Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

поисках забравена парола, пратихте ми я но системата я отхвърля
 
.


Нова функционалност - събмит на RSS feed към random избрана социална мрежа.
Вече е налична функционалност, която ви позволява да събмитвате RSS ъдържанието си към една или всички социални мрежи.


Новата функционалност е полезна в случай, че събмитвате много съдържание и не желаете всичко да отива по всички социалки.



rss-feed-submit.png
 
По случай петъка можете да се възползвате от промоция - 40% бонус при зареждане на кредити. Тоест ако заредите 100 получавате 140, ако заредите 1000, получавате 1400
t7702.gif
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Пиша ви вече 2 пъти на мейла и никой не ме отразява. Има проблем със събмитването.

Поздрави,
Галин
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

И кога ще си оправите ерорите от типа Uknown errors, защото ми омръзна да ресъбмитвам по няколко пъти 1 статия и да ми ги отхвърля.
 
Здравей Галине,

постоянно обновяваме роботите, които събмитват към социалните мрежи. Това е една непрестанна надпревара, тъй като често и самите социални мрежи се променят. Грешките от типа "Unknow" са най-често по вина на социалната мрежа - например връща някакъв timeout или друга, грешка която не се случва при нормална работа на социалката. В следващата версия на bgautosubmiter сме предвидили възможност за автоматично ресъбмитване, когато се случи такъв тип грешка. Към момента на някакви периоди ръчно ресъбмитваме такъв тип неуспешни събмити - тоест не е нужно да го правиш ръчно, освен ако не искаш по-рано да бъде изпълнен събмита.

Поздрави весели празници!
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Добре, радвам се, че обяснихте за какво става въпрос, защото се бях пищисал вече. Весели и на вас!
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

http://bgautosubmiter.com/help/read/namalqvat-li-se-kredite-pri-neuspeshen-submit

Например: Имате 50 кредита. Стартирате събмит на ваш линк в 10 социални мрежи. Вие ще продължавате да имате 50 кредита до момента в който не бъде извършен успешен събмит в някоя социална мрежа. След като бъде извършен успешен събмит кредитите ви се намаляват с един и така за всеки следващ успешен. След приключване, ако имате 8 успешни и два неуспешни, то ще имате 52 кредита в акаунта си.

Далеч не е болка за умиране, а и става ясно за какво се говори. Просто отбелязвам. :)
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Добра услуга, Марто прави все готини и полезни неща! :)
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

mlazarov, кога един събмит със статус 'running' преминава на друг? Имам някои линкове, които стоят така вече седмица. Имна ли вариант просто да ги спра - явно няма да се публикуват?
 
Случва се понякога - робота, който събмитва се бъгва - по-късно пак ги ресъбмитва. Конкретно с една от социалките прави проблем :)
Тоест не се притеснявай - ще го ресъбмитне.
 

Горе