Новата версия как ви се струва?

преди не трябваше ли линка да се променя от https:// на http:// за да работи ? Сега с новата тема не съм го тествал дали е същото.
Съобщенията е доста гадно с тия conversations вече няколко пъти ми пращат отделни теми вместо отговори....
 
На мен старата повече ми харесваше, но аз съм старомоден за това. Тук не виждам на хората звездите, как без звезди, те като не светят ще спрат да пишат !
 
Определено е по добре и най вече, че има <meta charset="utf-8" />. Преди ми излизаше всичко във въпросителни и трябваше да рефрешна да се оправи.
 
Blinky гледай какво ми пише като не съм се логнал: "Трябва да сте слезли, за можете да отговорите тук."
Трети път "слизам" и пътьом хвърлям боклука, но този надпис си стои ... :cool:
Дай скриншот. Не би трябвало. Възможно ли е нещо с каширането на браузъра или в секция с рестрикции. ;)
 
Като се отвори секцията с темите е добре да се показват броя страници на всички теми, а не само на тази, върху която е мишката.
 
Старата версия повече ми харесваше, защото беше удобна за ползване и лесна за ориентиране.
 
@Blinky в момента трябва задължително да имаш пост в някоя тема, за да сложиш iTrader. Малко кофти ограничение, предвид че с даден човек сме говорили и свършили работа да трябва да пиша и в темата заради трейдъра.
 
И за личните съобщения ми е объркано, не мога да разбера къде е опцията. Как да изпратя съобщение в ЛС?
 
И за личните съобщения ми е объркано, не мога да разбера къде е опцията. Как да изпратя съобщение в ЛС?
Натискаш върху профила на някого и избираш "Започни лично съобщение". Трябва да се смени цвета на този шрифт, че е тъмно синьо на черен фон и едва се вижда.
 
Натискаш върху профила на някого и избираш "Започни лично съобщение". Трябва да се смени цвета на този шрифт, че е тъмно синьо на черен фон и едва се вижда.
Благодаря за упътването! :)
 
@Blinky в момента трябва задължително да имаш пост в някоя тема, за да сложиш iTrader. Малко кофти ограничение, предвид че с даден човек сме говорили и свършили работа да трябва да пиша и в темата заради трейдъра.
Нормално. иначе всеки ще си раздава както си иска. Все пак е правено и да има някъде някаква засечка. Както се вика да се знае, ще сте се видели на един и същ пазар. Иначе анархия и манипулации. :)
 
Всъщност има. Иконите са по тъмни, когато в секцията е писано по някоя от темите. Нали за това говорим? Явно ще е нужни някакви по разграничават се иконки.
Може просто да има по една малка синя точка долу в дясно на иконата
 
Последно редактирано:
Дай скриншот. Не би трябвало. Възможно ли е нещо с каширането на браузъра или в секция с рестрикции. ;)
Виж надписа най-долу, най-дясно на първия скрийншот:
1.PNG

Ако тук е коректно, моля коригирайте превода от втория скрийншот - горе най-дясно на "Слез или се регистрирай" :
2.PNG
 

Горе