти казаха, че няма да го направят да работи с тапатала, и без него форума си е добре.
Да, така е. за момента нямаме планове. Последната скрепария, която видяхме от тях грам не ни допадна. :) Така, че са ни малко в черния лист, ако ни разбраш @kamentk .

Какво точно превъзхожда тапатолка мобилната версия на форума. А и да, там не съм много сигурен, че и рекламите ни ще се показват. Но за сметка на това, те ще си пуснат техните. :) Някакво предимство? Може би, защото всички форум акаунти са ти в този ап?
 
Абе кога ще пуснете форума за програмиране :)
Бате, сега има някакви секции - така де уеб девелопинг. Нали като се понатрупат - отаваряме. ;)

Дайте други съвети.... Трейда ще се фиксне, ще е приоритет и ще се отворят още рекламни позиции. Имаме и да фикснем горе линкчетата и да изведем няколко страници. :)
 
Откакто е пусната новата версия се дава предложението да се махне изскачащия поп-ъп, когато форума се отбелязва като прочетен. Просто да се рефрешва страницата, без предупреждение. o_O
 
Откакто е пусната новата версия се дава предложението да се махне изскачащия поп-ъп, когато форума се отбелязва като прочетен. Просто да се рефрешва страницата, без предупреждение. o_O
Мда, това пък грам не разбрах кое му е дразнещото? :) Но ще го вземем в предвид, щом толкова дразни. :)
 
Да, така е. за момента нямаме планове. Последната скрепария, която видяхме от тях грам не ни допадна. :) Така, че са ни малко в черния лист, ако ни разбраш @kamentk .

Какво точно превъзхожда тапатолка мобилната версия на форума. А и да, там не съм много сигурен, че и рекламите ни ще се показват. Но за сметка на това, те ще си пуснат техните. :) Някакво предимство? Може би, защото всички форум акаунти са ти в този ап?
Е тука яко ме изгубихте. Имаш нотификации - нещо което мобилната версия няма как да постигне. С два клика отговаряш на съобщение. Може да се ползва като инстант месинджър, което прави комуникацията с клиентите изключително лесна. Иначе трябва да ги карам да си пишешм мейли или не знам си какво. Има колеги от форума с които с два месиджа се разбираме и си вършим работата, а без нотификации отива 3 дни комуникация. Иначе става за 5 минути. На 4 инча телефон форума е просто неизползваем. Всичко е толкова малко, че не можеш да кликнеш това което ти трябва. Отделно че като тръгна да пиша пост на кирилица по някаква причина браузъра след втория символ ме пренасочва към URL лентата и писането е отвратително. Сайта върви изключително лагаво на телефон, докато тапаталка въобще не се усеща колко бързо зарежда. На програмистите им е ясно защо е така. Просто докато зареди всичките стилове, през тапаталка ще съм прочел и коментирал. Отделно тапаталка ти дава много по-добро превю на темите отколкото десктоп версиите. Тука трябва да цъкаш като полудял, отваряш темата, виждаш, че не струва излизаш, пиши го минута на по-слаб телефон. А с тапаталка отсяваш плявата за секунди. Отделно по някаква линия телефона ми не иска да пази сесията дълго време. Трябва да се логвам пак. Докато тапаталка си ме държи логнат винаги. И пак - нотификациите и бързината на отговаряне на лично съобщение, са просто невероятни в тапаталка. Никаква мобилна версия не може да се сравни с това. Дори и десктоп версията не може да се сравни с това. Просто е уникално удобно и предприемаческо. Мога спокойно да си върша работата докато пътувам в метрото, докато с мобилната версия не може, защото е бавн, неудобна и не ти напомня сама за себе си, а ти трябва да се сетиш да я провериш. Просто до толкова съм адоптнал тапаталка, че форума без него е просто голяма регресия на старата версия. Който не го е пробвал не знае колко е удобно.

Не знам какво ви притеснява толкова, може и да има причина, но просто от юзър страна е 100 пъти по-важно да мога да вляза във форума лесно, отколкото да мога да харесвам мнения, да си водя стена на профила, да дам червена, зелена или лайняно-кафява репутация или не знам си какво "сошъл". Няма по сошъл и съвременно от мобилните апликации за мен. Смартфоните могат да ти вкарат света в джоба и с правилните апликации това става супер лесно.

Това с рекламите - почти съм сигурен че тапаталк може да се конфигурира и да се монетизират показваните реклами в апликацията. За моите фруми съм ги спрял, скоро не съм се занимавал да видя каква е ситуацията, но имаше нещо в тази посока. Пък и със сигурност е по-добре да загубиш някоя импресия на банер, отколкото някалко юзъра.

Няма да си мъча повече да пиша. Убеден съм че никой от тези които са писали против тапаталка - не го е използвал и не знае за какво иде реч. Честно казано дори старата мобилна версия беше по-добре, понеже не зареждаше един тон css
 
Към предложенията добавям и това, че поне аз никъде не виждам линк/бутон за започване на лично съобщение когато съм в профила на някого. За да започна ЛС трябва да му натисна върху снимката и там да избера линка предназначен за това.
 
Купи си 5 инча телефон и готово.
А за известията си включи имейл опцията.
 
Купи си 5 инча телефон и готово.
А за известията си включи имейл опцията.

Имам майл известия. И каква полза, като отговорът през мобилната версия е изключително труден.

Другото няма да го коментирам.
 
Имам майл известия. И каква полза, като отговорът през мобилната версия е изключително труден.

Другото няма да го коментирам.
Ок. Ще го вземем в предвид. Но и нали се сещаш като собственик на сайт колко е яко да ползваш търд парт услугите на някой, като си ок и без тях. Както написах ще се помисли. Преди честно казано беше с тапатолк защото и мобилната не беше много юзър френски, както и реклами там нямаше, да не говорим, че не предлагаше пълния набор от опции както за админите, така и за вас. :)

Иначе само да кажа, че сега си има отворени рсси за следене на определено съдържание, както и мейл събскрипшън за теми, лични и т.н. Аз лични ползвам за личните тази опция. :)
 
За последен път верифицирам акаунта! Пейпал акаунта не съм го верифицирал толкова пъти - 4 за 3 дена.
махнете я тази опция защото е смешна.
 
За последен път верифицирам акаунта! Пейпал акаунта не съм го верифицирал толкова пъти - 4 за 3 дена.
махнете я тази опция защото е смешна.
Изклего бате. Аз съм го изключил при мен. Иска ми само от чуждо устройство. ;)
 

Горе