Новата версия как ви се струва?

хейтър

Well-Known Member
Всъщност не е по-практично и ще се обоснова. Аз лично като преглеждам новите нотификации, обичам да цъкна, както е на фейсбук. Защо, защото има моменти, в които има няколко непрегледани, и без да искам мишката минава през тази траектория и ми ги отваря и затваря. Това е при ховър ефекта. И в един момент съм забравил, че съм го направил, ако го забележа и така седят като прегледани, демек вече уж съм ги видял. И малко куцо. Не винаги, но ми се е случвало и съм изпускал да отговоря в теми, където даже са ме тагвали, за да ми го набият в очите. :)
Ne wsi`ki сме с деменция обаче :D

SoloContraTutti

Well-Known Member
Имаш право.

Иначе, не знам как е при вас, но при мен шрифтът на телефона се доближава до този на "Докладвай" линка и все едно е част от поста. На ЛС е същата работа. Резолюцията е 720x1280.

Blinky

Owner
Където са 5-те таба - последна активност, feedback статистика и т.н.
Да, видях го. Оправено е вече. ;) Ако нещо такова видите, също пишете, дори да не е правилен превода, че да не се излагаме. :)

Webber

Member
Не знам дали е дискутирано по-нагоре, че не ми се чете :D но когато опитам да дам фийдбек за някой, падащото поле за избор на тема не ми работи и съответно не мога да го дам...

kamentk

Well-Known Member
Идеята е да се избира тема, в която участваш ти и този, на който искаш да дадеш фидбек. Иначе така да дадеш от нищото, няма да се получи. Как даваш ти? Ние го обновихме събота и него. ;)
Едно време, когато форума беше вБюлетин беше подобно. Само че не винаги договорката става чрез публично писане в темите. Или идеята е и двете страни да пишат отзив в темата, за сделкта освен самия отзив?

Blinky

Owner
Едно време, когато форума беше вБюлетин беше подобно. Само че не винаги договорката става чрез публично писане в темите. Или идеята е и двете страни да пишат отзив в темата, за сделкта освен самия отзив?
Да, така си е. Иначе всеки ще си дава за какво ли не. :) От самата сделка, в която присъствате и двамата - купувача и продавача. Аз лично пиша отзива и в темата, ако преди това не съм писал нещо по нея - да питам за някакви детайли, които ме интересуват. Или нещо от рода "прати ми ЛС". И се получава. ;)

Горе