Нова война?

От: Нова война?

охх чей да ви кажа сега за зрелищата :)
Война нема да има!
По-скоро целата галимация е за сеир и най-вече за оправдаване на турбо-бюджетите си - разходите аджеба. Само сметнете за кви цифри говорим, за каква заетост..., производство...ЯКА ДАЛАВЕРА!
Кой е луд да се демитализира :)
Иначе, реално от войната далавера няма - никаква. Виде се вече на два пъти. Вече има много по-модерни. "рационални" и функционални методи. Е ти ги био-разработките, земетресения (доказано е вече), секви климатични и климактериомни калибристики :)
За кво да си изтрепваме консуматорите А?!
 
От: Нова война?

Един филм за манипулацията на САЩ и лъжите им, който всеки трябва да гледа:

[video=youtube;9Ah20IAyYxg]http://www.youtube.com/watch?v=9Ah20IAyYxg[/video]

Има го в Замунда.
 
От: Нова война?

Имаше един филм мисля, че се казваше "Духът на времето" и в него се разказва за конспирацията на 11 септември.
 
От: Нова война?

Имаше един филм мисля, че се казваше "Духът на времето" и в него се разказва за конспирацията на 11 септември.

The word “Zeitgeist” comes from the German word Zeit, which means time, and Geist, which means spirit.

So basically Zeitgeist means the “spirit of the times”.
 
От: Нова война?

Имаше един филм мисля, че се казваше "Духът на времето" и в него се разказва за конспирацията на 11 септември.

То да бе конспирация добре, само дето това е реалност - War on terror и новите закони за тероризъм, които дават право и при най-малките съмнения да се следи който и да е УС гражданин - без този 11 септември не става - УСА са царе на шашмит, пропгасдните и исценировките така и 11 септ. е продукт на тях - ти как ще си изключиш НОРАД :D :D :D

Харкоон го питай за Цайтгайста - ще ти отвори очите за нещатата
 
От: Нова война?

Ето ви и още инфо колко им е струвала Иракстава война, ако направя нещо с Иран ще се погубят.

http://www.marketwatch.com/story/iraq-war-ends-with-a-4-trillion-iou-2011-12-15

Как им го слгат на тъпия Американски граждани, да им изплаща сега всичко - само защото видиш ли Садам имал некви оръжия и ще нападне УСА :D :D :D
 
От: Нова война?

Гледахте ли филма по бастун тв за събитията в Сърбия от 99 г.? От всичките глупости, които казаха става ясно, че наще служби са подхлъзнали германските да инициират бомбардировките. Направили са това за да спрат вълната от бежанци, които в последствие биха предявили някакви претенции. Както стана в Македония, всъщност.

Не гледах целия филм, но това впечатление остави това, което видях от филма. Не ми се стори достоверно всичко това, чак пък такива възможности да имаме... Отделно по него време сме били имали 15-на действащи агента само в Белград. Тея служби има ли ги още? Винаги съм мислел, че и да ги има те са толкова жалки, че едва ли могат да влияят по такъв начин на световните събития.
 
От: Нова война?

Не си го гледал внимателно филма. Нашите дават сведения, че може би има подобен план. Оттам нататък големите сили го използват както им е удобно...
 
От: Нова война?

Кратък анализ на евентуалния конфликт:

[video=youtube;E2h1LkW6VPI]http://www.youtube.com/watch?v=E2h1LkW6VPI&feature=fvsr[/video]
 
От: Нова война?

Зарежи ги тези туристи. Гледай по-глобално.
Да де - вече определяме едната страна като терористи, а другите като съюзници. Тоест вече България е заела официално становище. За добро, или лошо..
 
От: Нова война?

Да де - вече определяме едната страна като терористи, а другите като съюзници. Тоест вече България е заела официално становище. За добро, или лошо..

Още по-глобално гледай - становището на България няма значение. :)
 
От: Нова война?

Още по-глобално гледай - становището на България няма значение. :)

За мен само това има значение. И да не използват плутоний 244 :) Русия, Китай, Иран, Израел, или САЩ..., или който и да е ...
 
От: Нова война?

За мен само това има значение. И да не използват плутоний 244 :) Русия, Китай, Иран, Израел, или САЩ..., или който и да е ...

През WW2, американците го използваха срещу японците, сега е техен ред.

[video=youtube;gIfv-XEBKxE]http://www.youtube.com/watch?v=gIfv-XEBKxE[/video]
 
От: Нова война?

Да де - вече определяме едната страна като терористи, а другите като съюзници. Тоест вече България е заела официално становище. За добро, или лошо..

Не съм убедена в истинността на информацията, която достига до обикновения зрител. Примерно - медиите съобщиха, че атентатът в Йерусалим (през месец март) е извършен на 'оживена автобусна спирка'. Всъщност там спират всички автобуси с туристи, т.е. не е спирка на автобуси от градския транспорт. Израел няма полза от оповестяването на подобна информация, както и всяка държава, на чиято територия е извършен атентат. Предприемането на действия, насочени към осигуряване безопасността на туристите, е важно обаче. Да оставим Израел - чувала съм от приятели, че в Йордания въоръжена охрана следва туристите при обиколки.
 
От: Нова война?

Не съм убедена в истинността на информацията, която достига до обикновения зрител. Примерно - медиите съобщиха, че атентатът в Йерусалим (през месец март) е извършен на 'оживена автобусна спирка'. Всъщност там спират всички автобуси с туристи, т.е. не е спирка на автобуси от градския транспорт. Израел няма полза от оповестяването на подобна информация, както и всяка държава, на чиято територия е извършен атентат. Предприемането на действия, насочени към осигуряване безопасността на туристите, е важно обаче. Да оставим Израел - чувала съм от приятели, че в Йордания въоръжена охрана следва туристите при обиколки.

Внимавай, като пътуваш до Израел, че те дебнат blood-thirsty extremists :).
 
От: Нова война?

...чувала съм от приятели, че в Йордания въоръжена охрана следва туристите при обиколки.


МЕ... БАБИНИ ТРЪНКИНИ - НЕМА ТАКОВА НЕЩО,
наскоро ходих там, даже си донесох три камили и едно магаре.
 

Горе