Новата версия как ви се струва?

Горе, долу да. Като не ги виждат и двамата, реално не съществува. Малко като във Фейсбук, ако например вземем дискусия между повече от двама, като напусне някой, не го вижда вече. Ще пишем тия дни с ъпдейта по тази тема. ;)
 
Аз ли съм неграмотен, но нещо не мога да разбера как се търси в съобщенията, искам да намеря съобщение от един потребител от преди няколко месеца, но нещо не виждам подобен филтър има ли изобщо опция за търсене в личните съобщения.
 
Аз ли съм неграмотен, но нещо не мога да разбера как се търси в съобщенията, искам да намеря съобщение от един потребител от преди няколко месеца, но нещо не виждам подобен филтър има ли изобщо опция за търсене в личните съобщения.
най-долу:
upload_2017-5-7_14-40-55.png
 
Аз викам да си върнеме старата версия, че много официално взе да ми става форуму:)
 
Аз викам да си върнеме старата версия, че много официално взе да ми става форуму:)
И през мине не мине месец да кърпим хакове и да ни пробиват. :) Няма как.

Имаме д изчистваме някои неща - репутации, и тъпия трейд, който нещо се ебава от време на време.
 
Рекламите обаче хич не са респонсив.

e4ONhcp_d.webp


Още по-лошото е, че влизат в най-горното мнение.
 
Рекламите обаче хич не са респонсив.

e4ONhcp_d.webp


Още по-лошото е, че влизат в най-горното мнение.
Идеята е да са в първия пост на страницата на темата. А кое не е риспонсив? Дай някакъв скриншот. При мен е Ок, но аз съм само едно устройство. :)
 
Прикачих скрийншот, който обаче вече не се вижда. Не знам каква е причината да го изтрият от imgur.

Ще го прикача отново след малко.
 
Screenshot_2017-05-09-08-54-01.png
Прикачих скрийншот, който обаче вече не се вижда. Не знам каква е причината да го изтрият от imgur.

Ще го прикача отново след малко.

Защо не го качиш директно? С-мата го позволява.
 
Идеята е да са в първия пост на страницата на темата. А кое не е риспонсив? Дай някакъв скриншот. При мен е Ок, но аз съм само едно устройство. :)
В момента изглежда, че този който го е публикувал този пост е публикувал и банера. Което не е много ок.
 
Извинявам се за дабълпоста, но да не изчезне пак снимката от миналия пост, слагам оче една, която не знам дали е бъг, но е от доста време.

Това е в темите, когато се отвори отстрани има една лента място, което при скролване надолу някой път се засяга и мръдва настрани.

Може и заради стрелките да е.
 

Прикачени файлове

  • IMG_20170509_091341.jpg
    IMG_20170509_091341.jpg
    192.1 KB · Преглеждания: 6
И при мене е ок, ама това не отменя факта че
Мобилната версия е ужасно неудобна.
 
И при мене е ок, ама това не отменя факта че
Мобилната версия е ужасно неудобна.
Защо да е неудобна? Честно казано виждал съм други форумни мобилни версии, смятам, че си е ОК. Аз даже имам повече часове във форума тук от тела, отколкото от декстопа. Просто наистина ми е удобно. ;)
 
  • Like
Реакции: Sky
И за мен мобилната версия е добре като свикнах с нея. 90 % влизам от телефона тук. Свалих си приложението на абв и си имам известия на секундата при получени лични съобщения и мога да отговарям веднага, което всъщност ми е най-важното.
 

Горе