Новата версия как ви се струва?

vasilevv

New Member
Не знам каква е била старата :) ,но тази е супер удобна и функционална. Не е дразнеща окото.

Svetliooo

Active Member
Абе защо е толкова трудно да качиш изображение в коментара ?
Няма ли някакъв плъгин, който да позволи с ctrl + v да се поставя изображението ? В момента варианта ми е само през MEDIA тага да ги качвам и то е ебахти сложния процес, понякога ми се отщява. Дори в коментарите на disqus е по-лесно.

Svetliooo

Active Member
Тогава файла трябва да е на компа ми. Аз не искам да отварям един сайт, да изтеглям файла и да го качвам в друг. Искам да поставя линка към файла и да бъде видим. В месинджър става много удобно -> Copy Image ( от редит например ) -> paste ( В месинджър ).

Svetliooo

Active Member
Как мога да видя изпратените лични съобщения от мен?
Има един потребител, който каза че ще ми направи услуга, но не се случиха нещата и си искам парите обратно. Писах му веднъж и не ми отговори и искам да му пиша поне още веднъж, преди да го пусна в черния списък, но не мога да видя личните съобщения с него, защото има само получените.
Преди също бяха разделени на две категории.

Svetliooo

Active Member
Сега има филтър, започнато от...не може ли с него? Няма начин да не се показват. На всички не излиза ли?
Да, така стана. Просто ме обърка, че "всички съобщения", всъщност не е всички :D

Горе