Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

50 000 евро на домейн е добре, ако успееш да вземеш :)
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

А дано! Поне малко да вдигнеш духа на придриемачите, че кат им гледам коментарите по темата и рак ме фаща
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

ggg007 Ако мислиш да правиш бизнес с тези хора едва ли е много разумно да им публикуваш писмата.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

А дано! Поне малко да вдигнеш духа на придриемачите, че кат им гледам коментарите по темата и рак ме фаща

Злоупотребата с чужди марки няма нищо общо с предприемачеството. Все едно да приветстваме хората, които правят фалшиви чанти Прада, часовници Ролекс за 10 лв. и други подобни, че били велики предприемачи. Всъщност дори те са по-добри, защото поне произвеждат нещо. В случая имаме просто паразитиране на чужд гръб.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Абе в пъти си е предприемачество в сравнение с тия тук (цифра бройка) дет са на заплата по разни ит-фирми :wink:

Не визирам теб конкретно - ти си ми любимеца принципно ;)
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Само да уточня, че тука няма злоупотреба с чужди търговски марки. Търговска марка Novaplay нямаше когато аз регистрарах домейна Novaplay през 2010г. Търговската марка NOVAPLAY е регистрирана дълго след това - на 18.10.2012г. Относно марката NOVASPORT - такава марка няма в България.
Искам също така да допълня, че имаше много разговори с адвокати от НТВ и заплахи със съдилища и.т.н. Накрая осъзнаха че този метод не работи :)

Злоупотребата с чужди марки няма нищо общо с предприемачеството. Все едно да приветстваме хората, които правят фалшиви чанти Прада, часовници Ролекс за 10 лв. и други подобни, че били велики предприемачи. Всъщност дори те са по-добри, защото поне произвеждат нещо. В случая имаме просто паразитиране на чужд гръб.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Кое е неразумното?

Това говори за лоша търговска етика - Хората искат да правят бизнес с теб и най малкото не е културно без тяхно разрешение да разпространяваш кореспонденцията ви
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

А добра етика ли е да ме заплашват от НТВ за да им прехвърля домейните?

Това говори за лоша търговска етика - Хората искат да правят бизнес с теб и най малкото не е културно без тяхно разрешение да разпространяваш кореспонденцията ви
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Тук сега няма ли да се намеси някой от Политидолите да каже, че това е само работа на Жан Виденов и Боко му помага. Просто ми липсват такива уместни съждения.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Ще даваш всичко... такива като теб и пари трябва да им вземат само разиграват хората :D спекулант решил да използва името и труда на големите имена :mad:
Сега да видим хубаво ли е да ти мажат темата :)

10 000 лв .... 6 000 ... абе ти за някакъв специален бизнесмен ли се имаш :lol:

Този път си засегнал голяма фирма:!: като се замисля на колко момчета си скъсал нервите :-o тук да не е Америка по българските правила си направо за бой.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Ще даваш всичко... такива като теб и пари трябва да им вземат само разиграват хората :D спекулант решил да използва името и труда на големите имена :mad:
Сега да видим хубаво ли е да ти мажат темата :)

10 000 лв .... 6 000 ... абе ти за някакъв специален бизнесмен ли се имаш :lol:

Този път си засегнал голяма фирма:!: като се замисля на колко момчета си скъсал нервите :-o тук да не е Америка по българските правила си направо за бой.

Що за бой е човек ? Сетил се е регнал ги е, да не са спали ... като са спали сега ще плащат.

Бизнесмените в световен мащаб работят по какви ли не по черни методи, а за това че ги е взел преди тях да е виновен ...
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Залози аз преди 4 години стартирах онлайн магазин в БГ дето не се знаеше дали и един месец ще изкара и си направих труда да купя освен кома - нета орга инфото и бг-то - Това удоволствие ми струваше допълнително около 200лв за двете години през които работи магазина.

Големите фирми дето са голема работа по терикати ли са от балъците като мене та не си плащат домейните ???


ggg0007 - Казах ако имаш намерение да правиш бизнес с тях - по начинът по който говориш оставам с впечатление че нямаш намерение да правиш бизнес с тях и ще си задържиш домейните - Дори и да е така това не пречи да се научиш на малко повече търговска етика защото доброто търговско поведение не е навредило на никого, а пък не се знае дали някога няма пак да ви се пресекат пътищата.

Също така в думите ти се долавят емоции - Ако искаш да успееш в този бизнес трябва да се научиш емоциите да не взимат връх
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Що за бой е човек ? Сетил се е регнал ги е, да не са спали ... като са спали сега ще плащат.

Бизнесмените в световен мащаб работят по какви ли не по черни методи, а за това че ги е взел преди тях да е виновен ...

Пожелавам ти да развиеш своя бизнес в огромни размери и тогава да се появи ей тоя герой @ggg0007 сигурен съм че ще мислиш различно...
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Какво ги щадите тия - въртят бизнес за милиони - ако можеш да вземеш добри пари, действай.

Аз не разбирам какво имате против човека - нито е откраднал домейните, нито нещо мръсно е направил, купил си ги е редовно преди да е регистрирана търговска марка.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Залози, кой е този бизнес, който си развил в огромни размери и ти се я появил този герой героичен герой? И какво като се появи?

Пожелавам ти да развиеш своя бизнес в огромни размери и тогава да се появи ей тоя герой @ggg0007 сигурен съм че ще мислиш различно...
 

Горе