Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Здравей,
зареждането е автоматизирано, но е станала грешка и зареждането не е минало.

Оправих проблема - всички поръчани кредити трябва да са ти налични + малък бонус заради създаденото неудобство.


gabitour, промо кода бе валиден до края на август месец.
Към момента при регистрация всеки получава безплатно 10 кредита за тестване на услугата - периода на активност на тази промоция ще е до края на месеца.
 
От: Re: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Здравей,
зареждането е автоматизирано, но е станала грешка и зареждането не е минало.

Оправих проблема - всички поръчани кредити трябва да са ти налични + малък бонус заради създаденото неудобство.


Супер! Благодаря :)

Поздрави,
 
От: Re: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Здравей,
зареждането е автоматизирано, но е станала грешка и зареждането не е минало.

Оправих проблема - всички поръчани кредити трябва да са ти налични + малък бонус заради създаденото неудобство.

Ето товае пример за коректен търговец. Поздравявм те Марто, за пореден път ме впечатляваш приятно, освен с работата си и с онтошението!
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Какви са отзивите за тази услуга? Имате ли подобрения в СЕРП-а? Трафик и т.н.?
 
Re: От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Е чак подобрения в СЕРП-а и трафик ... Това е просто събмит в десетина социални мрежи. Добре е както казах, предприемача да добави и направи мрежите поне 20 и тогава вероятно в зависимост от сайта ще се наблюдават някакви подобрения в СЕРП-а и вероятно малко трафик. Услугата си заслужава, защото спестява време, но трябват повече социалки :)
Какви са отзивите за тази услуга? Имате ли подобрения в СЕРП-а? Трафик и т.н.?
 
Re: От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Какви са отзивите за тази услуга? Имате ли подобрения в СЕРП-а? Трафик и т.н.?

Здравей,
BG Autosubmiter е инструмент за улеснение на една от ежедневните дейности по сео оптимизация, а именно събмит по социални мрежи. Инструмента сам по себе си няма как да гарантира каквото и да е свързано със СЕРП, тъй като съдържанието се генерира от уеб/сео мастера. Слагайки подходящи заглавия и описания е начина да се оптимизра и да има положително движение в СЕРП–а. Вместо да загубиш тридесет минути в обикаляне на социални мрежи инструмента намалява времето до 1-2 минути.
 
От: Re: От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Здравей, поздравления за сайта за в бъдеще мисля да ти стана редовен клиент , малка забележка кода за безплатните кредити не работи, но не ми е проблем не държа на тях :)
 
Обнових алгоритъма за спинване на събмит съдържанието. Новия алгоритъм избира възможно най-различните варианти на спина. По този начин ще имате възможно най-различни събмити и най-положенителен ефект от събмита.

kiber4o, промо кода бе валиден до края на август (пояснено е в първия пост), но в нета се размотават все още валидни промо кодове за 20 кредита.
Към момента без промо код се получават 10 кредита безплатно при регистрация.
 
От: Re: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Обнових алгоритъма за спинване на събмит съдържанието. Новия алгоритъм избира възможно най-различните варианти на спина. По този начин ще имате възможно най-различни събмити и най-положенителен ефект от събмита.

Браво, спиннването вече работи адекватно. Ще е чудесно, ако сложите и един филтър, от който да може да се избира по колко резултата да се показват в опашката "Queue", защото 12 както е в момента е доста малко според мен. Видях, че сте сложили и Alexa, Page Rank и Seomoz Rank. Поздрави.
 
Представям ви

Събмит от RSS фиидове

В BG Autosubmiter вече е достъпна нова функционалност, която позволява взимането на съдържание от RSS фиид и събмитването му по социалните мрежи.


Screenshot_BG_Autosubmiter_Feeds_Google_Chr.png
 
Последно редактирано:
Продължих срока на промо кода за форума до 20ти този месец - можете да се възползвате от него чрез линка от първия пост или като въведете PC20 за промо код при регистрация. Промо кода дава 20 безплатни кредита.

Дори и без промо код при регистрация се получават 10 безплатни кредита за пълноценно изпробване на инструмента.
 
От: Re: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Продължих срока на промо кода за форума до 20ти този месец - можете да се възползвате от него чрез линка от първия пост или като въведете PC20 за промо код при регистрация. Промо кода дава 20 безплатни кредита.

Дори и без промо код при регистрация се получават 10 безплатни кредита за пълноценно изпробване на инструмента.
Няма нужда да продължаваш кода за искащите аванта (вече зпоупотребяват) - услугата е добра и оня ден си закупих кредити, но! малко социалки, няма как да си видя събмита от към линк, а трябва да се ровя в социалките да открия такъв, регистрациите в някои от социалките не ми ги приема, въпреки че съм 100% сигурен в тях.
Какво ме грабна в софта - възможността да разтягам събмита със седмици - определено това е плюс голям, предвид животните на Г. Спина и той е добре, но трябва да се изкоди да могат потребителите да си вкарват повече от един свой акаунт, като падащо меню примерно или нещо от този сорт.
 
waldes, броя на социалките се увеличава почти всяка седмица с 1-2. Лошото е че през 2-3 седмици отпада някоя социалка. Коя не си е платила домейна, друга хостинга, трета е станала директория за статии.

До момента поддържаме над 20 социалки, но само 10 от тях са активни, тъй като нямаме проблем с тях. Само за пример ping.bg е социалка, в която добавянето трае близо 10 минути (сайта се товаря толкова бавно, че ръчното добавяне е голяма мъка). В последно време същото се отнася и за IT.Linkovete.com - сайта става все по-бавен, а понякога просто не става. Например при логин страницата изтича времето за изчакване и съответно дава грешка "Invalid login", не защото акаунта ви е грешен, а защото не успява да се логне твърде дълго време (над 120 секудни).

Тази седмица отпада временно мрежата BGhot.net, тъй като са ни баннали - не ясно защо и не можем да се свържем с тях, тъй като няма информация за контакти -домейна е регнат на името на хостинг компанията. В същото време добавихме нова социалка Plusedno.com.
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Не ми отваря сайта. В моя телевизор ли е проблемът?
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Преди малко заредих един събмит, но му обърках delay-a, съответно нацъках червените хиксове и го добавих отново, но ми изплю SQL грешка за duplicate entry.
 

Горе