Нова война?

От: Нова война?

http://profit.bg/news/Apokalipsis-2012-–-krayat-na-svetatakuv-kakuvto-go-poznavame//nid-87115.html

Искам да обърна вниманието на това изречение: "За САЩ пътят е ясен, монетаризация на дълга, а ограничаване на дефицитите не се очертава в близкото бъдеще (в сметките влиза и война в Иран)."
Сори, ама как ли пък няма да взема предвид 'задълбочените' анализи и мисловните напъни на български 'журналист'.

ПС: Ба какво говоря, то това с 99.3% сигурност е поредния преведен + спиннат артикъл.
 
От: Нова война?

@Noke гарантирам ти че нашите са го взели от вън - редовно така правят в профита, така че инфото малко или много го взимам, НООО

Се пропуска основно нещо САЩ води воините да запази ранка на долара като резервна валута - САЩ като цяло нямат таван на дълга - т.е. имат но всеки път го вдигат, така че не им е проблем да пускат печатниците и да върне част от дълга или да плати част от колосалните 115 трилона задължения към гражданите си по редица програми (ЕС е на същия път, само дето положениото е много по шиткано от УСА, заради статута на ЕЦБ, както и да е) - за последните 100 години долара се обезценил над 95% - дават харатийки срещу реална стока, как няма да си пазят тази златна кокошка, и после убеждават всички в пратовата си по един или друг начин.
 
От: Нова война?

Още новини за практиките на славната американска армия:

Изнасилвания от американски войници на иракски жени

Има и снимков материал на гаврите, който ясно показва от какво се състои американската армия - изроди с прави и обратни наклонности.

Абе ти не мрънка ли някъде по напред в темата че само чалмите изнасилвали и се гаврели ? па сега завъртя дупарата на другата страна:)
 
От: Нова война?

Не съм мрънкал, а съм написал какво е било. И все ми се струва, че иракчани и турци са различни чалми. А пък турските чалми винаги са били партия я с англичанчета, я с янките. Така че, какво общо има етническият геноцид над тракийските българи извършен от турците, с незаконната окупация на Ирак и изнасилването на 14 годишни момиченца от храбрата американска наемна сбирщина наречена армия? :)
 
От: От: Нова война?

Не съм мрънкал, а съм написал какво е било. И все ми се струва, че иракчани и турци са различни чалми. А пък турските чалми винаги са били партия я с англичанчета, я с янките. Така, че какво общо има етническият геноцид над тракийските българи извършен от турците, с незаконната окупация на Ирак и изнасилването на 14 годишни момиченца от храбрата американска наемна сбирщина наречена армия? :)


Откъде да знам не помня...
важното е че и ние като отидем на война и ние ще порим...
не си мисли че сме по качествени от ония...
Те се бият и насилват по казарми и училища разни, па на война...

Пък и нали сме рода с иранците...
а и с турците сме си рода.
то с кого ли не сме рода дева и народа омешан...
затова сме сред най-грозните нации...
от всичко най-грозното сме взели...

минал башибозука, порнал пра-пра-баба ти...
после някое франце нещо ингилизин.... накрая и руснаците и те минали.
турци цигани - лайнари... мешана скара, то затова и кухнята ни е ткава...
Сега остава и ония жълтаците да минат ида почнем да ядем и скакалци с ориз.
 
От: Нова война?

И как по-точно сме омешани с турците? Аре спри да говориш глупости, като не се интересуваш нито от културата на народа си, нито от историята, що все се намираш да изръсиш някоя колоритна простотия :)

Между другото, американските войници изнасилват навсякъде, удари 1 гугльо за подвизите им в Япония и за това, че не един път е имало протести срещу действията на американски разгонени уроди с униформа. И там ли е война?

минал башибозука, порнал пра-пра-баба ти..
Българките не са можели да живеят с такъв позор. Или са се самоубивали или са убивали детето. Това не ти е сегашния глобалистичен мултукултурен мишмаш, тогава хората са живеели в затворено общество със строги правила и чувство за чест и морал.
 
От: Нова война?

И как по-точно сме омешани с турците? Аре спри да говориш глупости, като не се интересуваш нито от културата на народа си, нито от историята, що все се намираш да изръсиш някоя колоритна простотия :)

Ами не знам... аз знам каквото съм чел и гледал...

