Новият подфорум на форума - Predpriemach.com In English

Blinky

Owner
Здравейте,

Както се очакваше, вече пуснахме нашата нова изненада, която силно се надявам да разгледате, дадете предложения и мнения, и най-вече помогнете, в каквото и да е отношение за развиването й.

Целта ни е да:

1. Споделим и разменим опит с останалия свят
2. Отворим пазара навън, като по този начин ще можем да си предлагаме услугите и продуктите, както и те на нас
3. Се интегрираме на световния пазар като специалисти и да създадем по-голямо семейство

И кум още много ползи. Силно се надявам да споделите вашите впечатления и коментари, за да можем да го подобрим и направим така, че да работи за всички нас. Няма да се разсърдим, ако вземете инициативата да пуснете някоя тема там, независимо дали продавате, купувате нещо или просто споделяте или търсите информация.

Както го казах на потребител от тук - Вярвам, че българския уебмастър има място на световния пазар, както и сме добри в това, което правим.

Много хора също така искат да продават навън и им се налага да обхождат големи сайтове като Flippa, DP, Wariorforum и т.н., за да осъществят своята сделка. Дано това място тук им подсигури много повече и ще се постараем да е така.

Оставам темата отворена за вашите коментари и благодаря предварително.

П.П: Дано сме оправдали вашите очаквания. :)
 
  • Like
Реакции: fifi
Re: Новият подфорум на форума - Predpriemach.com On English

Ето нещо интересно също за прочитане в този ред на мисли: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=36040

Ами, направете секция на английски и сте готови !!! :) Хем ще си потренираме хамерикансия, хем ще обменим опит с чужденците ... звучи ми добра идея :)

Специално ще чакам коментара на @Jordan Manchev. :)
 
Re: Новият подфорум на форума - Predpriemach.com On English

Това е и начин да се специализират хората в това направление. Силно се надявам след като се поразвие още да се уреди нещо с някоя фирма или организация за курсове по ЕН специално за форума. Но това ще го мислим. ;)
 
От: Новият подфорум на форума - Predpriemach.com On English

поне оправете името да е вярно
IN English..
:)
 
От: Новият подфорум на форума - Predpriemach.com On English

Ето за това си говорехме. Няма начин това да не се бе случило. То бива, бива, но все пак трябва и някакво излизане на вън.

Сега вече може да си говорим за свободни пазара без лимит. :) Много ми се иска да видя и пазар как ще тръгне, защото тук нещата са на много хубави цени.

Като предложение - след време, като се раздуят секциите - да се специализират още повече. Сега може би заради ускъдния контент е така сбито. :) Но не знам, админите ще кажат. НО едно им правя евалта тук - отделили са добре пазара отново. Респект. :)
 
От: Новият подфорум на форума - Predpriemach.com On English

Супер, време беше! Приятно се изненадах преди малко като скролнах надолу и видях новата секция. Дано потръгне идеята
 
От: Новият подфорум на форума - Predpriemach.com On English

Успех, добра стъпка сте направили.

Имам само едно предложение: Модерация. Вижте BHW и WickedFire например.
 
От: Новият подфорум на форума - Predpriemach.com On English

:clap: Браво. Тъкмо повече възможности за реализация и обмяна на опит ще се получи. Пък и тези, които се оплакват, че бг-тата са скръндзи и не дават пари за това и онова, може да намерят "по-скъпо платена" работа. :beer:

Аз вярвам, че ще успее идеята. Поздравления, изненадах се приятно.
 
Супер, време беше! Приятно се изненадах преди малко като скролнах надолу и видях новата секция. Дано потръгне идеята
Мерси много за поздравленията. Смятам, че ще успеем да го развием, за да привлечем не само интереса на сегашните потребители, но и тези по цял свят. Все пак има с аккво да ги хванем тук - консултации и помощ. :) Каквото сме правили винаги до сега, но сега с по-голям мащаб.

Успех, добра стъпка сте направили.

