Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Една фирма, като не излиза на печалба, какво правиш - наливаш и безкрай пари или я оставяш да фалира? Айде стига с тия заеми, за комунизма говорят как бил заробил държавата, а нашите теглят като малоумни. Разбирам да се теглят заеми, но да е обвързано с това как ще се плащат, в какво ще се инвестира, пари ли ще се изкарат от парите и прочее. А не просто да ги откраднат.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Досега заемите не са ли били само за "усвояване" от определени хора
Няма да се проведе една мащабна антикорупционна война и да се вкарат поне сто бивши и действащи държавни служители, а се теглят заеми постоянно за да се замаскира откраднатото и да има още за "усвояване", ай сектир с икономически теории като практиката е "мой човек". То навсякъде по света има корупция, ама тука си ебало мамата.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Да, в това е проблема. Нека да кажат защо предните заеми не ни изкарват на печалба и да кажат - КОЙ взе парите. Щото парите не се губят, тях някой ги прибира.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Една фирма, като не излиза на печалба, какво правиш - наливаш и безкрай пари или я оставяш да фалира? Айде стига с тия заеми, за комунизма говорят как бил заробил държавата, а нашите теглят като малоумни. Разбирам да се теглят заеми, но да е обвързано с това как ще се плащат, в какво ще се инвестира, пари ли ще се изкарат от парите и прочее. А не просто да ги откраднат.

Да така си е, но държавата може да налага повече данъци и каквото си пожелае - репресивният апарат е в нейни ръце + огромен ресурс от всякакъв вид - то и затова не е добре държавата се меши в бизнеса, щото като обърне на минус го прехвърля на народа :)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

И аз така ги виждам нещата. При предишното управление на Бойко бяха намерили решение на заемите с постната пица на Дянков. Система си работеше. Защо сега се насочват в обратната посока? На какво се надяват, ей това не мога да разбера.
Забавиха силно пенсионната реформа. Спряха съдебната реформа. Здравната реформа също е само на думи. Елекронното правителство на Плевненлиев никакво го няма. Минават месеци, а нищо не се случва. И тоя брутален заем на фона нищо-правенето почва много да изнервя хората. Да не стане язък за големите очаквания.
Опозицията и тя е жив ташак. Никой не иска властта в момента. Щото, ако имаше читави партии в опозиция тоя момент им е подарък, щяха да изядат правителството с парцалите. А те само се плюмчат с някакви принтирани 10 000 левки.
Реформи оакваме, а не ала-бала и заеми!
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Реформи оакваме, а не ала-бала и заеми!

Реформи можеш да очакваш от родолюбци. От крадци, лъжци и предатели можеш да очакваш само кражби,лъжи и заеми.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ей такива хора трябва да ни управляват,но точно този честен човек и другите като него ги плюят и сатанизират.Вече не е президент.В момента продължава да си преподава в университета и да живее скромно,без да е ощетил народа си с 1 стотинка.Респект!

[video]http://vbox7.com/play:07e7eb8559[/video]
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Стига политически пропаганди ве, не разбрахте ли, че трябва да се спазват елементарни човешки закони и ще се оправим за няколко години
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ей такива хора трябва да ни управляват,но точно този честен човек и другите като него ги плюят и сатанизират.Вече не е президент.В момента продължава да си преподава в университета и да живее скромно,без да е ощетил народа си с 1 стотинка.Респект!
[video]http://vbox7.com/play:07e7eb8559[/video]
Типично за теб. Радват те популисти, откровени лъжци и военолюбиви типчета с мания за величие. Тоя много мяза на нашия Болен с 1000-та лв минимална пенсия.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Уф, това правителство щеше да прави реформи, да съкращава разходи, да накара правосъдието да работи и други големи обещания дадоха, а реално само устата им прави вятър.

В съседна Румъния как са се подпукали, сумати политици и близките покрай тях ги окошариха. Цветанов нали трябваше вече да е във затвора, какво ми се мотае там в парламента и агитира и натиска за този заем
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Типично за теб. Радват те популисти, откровени лъжци и военолюбиви типчета с мания за величие. Тоя много мяза на нашия Болен с 1000-та лв минимална пенсия.

С промити мозъци не споря, дори не си изгледал клипа. Информацията в него съм я проверявал още навремето. Именно ти защитаваш популисти и откровени лъжци с мания за величие ;)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

В съседна Румъния как са се подпукали, сумати политици и близките покрай тях ги окошариха. Цветанов нали трябваше вече да е във затвора, какво ми се мотае там в парламента и агитира и натиска за този заем
Цветанов пък какво толкова е направил? Пак изпадате в популизъм. Виж Станишев със сигурнст е за затвора, както и партньора му - хидроинженера Доган, машата им Пеевски, Мая Манолова дето мени закони заради сутеньори, онова крадливо мекере Бюрека, да не пропуснем и самолетния гамен Болен.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

С промити мозъци не споря, дори не си изгледал клипа. Информацията в него съм я проверявал още навремето. Именно ти защитаваш популисти и откровени лъжци с мания за величие ;)
Напротив. Гледах я тая перхидролена простотия. Но като видях снимката как спи на земята, щото не щял да плаща за хотел и ми дойде бая в повечко. Ти верно ли вярваш на това? Това е като да вярваш в Дядо Коледа (в твоя случай - дядо Мраз).
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Напротив. Гледах я тая перхидролена простотия. Но като видях снимката как спи на земята, щото не щял да плаща за хотел и ми дойде бая в повечко. Ти верно ли вярваш на това? Това е като да вярваш в Дядо Коледа (в твоя случай - дядо Мраз).

А бе,Аланкоолу,човека е вярващ мюсюлманин и академик,виж му дрехите какви са.Човека е ходил да чисти с чистачките пред президенството. Стига си плюл. Ако нямаш доказателства в противното, не се дръж като укроп.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

А бе,Аланкоолу,човека е вярващ мюсюлманин и академик,виж му дрехите какви са.Човека е ходил да чисти с чистачките пред президенството. Стига си плюл. Ако нямаш доказателства в противното, не се дръж като укроп.
Ти си бахти наивника. Тоя казва, че ще осигури 2 милиона работни места и високи доходи и спи на земята, бе! Не виждаш ли каква мизерна, лъжлива муцуна е. Колко трябва да те лъжат, за да се усетиш?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ти си бахти наивника. Тоя казва, че ще осигури 2 милиона работни места и високи доходи и спи на земята, бе! Не виждаш ли каква мизерна, лъжлива муцуна е. Колко трябва да те лъжат, за да се усетиш?

Време ти е за вечерната молитва към оня с бронираните аудита и 100-те човека охрана,който не те лъже. Аз наивника,ще му пусна една попържня и ще си лягам ;) :)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Лягай владко че стана късно за тебе, утре как ще ставаш за училище
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

И ти ли си продаде акаунта бре???
Лягай владко че стана късно за тебе, утре как ще ставаш за училище
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Аз Христо Илиев, Заявявам, че никога няма да продам акаунта си в форума на който и да е ако ще и с вила да ме натиснат по врата тъпите гробари!!!
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Аз Христо Илиев, Заявявам, че никога няма да продам акаунта си в форума на който и да е ако ще и с вила да ме натиснат по врата тъпите гробари!!!

давам ти 20 лева за акаунта :D Обещавам да продължавам да пускам сълзливи теми от време на време , да не разберат подмяната :D
 

Горе