Нова SEO Friendly линк директория.

От: Нова SEO Friendly линк директория.

и аз добавих 1 сайт.
Свежа директория. Пожелавам ти успех!
 
От: Re: Нова SEO Friendly линк директория.

Каква ти е идеята за него. Явно, че като начало ще набира сайтове и съдържание благодарение на тях, но като цяло? Нещо специално ли си му отредил или просто още не си стигнал до този етап да го мислиш. Интересно ми е от гледна точка на това да не умре скоро и да си му измислил и нещо. Факт е, че доста от нас все още се кефят на директориите, докато видях, че последно време доста замряха бг социалките. За това съдя най-вече от темата за помощ в социалките. По-малко теми се пускат от едно време. Нямаше как да не го забележа. Но директориите си останаха със същия интерес. Евалта за което. ;)

Имам доста идеи за директорията, но съм отворен и за интересни предложения. Мога с чиста съвест да кажа, че директорията ще се развива и няма да умре, даже напротив, но всичко по реда си :)
 
Последно редактирано:
От: От: Re: Нова SEO Friendly линк директория.

Постоянно се добавят нови категории така, че ако не намерите най-подходящата за сайта си, можете да предложите такава. Добавяйте сайтове смело и отговорно :)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Моля, никой да не се сърди, ако модератор смени секцията/категорията където е добавен сайта и редактира заглавието/описанието според изискванията на директорията с цел да се избегне дублирано съдържание :)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Моля, не добавяйте сайтове/блогове с минимално или никакво съдържание, защото няма да бъдат одобрявани. Идеята на директорията не е да се натъпче с домейни, а с интересни и информативни сайтове.
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Моля, не добавяйте сайтове/блогове с минимално или никакво съдържание, защото няма да бъдат одобрявани. Идеята на директорията не е да се натъпче с домейни, а с интересни и информативни сайтове.

Ти нямаш ли въображение да "драснеш" два реда за сайта? :lol:
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Ти нямаш ли въображение да "драснеш" два реда за сайта? :lol:

Той говори за сайтове със минимално съдържание в тях.
Но е хубаво да добавя сателитките... :confused: с този .tk домейн не може да изискваш много

да беше казал онзи ден да ти бях взел един домейн ком или нет за 2 долара, щом толкова й задиряш на тази дир
 
От: От: Нова SEO Friendly линк директория.

да беше казал онзи ден да ти бях взел един домейн ком или нет за 2 долара

За какво ми е? Виж колко много домейни си имам в регистрационната форма за предприемачи ...
 
От: От: Нова SEO Friendly линк директория.

Той говори за сайтове със минимално съдържание в тях.
Но е хубаво да добавя сателитките... :confused: с този .tk домейн не може да изискваш много

да беше казал онзи ден да ти бях взел един домейн ком или нет за 2 долара, щом толкова й задиряш на тази дир

Добавят се сателитните сайтове като site.hit.bg и т.н. , но с интересно съдържание. Иначе не е проблем да се вземе друг домейн, но сме преценили, че този ни е напълно достатъчен. Немога да разбера, защо му отдавате толкова голямо значение... Какво му е на домейна? Това, че е безплатен ли?
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Пише, че сайтът ми принадлежи на обществени портали. Ще те съдя! :shock:
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Пише, че сайтът ми принадлежи на обществени портали. Ще те съдя! :shock:

Ще се видим в съда тогава :) Цайтгайст? :rolleyes: Май сайта ти сам се е добавил там... :confused: Къде искаш да се премести?
 
От: От: Нова SEO Friendly линк директория.

Ще се видим в съда тогава :) Цайтгайст? :rolleyes: Май сайта ти сам се е добавил там... :confused: Къде искаш да се премести?

Никъде. Майтапя се.
 

Горе