и се чудя ако не бяха турците да внесат малко секс култура още щяхме да се чудим що е туй френска...

пък те извратеняци, широко скроени... и на мъжко налитат... и на всичко... отпред отзад отстрани...

Ти чел ли си в някоя българска книга нещо за българи педераси ? от миналото ?
аз не съм попадал.. пък съм изчел всичко що е написано... не вярвам някой тук да е чел повече от мен.

Прибере се кален потен... ко къпане, като то къпането веднъж на месеца... и то в лигена в кухнята зимъска... с първата вода мъжа, после децата и жената.
та мръсен потен кален... шибне... то си представям какво шибане е било... моите три минути ще им се сторят вечност на бабите.


Аз като гледам млади момичета с потури и шалвари и обувки със стъкълца ... и после не сме омешани...

ама като пуснат турско и скачат всички да тропкат... сган долна...

ако няма някоя зурна в музиката... сърдити хората...
не сме народ, а мърша ние... затова и не заслужаваме светло бъдеще...
който има в главата си акъл - е заминал...
 
От: Нова война?

Аз като гледам млади момичета с потури и шалвари и обувки със стъкълца ... и после не сме омешани...
Голяма логика. Аз като гледам момчета със смъкнати гащи и накривени шапки значи цял Бронкс е е*ал майките им. Аре стига глупости.
 
От: Нова война?

Нищо общо няма - негрите не са ни мачкали 500 години...

Срамота е да си бил роб 500 години... и след като си свободен, още да ядеш робска храна и да носиш робски дрехи!


и пак поглеж: Дий... Дий, воле, дий
 
От: Нова война?

Срамота е, да. Ама това зависи не от кръвта ти, а от това как са ти промили мозъка.
 
От: Нова война?

Ако стане война между САЩ и Иран това ще бъде третата световна война.
Също така и България ще пострада, защото Турците са доста близки със САЩ и веднага ще се турнат да помагат, след това Турция ще бъде нападната, а ние сме до тях...
Ще се хвърлят няколко бона на управляващите и ще ни включат и нас.
 
От: Нова война?

Срамота е, да. Ама това зависи не от кръвта ти, а от това как са ти промили мозъка.
Ти кавърма, чомлек, кьопоолу, шкембе чорба, курбан, мусака, кебап, геврек... Отказваш ли кат ти сервират? :)
 
От: Нова война?

Ти кавърма, чомлек, кьопоолу, шкембе чорба, курбан, мусака, кебап, геврек... Отказваш ли кат ти сервират? :)
Да, също така не използвам - чорап, дюшек, чаршаф и калъф. :lol:
 
От: Нова война?

Ми гладни са хората бе, кое му е селяндурското да си бачкал цял живот, а после да дойде някой димукрад и да ти открадне парите за пенсийката.
 
От: Нова война?

Гладни друг път.
Това оправдание бачка само до един момент.
Кат си гладен, вземаш 1-2 парчета и ЯДЕШ, не заграбваш.

Това си е чиста смес от егоизъм, алчност, нисък морал, сбъркана ценностна система, :evil: липса на възпитание и достойнство.

Наблюдава се във всеки момент от ежедневието. Банален пример - чакаш на 'опашка' от 2-3-4 човека. Където и да е - супермаркет, пощи, гише на произволна бюрокрация. Никой нищо не раздава на аванта, няма да свърши, дефакто нищо не печелиш ако се буташ. Новодошлият почти винаги ще ти застане ОТСТРАНИ, ще се допре и отърква у тебе нон-стоп, ще ти диша и пъшка у врата с противния си дъх :) и лека-полека ще 'атакува' по фланговете с интимната и неосъзната цел да те изпревари или поне да види какво аджеба държиш в ръцете си, да разгледа хубаво личните ти документи, колко пари ше извадиш и прочие...

Вместо както елементарното възпитание предполага :? - щом става дума за лични неща, документи и прочие ужким поверителни работи - да си изчака зад теб на 1-2 метра и да те остави на спокойствие да си свършиш работата.

Не е народ това, сори.
ДОБИТЪК.
 
Последно редактирано:

Горе