Нова SEO Friendly линк директория.

От: Нова SEO Friendly линк директория.

И аз добавих един сайт :) Надявам се да го одобрите.. Директорията е свежа определено и имаше точните категории, които ми трябваха.

Поздрави,
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Повече еднакви линкове в една тема не бях виждал. Какво целиш с тоя безумен спам всеки ден?
И гугъл не банна ли тия менте домейни .tk?
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Повече еднакви линкове в една тема не бях виждал. Какво целиш с тоя безумен спам всеки ден?

Какъв спам? Ъпдейтвам си темата с всичко ново около директорията. Ако не ти харесва - не чети!

И гугъл не банна ли тия менте домейни .tk?

Че за какво да ги банва? Драсни им една препоръка като ги разбираш толкова много :)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Ако някой се е опитвам да добавя сайт вчера, директорията бе офлайн, защото имахме малък проблем със хоста. Извинения за неудобството. Вече всичко е 6 :)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Вече е активна и система за проверка на дублирано съдържание в описанието на директорията за да има по-голяма тежест пред гугъл (при копи-пейст от друго място ще излиза прозорец за засечено дублирано судържание). Ето и един жокер: Проверяват се 10 случайни фрази от по 4 думи, като само 4 могат да се повтарят. Освен това сложихме един скрипт (zbblock) против спамери и хакери, но още се тества на сайта. Казвайте ако имате проблеми, когато влезете или субмитвате линкове.

Поздрави :)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

И аз сложих едно сайтче вътре :) Успех с сайта.
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Директорията вече е PR4 , а сайтовете все така се разглеждат супер скоростно. Добавяйте сайтове, докато всичко е все още напълно безплатно и беклинка не е задължителен, но пък дава много плюсове!

ЕДИТ: Не забравяйте да гласувате за директорията в BGTop! Благодарим за подкрепата :)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Уеб директорията вече предлага и спонсорирано добавяне на сайтове, което разбира се върви и със съответните привилегии :)
 
Последно редактирано:
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Имаше известни проблеми с хоста, който незнайно защо отчиташе, че няма място и може да е имало известни проблеми при добавяне на сайтове. Вече проблема е оправен... Enjoy :)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Много добре си направил дизайна. Адски се нервя на объркани директории. При теб всичко е подредено и ясно. Пуснах един сайт за одобрение. Желая ти успех!
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Много добре си направил дизайна. Адски се нервя на объркани директории. При теб всичко е подредено и ясно. Пуснах един сайт за одобрение. Желая ти успех!

Благодаря ти! Сайта ти е одобрен :)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Малко ще се забавя одобряването на сайтове в директорията заради лятните почивки. Така с предимство си остават спонсорираните връзки и тези с беклинкове. Останалите ще се одобряват с известно закъснение без да се поема ангажимент за срокове.

ПС: Весело лято на всички от форума :)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

От мен има 1 добавен :) Още бая ще бъдат добавени (y)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Ако може цена на ЛС?

П.П Защо така на фри домейн ?
 

Горе