Новата версия как ви се струва?

Не ми харесва новата версия, ще отнеме доста време докато ми свикне окото. Също беше доста яко, че докато си в списъка с коментари в дадена тема можеш да виждаш кой кога е регистриран, какъв рейт има и т.н. без да кликаш нищо.
Това е с ховъра на аватара. Не е нужно от какъвто и да е било клик, на десктоп.

@хейтър , ако хората си го поискат, може да се направи, разбира се. ;)
 
Това е с ховъра на аватара. Не е нужно от какъвто и да е било клик, на десктоп.
Да ма има 1 или 2 секунди делай преди да прати заявката въобще. Много е изнервящо това.
Но както е тръгнал форума да е сошъл и гей френдли е нормално да се крие инфото и един вид всички да сме равни. кво да правиш педерастка му работа.
 
Защо? Държиш ли да изнесем на всеки прашките под аватара му? :) А и нека да го направим малко по-трудно за хората с не много познания, но със силна амбиция да направят някаква тъпотия с тази информация. Има дилей, точно от 1 сек. Не мисля, че това е някаква голяма драма.
 
Защо? Държиш ли да изнесем на всеки прашките под аватара му? :) А и нека да го направим малко по-трудно за хората с не много познания, но със силна амбиция да направят някаква тъпотия с тази информация. Има дилей, точно от 1 сек. Не мисля, че това е някаква голяма драма.
Говорех за самата система, за мен е без значение.
колкото по изчистено толкова по-добре.
 
@Blinky ай пренареди ги тия кутии :)
Единствено @хейтър ме интересува кога е на линия, ама той се крие, така че тая кутийка е слагай по-надолЕ

И измисли нещо да се откроявата "забодените" теми.

пп. как не съм знаел до сега, че има нещо като IF в CSS-a :D
 
Много кофти тая тема. Гледам я няколко дни, няма свикване. Нещо dark mode няма ли. Това ще ми избоде очите!
Освен това ми се мъдри в средата на мониторите и всичко останало ми е празно. Нещо по-риспонсивс ми се ще поне да е :rolleyes:
 
@Blinky ай пренареди ги тия кутии :)
Единствено @хейтър ме интересува кога е на линия, ама той се крие, така че тая кутийка е слагай по-надолЕ

И измисли нещо да се откроявата "забодените" теми.

пп. как не съм знаел до сега, че има нещо като IF в CSS-a :D
Дай подредба? Какво според теб е логично да е първо, второ и т.н. :)

С дизайна се свиква. На мен вече не ми прави впечатление. ;)
 
И аз свикнах бързо, но за всеки е различно. Вероятно е по-добре новите постове да са най-отгоре, а потребителите онлайн след тях, другите кутии са окей.

Мисля си, че темите от пазара трябва да са по-нагоре, тъй като там май се пише най-често, но тази подредба е от доста време и сигурно пак ще има мрънкане :)

Тъмна версия на темата също би била супер, предполагам голяма част от хората тук ровят из форума до късно вечер и ще е голям плюс.
 
моменто решение за тъмна версия е с къстъм CSS
аз ползвам User CSS за Chrome

CSS:
.p-pageWrapper {
    filter: invert(100%);
}

@Blinky
Вдигни Нови постове над Онлайн в момента

И ако искаш сложи това:

В стила: structItemContainer-group--sticky
Това: border-bottom: 2px dashed #f39e25;

временно да разделя закачените теми
 
Бахти реването, бахти претенциите. :) Този форум е извадка, че няма угодия. На всеки все нещо не му е добре. Кутиите от страни....там какво точно правиш. Аз лично проверявам кой е онлайн, какво се е изсипало през миналите часове и това е. Дати мога и без него да мина. И за стикнатите теми си има едно габърче, ще ти извади учите. :) Хората са го направили да е дискретно, а не да ти вади учите. :) Трудно виквали. Абе и аз трудно свиквам с нова цицеста цена, ама търпя. :)
 
Бахти реването, бахти претенциите. :) Този форум е извадка, че няма угодия. На всеки все нещо не му е добре. Кутиите от страни....там какво точно правиш. Аз лично проверявам кой е онлайн, какво се е изсипало през миналите часове и това е. Дати мога и без него да мина. И за стикнатите теми си има едно габърче, ще ти извади учите. :) Хората са го направили да е дискретно, а не да ти вади учите. :) Трудно виквали. Абе и аз трудно свиквам с нова цицеста цена, ама търпя. :)

Смисъл, ти ревеш, че аз рева, така ли?
Това да седиш отстрани и да свикваш пък е извада на БГ племето :)

Правя предложения, ако Блинки прецени, че са ОК да ги прави.

Което съм сметнал за моя си прещявка съм го коригирал с Custom CSS.
 
По-скоро рева. Що, ти да не би да си активен протестиращ? :)

Да бе, няма лошо да се дават идеи и съвети, ама го правиш само ти в последните постове....изчакай малко да видим всеки какво ще даде като идея. Някак не е редно да се направи както ти го виждаш. А като гледам ти изсипваш някакви козметични неща само, което си е премести ми предния мигач на капака до емблемата. :)

Ето и моето предложение, ако новата трейдинг система позволява с плащане от някаква символична сума да седи поста стикнат в пазара и да излиза в някъде в горна лента на слайд шоу, това ще е готино. Дори и @хейтър е по-обран, а не е като да няма собствено мнение. :)
 
В новата версия ако отвориш пост/тема за която имаш известие то се маркира като прочтено автоматично.

Дори само за това си струваше ъпдейта
 
Някой беше отбелязал вече, но няма да е зле, ако се направят плика и камбанката горе в дясно (съобщения и известия) да се показват с hover, не при клик. Малко, но практично. :)
 
Някой беше отбелязал вече, но няма да е зле, ако се направят плика и камбанката горе в дясно (съобщения и известия) да се показват с hover, не при клик. Малко, но практично. :)
Всъщност не е по-практично и ще се обоснова. Аз лично като преглеждам новите нотификации, обичам да цъкна, както е на фейсбук. Защо, защото има моменти, в които има няколко непрегледани, и без да искам мишката минава през тази траектория и ми ги отваря и затваря. Това е при ховър ефекта. И в един момент съм забравил, че съм го направил, ако го забележа и така седят като прегледани, демек вече уж съм ги видял. И малко куцо. Не винаги, но ми се е случвало и съм изпускал да отговоря в теми, където даже са ме тагвали, за да ми го набият в очите. :)
 
Всъщност не е по-практично и ще се обоснова. Аз лично като преглеждам новите нотификации, обичам да цъкна, както е на фейсбук. Защо, защото има моменти, в които има няколко непрегледани, и без да искам мишката минава през тази траектория и ми ги отваря и затваря. Това е при ховър ефекта. И в един момент съм забравил, че съм го направил, ако го забележа и така седят като прегледани, демек вече уж съм ги видял. И малко куцо. Не винаги, но ми се е случвало и съм изпускал да отговоря в теми, където даже са ме тагвали, за да ми го набият в очите. :)
Ne wsi`ki сме с деменция обаче :D
 
Имаш право.

Иначе, не знам как е при вас, но при мен шрифтът на телефона се доближава до този на "Докладвай" линка и все едно е част от поста. На ЛС е същата работа. Резолюцията е 720x1280.
 

Горе