Новата версия как ви се струва?

@Blinky какво стана с търсенето по три знака? Два-три месеца минаха, откакто обеща?
 
Добре, че имам още кисело зеле на корем.
 
@Вискяр Градинаров , ликувай бате :)

1.png 2.png
@Torbalan Trolski ,какво се иска в задачата. Извинявай, че нещо не го намирам като опция, в кодовете го намерих. :)

@4moki , не знам. Пуснете една де. :) Но админите не сме много хепи с идеята търт парти апове да ни взимат трафика, респективно рекламите, но демократично общество сме. Не сме забравили и засмяна на линковете в долното меню - позициите на всеки линк.
 
Бях писал и за това, но гледам още не е фикснато:
51b98548827649a8b57d4a3d067f8f24.png
 
@Torbalan Trolski ,какво се иска в задачата. Извинявай, че нещо не го намирам като опция, в кодовете го намерих. :)
След като направиш Mark Forums Read, да няма попъп или ако не може да се махне да е с 0-в таймаут (димек да рефрешва веднага).
 
И отново за репите и хората ... @Blinky social FTW!

1 2 3
 
Защо при цитиране Unlink не работи?
 
Защо при цитиране Unlink не работи?
Виж дали още има http отпред, аз ги махам преди да ънлинкна. Иначе все си го брои за линк и го прави жив линк. Оправих ти го. ;) Видях къде си искал да го направиш. ;)
 
Триене няма, това е разговор. По-скоро може да го насунеш. за теб е изтрито по този начин, за другата страна остава хисторито му. Това е сега логиката им. 1:1 е като се замислите, но по различен начин направено. За изчерпване, едва ли има, но ще го видим това. За сега, ако нещо лимитираме, ще казваме. По дифолт колко е лимита от там където си чел. ;)

Това значи ли, че за да се изтрие напълно едно съобщение, трябва и двете страни да напуснат разговора?
 

Горе