Новата версия как ви се струва?

След известно време с новата версия, мога да кажа, че ми харесва в пъти повече от предишната, въобще като цяло, поздравявам за промяната.
 
След известно време с новата версия, мога да кажа, че ми харесва в пъти повече от предишната, въобще като цяло, поздравявам за промяната.
Да, на мен и писането ми е по-бързо сякаш. :) Някак с новата система и повече съм се мотивирал да пиша. :) Дано и при вас е така. ;)
 
Ще може ли датите на постовете да са по четими, че така тярбва да се кьориш да видиш кога е стартирана темата и от кога е последния пост в нея.
Също като цъкнеш на името на потребителя попъла /с черния фон/. Не се четат добре линовете /Profile Page Start a Conversation Unfollow Ignore View Trading Profile /
 
Ще може ли датите на постовете да са по четими, че така тярбва да се кьориш да видиш кога е стартирана темата и от кога е последния пост в нея.
Също като цъкнеш на името на потребителя попъла /с черния фон/. Не се четат добре линовете /Profile Page Start a Conversation Unfollow Ignore View Trading Profile /
Това с черния фон ще се оправи бързо. Дори ще гледам тази седмица, макс другата да е направено, просто пробвах с няколко и се отказах, но ще видя какво ще лепне. Не искам да сменям покрай това и останалите елементи, а искам да стане красиво също.

За датите....Нарочно е направено така, защото все пак всичко трябва да е с приоритетна визуализация. А те явно са сметнали, че не са. ;) Както и всички други елементи. И целта им, доколкото го говорехме с Кула, е че просто да не изместват вниманието на потребителите от това, върху което наистина искат да акцентират собствениците на форума - контента и рекламата. ;)
 
Което мисля, че е по-зле - при 3 жълти - червен и почивка според съгрешението. :)

Това трябва да се премисли, защото както coolice каза, може някой да пусне добра тема или предложение и набързо да събере три жълти картона от разни спамери или пък от конкуренти и после автоматичен бан... ще си прецакате така и форума и пазара.
 
Това трябва да се премисли, защото както coolice каза, може някой да пусне добра тема или предложение и набързо да събере три жълти картона от разни спамери или пък от конкуренти и после автоматичен бан... ще си прецакате така и форума и пазара.

Тия картони най-вероятно ще се дават само от админи и модератори, едва ли ще е на принципа на репутацията.
 
Тия картони най-вероятно ще се дават само от админи и модератори, едва ли ще е на принципа на репутацията.
Не, от хората предимно. И ще са с някакъв коментар, който ще се разгледа. Примерно 5 картона от авторитети тук и с наистина добро основание си е направо за бан. ;) Не виждам какво ще се молим на някой да престане примерно да спами по темите или да пуска спам на лично. След 5 (което даже мисля, че е много) картона следва бан, а може на 3тия едно предупреждение да се праща. ;) Системата ще гледаме да е така направена, че да може да защити някакви такива глупости някой да бъде баниран ей така за спорта. Дори мисля, че по този начин и т.нар. неориентирани хора, които правят грешки неволно ще успеят да са предпазени от това правило. ;)
 
@Blinky, като знам кои са за теб авторитетите на форума, направо виждам условия за лични вендети. Знаеш, че голяма част от придворните ти дами злоупотребяват с негативните репутации. Ще стане така, че всеки комплексар, който е станал с гъза нагоре ще вилнее за настроение. Трябва да се помисли и за ограничение в оценяването, както беше с предишните репутации, а също и да има валидност на отрицателните точки - примерно месец, след което досието на потребителя се чисти.
 
@RealMoney, Не мога да ти отворя линка към ''справката'', но все тая... Като ти набута ъп-чо тройка за един месец, друга песен ще запееш. Всъщност и една-две ти стигат, за да не се чувстваш свободен да споделяш реалното си мнение из темите. ;)
 
@RealMoney, Не мога да ти отворя линка към ''справката'', но все тая... Като ти набута ъп-чо тройка за един месец, друга песен ще запееш. Всъщност и една-две ти стигат, за да не се чувстваш свободен да споделяш реалното си мнение из темите. ;)

Аз с @uphero проблеми нямам :) Пък и каквото такова, а ти където пищиш и си против това най-много те притеснява, май :D:D:D
 
Аз с @uphero проблеми нямам :) Пък и каквото такова, а ти където пищиш и си против това най-много те притеснява, май :D:D:D
Нещо не фаща, логиката тука? На кого отговаряш в тия 2 поста ебаси? Или аз изтъпявам...
 
