Ново SEO състезание 2013

От: От: Ново SEO състезание 2013

Един цъфна вече, като сам си рекламира как репортва. Хусейн, Пламен, Борислав и Андрей споменаха в г+ за негативно сео, аз също виждам "доброжелател" да създава спам линкове, така че "Стената на срама" няма да ги побере. ;-)

Би ли дал име/на? :)

П.П.: Ааа видях, видях....
 
Последно редактирано:
От: Ново SEO състезание 2013

Е той не участва в състезанието и в същност го беше заявил още в самото начало, че се дразни на някои схеми по принцип и репортва. Аз лично приемам някой да ме репортне и да ми каже, за да знам, че съм направил нещо грешно .. ако сте обърнали внимание в серп-а по ключовата фраза, някой даже се е линкнал от домейн биолечение .. извинявай .. :) Не смятам, че въпросния репортващ, го е направил с цел да помогне на някой.
 
От: Ново SEO състезание 2013

Е той не участва в състезанието и в същност го беше заявил още в самото начало, че се дразни на някои схеми по принцип и репортва. Аз лично приемам някой да ме репортне и да ми каже, за да знам, че съм направил нещо грешно .. ако сте обърнали внимание в серп-а по ключовата фраза, някой даже се е линкнал от домейн биолечение .. извинявай .. :) Не смятам, че въпросния репортващ, го е направил с цел да помогне на някой.

Аз се дразня на спам линковете, не толкова рипортването, въпреки, че и то съвсем не е колегиално... Когато си по-добър, ще минеш сайт и с 10 000 беклинка, нали така?
 
От: Re: Ново SEO състезание 2013

То, Данчо от това SEO състезание, всичките сме за биолечение. :) Каква е драмата, че не успях да проследя? И има ли такава?

Един репортва, друг поръчва спам линкове, за да ми събори сайта, а май и на други колеги и така... seo теленовела. Нищо особено. :)
 
От: Re: Ново SEO състезание 2013

Един репортва, друг поръчва спам линкове, за да ми събори сайта, а май и на други колеги и така... seo теленовела. Нищо особено. :)

Хайде де, съобщи кои са. Ако си разбрала и знаеш, кажи ни ги! Защо ги пазиш за себе си? Аз смятам, че това е некоректно, непрофесионално, нека всички да ги видим кои са и да знаем, че тези хора не са читави и с тях не може да се работи и другите хора да ги избягват!
Тъпо е след като си некадърен и не може да направиш нещо хубаво и с това да минеш другите, да хвърляш кофа кал по тях.
 
От: Re: Ново SEO състезание 2013

Хайде де, съобщи кои са. Ако си разбрала и знаеш, кажи ни ги! Защо ги пазиш за себе си? Аз смятам, че това е некоректно, непрофесионално, нека всички да ги видим кои са и да знаем, че тези хора не са читави и с тях не може да се работи и другите хора да ги избягват!
Тъпо е след като си некадърен и не може да направиш нещо хубаво и с това да минеш другите, да хвърляш кофа кал по тях.

Не съм сигурна на 100%, затова не искам да изразявам голи съмнения, защото, ако не съм права ще се получи кофти. Тези френски и италиански линкове..., а отскоро и руски... досещам се, но да не клепам - може пък да греша. Затова не споменавам имена. :)
 
От: Ново SEO състезание 2013

Негативното сео продължава като се ползва софтуер за създаване на спам линкове ;-)

Аз си мисля, че при мен е ръчно и вече имам подозрения кой би могъл да е, но ще изчакам още.
 
