Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

nortrant, ако те разбирах нямаше да питам.

Вярно е, че малко се разводнява темата, но инструмента е нов и не знам да има подобен аналог (за автоматичен събмит, а не ръчен) .
Не се притеснявам по никакъв начин в тази тема да има информация и линкове към други инструменти, така че давайте.

Да разбирам ли, че си се хванал за някакво алтернативно разбиране на заглавието, различно от вложеното от мен? Тоест, че услугата "извършване на автоматичен събмит от bgautosubmiter.com" е нова. Ако е така, как е по-правилно според теб да бъде заглавието за да не подвежда?
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Що едни и същи хора *сират половината форум??
 
От: Re: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

nortrant, ако те разбирах нямаше да питам.

Вярно е, че малко се разводнява темата, но инструмента е нов и не знам да има подобен аналог (за автоматичен събмит, а не ръчен) .

Да разбирам ли, че си се хванал за някакво алтернативно разбиране на заглавието, различно от вложеното от мен? Тоест, че услугата "извършване на автоматичен събмит от bgautosubmiter.com" е нова. Ако е така, как е по-правилно според теб да бъде заглавието за да не подвежда?


Инструмента или услугата? - или и двете?

за заглавие - предлагам да се махне "нова" от сегашното

както вече казах: услугата е стара, нов е начина по който се извършва - кажи, че с това не си съгласен!

Що едни и същи хора *сират половината форум??

кой го казва :p 90% от мненията ти са безполезни :)
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Страхотен инструмент. Поздравления за идеята и изпълнението.

Само искам да вметна, че когато се появи функцията за ползване на няколко акаунта за даден сайт, би било чудесно, ако могат да се въвеждат в спинтакс, както са в момента полетата за потребител, мейл и парола. Поздрави и успех с проекта.
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Въпрос: Мога ли от някъде да видя събмитнатите линкове без да се логвам специално във всеки акаунт, в отделните сайтове?
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Въпрос: Мога ли от някъде да видя събмитнатите линкове без да се логвам специално във всеки акаунт, в отделните сайтове?
Да и аз това се загледах. Така малко неудобно.
Ще се увеличава ли скоро време бройката на социалките?>
 
nikolaicho, да ще има възможност да се види линка в дадената социалка.
waldes, да разбира се. Ако имате желание конкретни социалки да присъстват ми пишете тук или на лично или в контактите на сайта.
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Услугата е много приятна и удобна. Тествал съм я вече и мога да ви кажа, че спестява много време. Аз лично проверявам линковете, които съм пуснал през таз исистема, като вляза в съответната социалка и пусна търсене за заглавието, което съм събмитнал. Предполагам, че щом Марто казва, че ще може да се виждат, то ще ги направи да се виждат в системата.
Марто, успех и с този проект!
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Супер! Много добре направен иструмент. Чист и прост за работа :)
И на мен ми се струва, че социалките са малко, но като първо четене е супер!

Поздравиления!
 
В събота вечер пуснах тази функционалност - да се виждат директно линкове към събмита в съответната социална мрежа. Все още не всички социалки са поддържани с тази функционалност, скоро ще са.
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

А как се добавят фийдове?
 
За момента става ръчно. Тоест изпращате ми фиида и аз го добавям. Всичко останало е същото - всички новини от фиида се виждат в "Submits", а всички събмити в "Queue".
Новините от фиида могат да бъдат пускани отложено и редактирани преди публикуването им.
 
Много добре, но препоръчвам да добавите още социалки и списъка да стане с поне двадесет мрежи.
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

А категориите на какъв принцип си ги избира събмитъра, защото преди малко публикувах един линк, който се е озовал в не много правилна категория.
 
От: Re: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

BGautosubmiter вече поддържа и социалните мрежи trohi.com и it.linkovete.com. С това броя на поддържаните социалки става 9

Супер! Продължавайте в същия дух, аз го пробвах вчера и съм мнооого доволен :) Обмислям варианта след изчерпването на кредитите да си купя и пак
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Днес платих за 120 кредита 3 евра :)
Предполагам.. зареждането не е автоматизирано иза това все още не са заредени в акаунта ми ?

Поздрави,
 

Горе