Имам само едно предложение: Модерация. Вижте BHW и WickedFire например.
Какво точно имаш в предвид, тъй като съм често в първия. Нещо по-конкретно? Мерси за поздравите. :)

:clap: Браво. Тъкмо повече възможности за реализация и обмяна на опит ще се получи. Пък и тези, които се оплакват, че бг-тата са скръндзи и не дават пари за това и онова, може да намерят "по-скъпо платена" работа. :beer:

Аз вярвам, че ще успее идеята. Поздравления, изненадах се приятно.
@fifi, мерси много. Силно се надявам да е само голям +. Вярвам, че всички граници ще се преодолеят, ако се има желание. :)
 
От: Новият подфорум на форума - Predpriemach.com In English

Добра е идеята и за курсове по английски за не владеещите го. В пазара ще се появят и услуги за съдействие при комуникация с английскоговорещи клиенти.
 
Re: От: Новият подфорум на форума - Predpriemach.com In English

Добра е идеята и за курсове по английски за не владеещите го. В пазара ще се появят и услуги за съдействие при комуникация с английскоговорещи клиенти.
Да, едно от основните неща, които искахме да станат реалност. Това с английския ще гледам да го видя как ще стане, само интерес и желание да има, всичко друго ще се постигне. ;)

Продължавайте да давате съвети и предложения. ;)
 
От: Новият подфорум на форума - Predpriemach.com In English

Обаче е глупаво да се смесват резултатите при "какво ново" - английски и български, трее да си го сепаратнете тва :)

Иначе не че има връзка с темата, ама от 3 дни точно форума ми върви като умрело магаре, нещо сте местили некъде и май с мегалан нема добра свързаност :wink:
 
От: Новият подфорум на форума - Predpriemach.com In English

ауууу супер грозно е момчета !!! Нали знаете, че ме кефите и критиката която ще ви дам ОТНОВО е с добри чувства.
Тая мешавица български-английски супер непрофесионално изглежда.

Сега кат се отвори некоя тема и кво става:

=======================================

Разгледай първата непрочетена Сложи рейтинг на тази тема

бла-бла-бла
после продължава:
Which one is the best forum CMS? Why do you think it is perfect solution for your needs? What features you like best? And why do you think is better than the others.

и после:

подпис на български
отговори с цитат и тн и тн...

======================================================


Много супер грозно и несериозно се получава така. Ще си вкарате автогол ГАРАНЦИЯ

Направете по-добре цяла английска версия и я турете на под-домейн ли на квото искате...и така. В момента е някакъв ужас и нищо няма да направите :wink:
 
За второто има превод долу, може да минеш на ЕН. Това си го задаваш сам.

За what's new (който както си го е сложил от темата долу) ще го измислим. За сега искаме да е така, заради общата идея пазарите да са близко един до друг и да се свиква. ;)
 
От: Новият подфорум на форума - Predpriemach.com In English

Няма нещо да не съм познал блинки. Казвам ти го съвсем сериозно - оправи нещата до като не е станало късно - просто си го набримчвате по най-левашкият начин...

Направете си нормална английска версия
 
Идеята е много добра, макар и закъсняла. Имам само притеснения за SEO и промотирането. За един чужденец думичката "predpriemach" не значи нищо, трудна е за запомняне и трудна за произнасяне. Още нещо - като изключим най-големите WF, DP и BHW, другите по-малки форуми дърпат аудитория предимно с freebies и кракнат софтуер. Затова ми се вижда трудно как ще потръгне тази секция...

Освен ако не дублиране секцията/кампанията "Успей с нас!" на английски. С малко реклама и SEO мисля, че ще има по-силен ефект.
 
Re: От: Новият подфорум на форума - Predpriemach.com In English

Няма нещо да не съм познал блинки. Казвам ти го съвсем сериозно - оправи нещата до като не е станало късно - просто си го набримчвате по най-левашкият начин...

Направете си нормална английска версия

за какво е мулти езичността тогава на вбюлетин тогава за красота :) другия форум седя само на англииски до миналата година кажи речи като го взеха клокси и оджин те мешаха българския с англииския никакъв проблем за ранкинг и сео :) може англииския да стане водещ език за гестовете... а който иска да си сменя :) а и предприемач седя само на англииски менюта две гофини+

за скороста форума е зад клауд флеър незнам от къде купува мегалан (ма от както ги купи мтел явно не са топ доставчика) форума е тестван с макс телеком, близоо, виваком (фибъра за софия) и се отваря за макс три секунди изцяло с изчистен кеш на брузъра...
 

Горе