От: Ново SEO състезание 2013

Хахахах при мен на 3то място е сайта на МГУ - минно-геоложки университет.
... Голяма греда от мен - и извинения.
Ето защо
http://webcache.googleusercontent.c...gu.bg/+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=uk&client=opera

ПС. Скийте кво прай високия авторитет
PS2 Ще се ивиня ако ми покаже разрешение (писмено)
 
От: От: Ново SEO състезание 2013

Хахахах при мен на 3то място е сайта на МГУ - минно-геоложки университет.
Интересно ми е тоя юнак Десислав Кузманов дето по тоя смотан начин товари МГУ. Едва ли му е позволено, намирисва ми на някой пъпчив сисадмин дето си мисли да мине под радара. Тук не говоря, че МГУ могат да го съдят за това и да си плати дебееело доста повече от 5000 лв. Това просто не е професионално и ми говори много за тоя човек - дали някога ще го наема на работа. Представям си сисадмините на БТВ,К1 и тн да си пускат квото си искат...
Като един геолог съм 50/50 дали да не кажа на хората пт МГУ за това.
Ако го чете тoва да махне страницата - взима награда златен хй.

ПС. Скийте кво прай високия авторитет
PS2 Ще се ивиня ако ми покаже разрешение (писмено)

На индекса на сайта на МГУ пише следното:

Във връзка с обявеното от ACER и Notebook.bg SEO/SEM състезание на тема:
„Защо трябва да купим acer от www.notebook.bg?“
Ръководството на МГУ подкрепя участието на своя студент Десислав Кузманов от КТИД 4, като му предоставя възможност да се представи чрез линк в сайта на МГУ.


Най-вероятно са му разрешили :)
 
От: От: От: Ново SEO състезание 2013

На индекса на сайта на МГУ пише следното:




Най-вероятно са му разрешили :)
:)
Да, и аз се извиних за плюнките, но не го бях видял.
Остава да видим как ще се движи.
 
От: От: От: Ново SEO състезание 2013

:)
Да, и аз се извиних за плюнките, но не го бях видял.
Остава да видим как ще се движи.

mgu засега се движи много добре. Наистина авторитета си казва думата и все пак, има и други авторитетни сайтове, които примерно са по-назад. Добро включване и позициониране. Интересно ми е какво ще стане на финала. :D
 
От: Ново SEO състезание 2013

Спокойно, от Гугъл още поне 2 пъти ще си променят алгоритмите, преди да е изтекло състезаниет ... не че за България много им важат правилата :)
 
От: Ново SEO състезание 2013

kamentk каза:
С какъв тул ще се проверят резултатите за социални сигнали, че от няколко дни си сложих бутон и получих едни цифри които са меко казано нереалистични според мен, пък и лайк експлорара ми ги дава същите. Искам да разбера дали и според организаторите се отчитат такива.
Има един единствен тул и той е Господният (сиреч този на ФБ). http://api.facebook.com/restserver.php?method=links.getStats&urls=http%3A%2F%2Ftvoidomain.com%2Furl.html (броим САМО споделяния + харесвания)

И да, на второ раздаване има още награди за соц. класиране.
 
От: Re: Ново SEO състезание 2013

Не съм сигурна на 100%, затова не искам да изразявам голи съмнения, защото, ако не съм права ще се получи кофти. Тези френски и италиански линкове..., а отскоро и руски... досещам се, но да не клепам - може пък да греша. Затова не споменавам имена. :)

четох малко преди време, но реших да не си губя времето със сапунки
кажи ми направо кого подозират :D
 
От: От: Re: Ново SEO състезание 2013

четох малко преди време, но реших да не си губя времето със сапунки
кажи ми направо кого подозират :D

Ще разбереш в 659 епизод. :twisted:
 
От: От: Ново SEO състезание 2013

Има един единствен тул и той е Господният (сиреч този на ФБ). http://api.facebook.com/restserver.php?method=links.getStats&urls=http://tvoidomain.com/url.html (броим САМО споделяния + харесвания)

И да, на второ раздаване има още награди за соц. класиране.


Мерси за инфото. Сега вече се убедих, че не са ми нереални стойностите.
 
От: Ново SEO състезание 2013

СЕРПА пълно мазало днеска :O. Започва да става интересно.
 
От: Ново SEO състезание 2013

Мхм, особено с олигофрени клюкари, ще е много забавно.
 

Горе