Нова телевизия вече супер нагли

bgtupanfighter

Well-Known Member
Аз незнам какво ми стана, че тази вечер загледах малко от бай брадър и после господарите

Тия тапаци по господарите обидиха тази златка (участничката в брадъра) почно 800 пъти. То била пачавра, била шаврантия, свирки правила, лягала по 26 пъти, златен кавал спечелила...абе направо и еб...майката.
Чесно казано останах като гръмнат.
Как е възможно такава гавра. Първо я канят да участва и после я скъсват от обиди пред цяла българия. Егати простотията, егати чудото.
Не я знам каква е, ама това беше ултра нагло. За момент си помислих, че го правят напълно умишлено - някой от сценаристите и има зъб или нещо по поръчка, незнам.

Ами тя нали имала някакъв френд навън...тоя как се чуства, ами майка има ли? - тя какво и е!!

Тия са за съдене до дупка, тяхната гавра с хората няма граници в името на зрелищата. Ама зрелища на чужд гръб - много жалко и плоско.

Тука имаше някой с техни домейни май :) А дано им скъса гъзиците разпорени, ниедни, на скапаните клоуни
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Хората търсят зрелище, напипали са сега темата и си я карат. Тя за да влезе там получава 50 000 и подписва договор, че се съгласява да се гаврят. Всичко си има цена, а тя явно се е съгласила.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Господари на ефира отдавна спрях да ги гледам. Прекалено изпростяха.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Аз незнам какво ми стана, че тази вечер загледах малко от бай брадър и после господарите

Тия тапаци по господарите обидиха тази златка (участничката в брадъра) почно 800 пъти. То била пачавра, била шаврантия, свирки правила, лягала по 26 пъти, златен кавал спечелила...абе направо и еб...майката.
Чесно казано останах като гръмнат.
Как е възможно такава гавра. Първо я канят да участва и после я скъсват от обиди пред цяла българия. Егати простотията, егати чудото.
Не я знам каква е, ама това беше ултра нагло. За момент си помислих, че го правят напълно умишлено - някой от сценаристите и има зъб или нещо по поръчка, незнам.

Ами тя нали имала някакъв френд навън...тоя как се чуства, ами майка има ли? - тя какво и е!!

Тия са за съдене до дупка, тяхната гавра с хората няма граници в името на зрелищата. Ама зрелища на чужд гръб - много жалко и плоско.

Тука имаше някой с техни домейни май :) А дано им скъса гъзиците разпорени, ниедни, на скапаните клоуни


А аз се чудя как може да напишеш България с малка буква.
Относно същината на дразнението ти: за прост народ - простотии. Икономически най-целесъобразно е.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Е да ама публично "златка е пачавра" нещо не ми се връзва. Това минава границите на зрелищата и гаврите. А и от къде накъде изобщо й изрисуваха такъв образ, ами аз кат го гледам това си мисля, че тя не може да бъде нищо друго освен курва. Те буквално това го казаха и то в поне 10 минутно клипче. Да нямат с кво да пълнят убаво - сценаристите олигофреми, ама право куме в очи пред цифра народ "златка е парясница и вътри кавали като за световното" не беше най-добрата идея, определено.
Тая няма ли как да разбере тая вечер как са и го турили мега яко, мисля че ще вазира с 200, то няма такъв срам
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Ми тя българия си е с малка буква много отдавна :)
Нали се сещаш колко ми е писнало в името на "отечеството" (разбирай грабителите) да се кланям на някакви измислени идеали, а в същото време до кат се кланяш същата тая с голямата буква ти го слага най-безцеремонно....хайде стига позьосрства...с голяма буква било
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Ти да не падаш от Марс? Господарите правят това вече 8 години, още откакто почна първият Биг брадър и не са спирали изобщо. Който е решил да влезе в къщата знае чудесно какво ще му се случи, получава дебела пачка за това и е доволен. Никой не може да съди Господарите за сценките им, защото това е пародия, сатира и комедия. Няма престъпление. Все едно някой да съди вестниците и сайтовете, които публикуват вицове за известни личности. Златка е сключила договор, ще изкара един кош пари и в момента си ги заработва като е разрешила на Нова ТВ да използва името й както намери за добре. Ако аз бях известен и ми паднеше такава възможност също щях да се навия на такава сделка.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Някой да те кара да ги гледаш? Аз нямам телевизор вкъщи, не гледам Нова и ме боли фара какво говорят.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Е принципно е така, но се дразня яко. Много неща не са ми безразлични, може би това ми се явява проблем, но не всички можем ей така да се оперираме нали :)
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Тесте, може, може. Слави им скъса гъзягата кат се опитаха да се гаврят и с него, сега да си чул нещо по негов адрес :) Просто скачат на кучетата, жалки мизерници
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

