Новата версия как ви се струва?

Визията е страхотна, на мобилни също е супер. Харесва ми как се свива дясната колона на мобилни. Аз не мога да разбера, много от големите форуми обаче, нямат мобилни версии дори... Като abv , bg-mama са на отделен домейн... Що не си оправят форумите? Нямат ли интерес?
 
Визията е страхотна, на мобилни също е супер. Харесва ми как се свива дясната колона на мобилни. Аз не мога да разбера, много от големите форуми обаче, нямат мобилни версии дори... Като abv , bg-mama са на отделен домейн... Що не си оправят форумите? Нямат ли интерес?
Мерси много. Доколкото знам бг мамата имат. За абв - там ще им е тегаво, но желание се иска. Мейлите ще видим защо не се получават. ;)
 
Търсенето във форума е загубена кауза или аз съм тъп и не знам как да слична да не показва всеки пост а по теми резултатите:
upload_2017-1-15_7-10-51.png
 
Това общия филтър ли е? В смисъл по теми да се филтрира? Това определено е засякло по постове и е извядило всички постове с ключовата дума, а да не говорим, че при пренасянето към новата система заглавията са се нанесли в постовете с префиксове re: От това е голямата мешавица. ;)
 
Това общия филтър ли е? В смисъл по теми да се филтрира? Това определено е засякло по постове и е извядило всички постове с ключовата дума, а да не говорим, че при пренасянето към новата система заглавията са се нанесли в постовете с префиксове re: От това е голямата мешавица. ;)
Мда, аз съм тъп...
Но мисля, че няма да е лощо да е чекнато по дефолт да показва резултатите като теми.
 
За репите и хората.

spam.jpg

@Blinky форума си е ваш, ама репорти не чакай. Като няма репи админа да си гони спамерите сам :D

PS. Така и така влязох в темата да си помрънкам за 10-ти път. Махнете попъпа при "Mark Forums Read" или поне сложете 0-в таймаут на рефреша
 
За репите и хората.

Виж файлът 14690

@Blinky форума си е ваш, ама репорти не чакай. Като няма репи админа да си гони спамерите сам :D

PS. Така и така влязох в темата да си помрънкам за 10-ти път. Махнете попъпа при "Mark Forums Read" или поне сложете 0-в таймаут на рефреша
Само да кажа, че репите и репортите са две различни неща. Контент с ряпа няма как да се засече от модераторите. Ни евалата, вие двамата с скай сте най дащни от към репорти.

Ще ги сложим. Но не спирайте. Ще го внедрим. Айде дайте малко време да видим как, ако стане. ;)
 
Няма как да се нацели погрешка. От телефон пък трябва да натиснеш трите точки, за да отвори подменю и от там да ги отбележиш като непрочетени + попъп-а, става дълга и широка.
 
Няма как да се нацели погрешка. От телефон пък трябва да натиснеш трите точки, за да отвори подменю и от там да ги отбележиш като непрочетени + попъп-а, става дълга и широка.
Да. За мобилната съм съгласен, че в неудобно. Освен, ако не си на големия дисплей. :)
 
То от 5 инча нагоре трябва да се борави и без това с две ръце. :D
Друг е въпроса, че някой път, ако вляза през мобилната не уцелвам самия бутон и hyperlink-a преди това... каша.
 
Бутали ли сте нещо или просто уточняваш? Щото сега погледнах и пак са си така - "Следени теми" на първо място, след това "Нови постове", а "Маркирай..." е пак последно в падащото.
 

Горе