Нещо не фаща, логиката тука? На кого отговаряш в тия 2 поста ебаси? Или аз изтъпявам...

Е как на кой - на нанди:

"@RealMoney, Не мога да ти отворя линка към ''справката'', но все тая... Като ти набута ъп-чо тройка за един месец, друга песен ще запееш. Всъщност и една-две ти стигат, за да не се чувстваш свободен да споделяш реалното си мнение из темите. "
 
  • Like
Реакции: Sky
Относно червените репи: Колективната педагогика винаги е по-ефикасно средство от индивидуалната. Спомнете си как са ви повлияли съучениците и приятелите, спрямо родителското тяло и учителите. Ако един ти даде червено, може да си се псувате до безкрай. Но ако трима-четирима ти зачервят бузите, ще се позамислиш.
Дали и как може да се въведе сега, преценявайте с Блинки.
Аман от комплексари
 
Е как на кой - на нанди:

"@RealMoney, Не мога да ти отворя линка към ''справката'', но все тая... Като ти набута ъп-чо тройка за един месец, друга песен ще запееш. Всъщност и една-две ти стигат, за да не се чувстваш свободен да споделяш реалното си мнение из темите. "
upload_2016-11-1_20-48-28.png
 
Аз с @uphero проблеми нямам :) Пък и каквото такова, а ти където пищиш и си против това най-много те притеснява, май :D:D:D
Като човек, изтъкан от фобии, репутациите в тоя форум най-малко ме притесняват.

Това, което наричаш ''пищене'' е заявяване на позиция. С поведението си при действащите преди репи съм показала дали са ми важни и колко ме плашат. Просто знам, че всеки новорегистриран ще бъде наказван за пуснати теми в грешен раздел и ще бъде гонен от форума.
Иначе, знам, че и на двамата не ни е важно. Не като да правим реален бизнес тук. :D:D:D
п.с. Тъпчо не ти задава въпрос, а те мъмри защо отговаряш на мен. ;)
 
Новата версия на форума автоматично филтрира по-тъпите мнения. И за мен темата изглежда по същия начин. :D
e8Nv7x2.png
 
  • Like
Реакции: Sky
Аман от комплексари
...които смятат за много важно да плеснат тук едни чаршафи, с които да покажат, че са сложили някого в игнор листа си. Голям праз за останалите и чест за мен, че влагат толкова старание да ми покажат антипатията си.
Пичове, чувствата за взаимни. :)
п.с. Системата не е толкова съвършена, щото гледам, че ви показва кой пост съм лайкнала - въйййй, ами сега?
 
Аман от комплексари
Ти ли бе?!? Ти ли дето си скъса гъза да пишеш малоумни постове във бгдев форума щот с първия пост те разбраха що за стока си?!?!?
 
@Blinky, като знам кои са за теб авторитетите на форума, направо виждам условия за лични вендети. Знаеш, че голяма част от придворните ти дами злоупотребяват с негативните репутации. Ще стане така, че всеки комплексар, който е станал с гъза нагоре ще вилнее за настроение. Трябва да се помисли и за ограничение в оценяването, както беше с предишните репутации, а също и да има валидност на отрицателните точки - примерно месец, след което досието на потребителя се чисти.
Е, айде сега. Някой са характери, но помагат. Намират се тук таме и хора с трудно разбираем характер, но не можем да се сърдим. Събрали сме се от 100 места и повече, не можем да искаме всеки да е еднакво възпитан и примирен. Но ще е в рамките на правилата Не се притеснявай нанди, тези които предполагам, че визираш са търкани многократно повярвай ми. ;) Не им писва, но това е друг въпрос.

Колкото до ограничаването - да предполага се, че ще може да се дава по един картон, но честно казано още не сме разгледали тази опция. ;)
 

Горе