Новата версия как ви се струва?

хейтър

Well-Known Member
Всъщност не е по-практично и ще се обоснова. Аз лично като преглеждам новите нотификации, обичам да цъкна, както е на фейсбук. Защо, защото има моменти, в които има няколко непрегледани, и без да искам мишката минава през тази траектория и ми ги отваря и затваря. Това е при ховър ефекта. И в един момент съм забравил, че съм го направил, ако го забележа и така седят като прегледани, демек вече уж съм ги видял. И малко куцо. Не винаги, но ми се е случвало и съм изпускал да отговоря в теми, където даже са ме тагвали, за да ми го набият в очите. :)
Ne wsi`ki сме с деменция обаче :D

SoloContraTutti

Well-Known Member
Имаш право.

Иначе, не знам как е при вас, но при мен шрифтът на телефона се доближава до този на "Докладвай" линка и все едно е част от поста. На ЛС е същата работа. Резолюцията е 720x1280.

Blinky

Owner
Където са 5-те таба - последна активност, feedback статистика и т.н.
Да, видях го. Оправено е вече. ;) Ако нещо такова видите, също пишете, дори да не е правилен превода, че да не се излагаме. :)

Webber

Member
Не знам дали е дискутирано по-нагоре, че не ми се чете :D но когато опитам да дам фийдбек за някой, падащото поле за избор на тема не ми работи и съответно не мога да го дам...

kamentk

Well-Known Member
Идеята е да се избира тема, в която участваш ти и този, на който искаш да дадеш фидбек. Иначе така да дадеш от нищото, няма да се получи. Как даваш ти? Ние го обновихме събота и него. ;)
Едно време, когато форума беше вБюлетин беше подобно. Само че не винаги договорката става чрез публично писане в темите. Или идеята е и двете страни да пишат отзив в темата, за сделкта освен самия отзив?

Blinky

Owner
Едно време, когато форума беше вБюлетин беше подобно. Само че не винаги договорката става чрез публично писане в темите. Или идеята е и двете страни да пишат отзив в темата, за сделкта освен самия отзив?
Да, така си е. Иначе всеки ще си дава за какво ли не. :) От самата сделка, в която присъствате и двамата - купувача и продавача. Аз лично пиша отзива и в темата, ако преди това не съм писал нещо по нея - да питам за някакви детайли, които ме интересуват. Или нещо от рода "прати ми ЛС". И се получава. ;)

хейтър

Well-Known Member
Сигурно 90% от юзърите тука с адблокър и едва ли виждат рекламите.
Дигнете малко левела и разкарайте тoя OpenX и си добавете банерите, че да не ги хваща блокъра.

Blinky

Owner
Няма нещо, което може да спре потребител да си скрие каквото иска като реклами в браузъра. Поне доста хора са се борили срещу това. А и това е на практика на добра воля от страна на потребителя. :)

хейтър

Well-Known Member
Няма нещо, което може да спре потребител да си скрие каквото иска като реклами в браузъра. Поне доста хора са се борили срещу това. А и това е на практика на добра воля от страна на потребителя. :)
аз ли криво обяснявам, вие ли не стопляте?

Blinky

Owner
аз ли криво обяснявам, вие ли не стопляте?
Какво има за стопляне, банер системата на Xen Foro (ако мога да нарека така фабричната функционалност) не е на нивото на Revive-а, и другото което е който иска да гледа реклами, ще си го махне. Няма сила, която да спре някой от това, което си е наумил. :)

хейтър

Well-Known Member
Ще опитам като ми мине мързела с ГОЛЕМИ БУКВИ и по-бавно, че явно ви е напекло.

$INeed$

Well-Known Member
Ще опитам като ми мине мързела с ГОЛЕМИ БУКВИ и по-бавно, че явно ви е напекло.
За да отпече добре, просто си махнете паразитните адони и се наслаждавайте на гамата от цветове по сайтовете. :)

Горе