Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Re: От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

A дали не са решили проблема така? http://novasportplay.bg/ :D
Да, могат да прибавят - mega, ultra, cool или нещо подобно, за да изглежда наистина добре "брандирано". Ама какви са цигани и тези, да му го купят там за некви кинти и да се приключва.

Ако успеят да го наложат някъде като бранд, да ми се обади маркетинг директора, да му стисна ръката, защото това ще е за книгите. :)
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

09/08/2012 - което пък значи, че нямат никакви намерения да дават 10К нали... което пък значи, че пичът не се е разбрал с тях, което пък значи, че явно няма нужните умения :)
Всъщност, някой да знае дали някой от домейните му е продаден?!

Иначе нищо против човека и методите му, наистина. Но трябва все пак да почне и да ги избива...щото май има поне 100 и по 70лв, май бая разход си идва :)
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

на тарикатче са прави и се надява да удари големите пари с тези имена на брандове, май никой не се навива да му плаща петцифрени суми
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

То ако става на въпрос Нова може и с grrsgrwherherdehgfhfd.com да си го брандира стози капитал зад гърба си, така че им е през уная работа за на парламента домейните.
А и аз на тяхно място нарочно не бих се пазарил с уебмастър за даден домейн, че веднъж ''клекнат'' ли ще започнат лудите мейли от рода '' имам novakuramiianko.com'' искам ххх пари за него.:lol:
 
Може да направи всичко, ако искам може да вземе и домейна на Деан Марковски, от едно време и да го брандира канала. Как беше:

mechka-stravnica-s-goliama-cica-i-vulk-edinak-s-golam-patlak.info

И пак да си направят веселото. Моя съвет към автора на темата е. Ако имаш изградена стратегия, а именно да купуваш бранд домейни на някой друг, гледай да имаш и работеща бизнес система зад нея. Такава, която да ти носи приходи, защото разходите са ти на лице. Знам, имам 3 бг домейна. :)
 
От: Re: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Мерси за съвета. Не се притеснявай!

Може да направи всичко, ако искам може да вземе и домейна на Деан Марковски, от едно време и да го брандира канала. Как беше:

mechka-stravnica-s-goliama-cica-i-vulk-edinak-s-golam-patlak.info

И пак да си направят веселото. Моя съвет към автора на темата е. Ако имаш изградена стратегия, а именно да купуваш бранд домейни на някой друг, гледай да имаш и работеща бизнес система зад нея. Такава, която да ти носи приходи, защото разходите са ти на лице. Знам, имам 3 бг домейна. :)
 
От: От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Мен ми стигат 400 посещения дневно, за кво да им го продавам. Хората си кликат.

То ако става на въпрос Нова може и с grrsgrwherherdehgfhfd.com да си го брандира стози капитал зад гърба си, така че им е през уная работа за на парламента домейните.
А и аз на тяхно място нарочно не бих се пазарил с уебмастър за даден домейн, че веднъж ''клекнат'' ли ще започнат лудите мейли от рода '' имам novakuramiianko.com'' искам ххх пари за него.:lol:
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Много се тревожите нещо за мен. Спокойно!

09/08/2012 - което пък значи, че нямат никакви намерения да дават 10К нали... което пък значи, че пичът не се е разбрал с тях, което пък значи, че явно няма нужните умения :)
Всъщност, някой да знае дали някой от домейните му е продаден?!

Иначе нищо против човека и методите му, наистина. Но трябва все пак да почне и да ги избива...щото май има поне 100 и по 70лв, май бая разход си идва :)
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Не се тревожим за теб, просто се опитваме да проумеем странния ти бизнес модел за който ти твърдиш, че е печеливш :)
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Ако не се лъжа днешното предаване на Господарите завърши с някакъв призив за посещения в novaplay.bg ...

хаха точно така аз даже реших, че са го купили от колега :)
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Да, казаха гледайте ни в новаплей

Ако не се лъжа днешното предаване на Господарите завърши с някакъв призив за посещения в novaplay.bg ...
 
Последно редактирано:
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Не помня да съм правил някакви твърдения. Бизнес модела е на Frank Schilling

Не се тревожим за теб, просто се опитваме да проумеем странния ти бизнес модел за който ти твърдиш, че е печеливш :)
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

ами много е просто, ако са започнали процес по регистрация на марките, споменавайки ги после ще претендират, че ги използват преди колегата. правилата за марките се промениха в началото на годината. ако до миналата патентното ведомство беше натоварено с функцията да проверява дали една марка не е прекалено близка да друга заявка и на базата на това да я отказва сега не е така, или поне не е съвсем така. сега всеки собственик на марка трябва да следи заявките и ако иска да оспорва правото на друг да регистрира подобна на неговата. та Нова може да се решили да използват марката докато я регистрират.
абе малко сложен е казуса, пожелавам успех на колегата, явно не му е първия опит в подобна ситуация, но честно казано ако не разполага с добър ресурс(финансов) за по-дълъг период - адвокати, такси, али-бали не виждам добри изгледи. телевизиите са машини и срещу тях трудно се скача. ако беше някой продавач на баници или какъвто и да е, шансовете биха били по-големи.
мое мнение. и отново успех. смелостта и изобретателността му си заслужава похвалата :)
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Има логика. Аз за това споменах, че трябваше да го напълни. Едно е да има функциониращ сайт, друго е да е паркиран и да го продава публично (домейна) за 10к. Явно е лесно да се търсят 10к, а е трудно един глупав вп с разни интересни НОВИ клипове.... Сега се замислям дали наистина няма да го вземат безвъзмездно. Можеше поне да претендира за обезщетения и пропуснати ползи, особено и ако реше регнат от фирма, най-малкото поради причината, че не са имали марка тогава и сайта пък е бил перспективен и един вид предмет на инвестиция от фирмата.

Как и да е, човека виждате, че има необходимото самочувствие, така че явно е обмислил нещата :)
 

Горе