Нова SEO Friendly линк директория.

От: Нова SEO Friendly линк директория.

Явно никой не желае да бъде новият собственик на директорията, но затова пък се намериха модератори, които да преглеждат насъбралите се сайтове. Поне на този етап няма да се продава.
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Всички сайтове, които са постнати досега са прегледани. Добре оформените сайтове от към заглавие, описание и някои други критерии са одобрени.
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Директорията е добра, аз добавих един линк и, както изглежда всичко е много кадърно направено. Набор от категории със събкатегории, проверка за уникално описание, снимки - супер е!
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Добавих и аз един линк сега очаквам да се покаже за да видя как се е получило. На малко места има категория риболов :roll:
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Само при мен ли вади това "This site' HTTP response code is not 200. Сайта не се приема." ? Сайта със сигурност отговаря :)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Само при мен ли вади това "This site' HTTP response code is not 200. Сайта не се приема." ? Сайта със сигурност отговаря :)

Ако сайта е достъпен най-вероятно има някакъв редирект. Пробвай с/без www. ако искаш...
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Директорията беше долу известно време заради проблеми с хоста и трябваше да се мести. Извинявам се за причиненото неудобство. Сега вече всичко е ток и жица... :)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Имам 1 въпрос, относно 13. При поставена и след това премахната обратна връзка към директорията, сайта се отстранява за постоянно.
А при регистрация не е задължително?
Значи ли, че е по-скоро задължително? Или просто ако се премахне се отстранява сайта.
Или е по-удачно въобще да не се слага обратна връзка, малко се обърках май.. :)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Имам 1 въпрос, относно 13. При поставена и след това премахната обратна връзка към директорията, сайта се отстранява за постоянно.
А при регистрация не е задължително?
Значи ли, че е по-скоро задължително? Или просто ако се премахне се отстранява сайта.
Или е по-удачно въобще да не се слага обратна връзка, малко се обърках май.. :)

Сайтовете с обратна връзка имат по-големи привилегии и ако се постави такава трябва да седи. Ако се премахне излиза в репорта и сайта се отстранява от директорията за постоянно, след като се допуска, че има опит за измама. Иначе засега може да се добавят сайтове без обратна връзка или спонсориране, но трябва да се чака за повече време за одобрение.
 

Горе