А и не вярвам да е имало такава 'сделка" Мислиш ли че тая им е дала право да я наричат долна курва публично...че и рекордьорка даже :)
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Спокойно, ебават я не само по телевизията за пари :) тя е свикнала
Новатв трябва да си изкара парите, какво ги интересува за някаква си ку*ва

п.п. къде са я нарекли така? в горподари на ефира ли?
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Тесте, може, може. Слави им скъса гъзягата кат се опитаха да се гаврят и с него, сега да си чул нещо по негов адрес :) Просто скачат на кучетата, жалки мизерници
Там става въпрос за две конкурентни продуцентски компании. Освен това Слави ги съди, но не съм чул той или някой друг да е успял да ги осъди и едва ли ще успее. Откъси от едни предавания могат да се ползват в други, когато това се прави с пародийни цели.
А и не вярвам да е имало такава 'сделка" Мислиш ли че тая им е дала право да я наричат долна курва публично...че и рекордьорка даже :)
Така наричат преоблечен актьор с име, което съвпада с нейното.
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

На мен са ми ясни всички постановки :) Обаче това беше друго...по-добре първо гледайте клипа
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Бегетъпан имаш ли нещо общо с Даласа, да не си му брат или сте учили при един учител или си му фен иму подражаваш:)
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Че те така стават известни.. то в България повечето така стават известни.. :lol:

Тука е много зле..
Всеки иска да лапа стотинки и да е famous.. И те са на принципа "Целта оправдава средствата".. тях не ги интересува какво ги правят, дали ги гаврят, нареждат и али бали..
Бомбок..
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Бегетъпан имаш ли нещо общо с Даласа, да не си му брат или сте учили при един учител или си му фен иму подражаваш:)

ти ся шоки обиждаш братото а ,а после ревеш кат ти казват колко ти е IQто.
Правилно целокупния Български народ гледа или ВипБрадър или Сулейман паша.Тва е.7дни в момента са фоворите погледаемост,немако да се лъжеме!
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Абе вие чувство за хумор нямате ли? Това е пародия, много ясно че ще е така. Аз пък на това се скъсах да се смея :) http://vbox7.com/play:9c5e4196aa

Хахаха това не го бях гледал усмихна ми деня :D

Ето го и въпросния клип от снощи: http://www.vbox7.com/play:73f10ce782
 
От: Нова телевизия вече супер нагли

Ми тя българия си е с малка буква много отдавна :)
Нали се сещаш колко ми е писнало в името на "отечеството" (разбирай грабителите) да се кланям на някакви измислени идеали, а в същото време до кат се кланяш същата тая с голямата буква ти го слага най-безцеремонно....хайде стига позьосрства...с голяма буква било

Излагаш се! Щом не искаш да пишеш името на родината ти с главна буква и те е срам, то по-добре не я споменавай!
Прави разлика между тези грабители, както ги наричаш ти (a.k.a. държавата) и родината... Не ме интересува какво мислиш по този повод... Та ти си в България, уж си българин и трябва да го спазваш.

А сега по темата: ТВ съм спрял да гледам от доста време, но все пак си мисля, че е доста по-добре Господари на ефира отколкото зрителя да се скапва и да му се набива колко е зле положението и как само Бойко може да оправи всичко...
 

Горе