Ново SEO състезание 2013

От: Ново SEO състезание 2013

През ден-два се сменя лидера в състезанието и забавлението да гледаш битката е уникално :)
 
От: Ново SEO състезание 2013

През ден-два се сменя лидера в състезанието и забавлението да гледаш битката е уникално :)

Съгласен съм с колегата. Доста интересни обрати има. Успех на всички.
 
От: Ново SEO състезание 2013

От това състезание спечелиха всички. Поздравявам организаторите, маркетолозите и ПР консултантите. Рядко някой може да получи за 10 000 ... 6 месеца здрава реклама + статии + вечни линкове. Така се прави. Дано стане традиция!
 
От: Ново SEO състезание 2013

Важното е, че почти нямаше удари под кръста :) А всички го очаквахме...
 
От: Ново SEO състезание 2013

Важното е, че почти нямаше удари под кръста :) А всички го очаквахме...

Почти. :)

От това състезание спечелиха всички. Поздравявам организаторите, маркетолозите и ПР консултантите. Рядко някой може да получи за 10 000 ... 6 месеца здрава реклама + статии + вечни линкове. Така се прави. Дано стане традиция!

Мда, беше готино състезанието.

Само, че за линковете... едва ли ще се запазят навсякъде. Ще има процент отпаднали, но вярвам, че това няма да попречи на сайта.

все пак, само организаторите си знаят дали имаше успех от цялото това нещо. Ако да, то със сигурност ще има още състезания и по-големи. :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Ново SEO състезание 2013

Почти. :)

Мда, беше готино състезанието.

Само, че за линковете... едва ли ще се запазят навсякъде. Ще има процент отпаднали, но вярвам, че това няма да попречи на сайта.

Фифи, дори да се разлинкнат линкове - не е от значение. Сайта на организаторите присъства в самото заглавие ;)
 
От: Ново SEO състезание 2013

Фифи, дори да се разлинкнат линкове - не е от значение. Сайта на организаторите присъства в самото заглавие ;)

Не става въпрос за разлинкване. Става въпрос затова, че имаше доста купени домейни само за състезанието. Чак попаднах на няколко, които се продават? :О

Та мисълта ми е, че след това вероятно няма да се подновят домейните, което си е отпадане на линкове.

Но пък вярвам, че авторитетните сайтове, откъдето е получен линк ще компенсират.
 
От: Ново SEO състезание 2013

43 минути още. Уникално е. Можеби защото ми е първото такова състезание, но ми е супер интересно. Пък и не се изложих много.
 

Горе