Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

И ти ли си продаде акаунта бре???
Не съм продал акаунта си, но ми омръзна с безпочвено политическо заяждане. Кой защитаваш ти, знаеш ли заради кой се палиш. Всички партии са за боклука, не ми дреме и за идеологиите им, щом за всяко нещастие и природно бедствие единствения начин за помощ ще е sms кампании и обикновени дарители, а държавата не си помръдва и пръста и даже не търси справедливост, защото за всичко има виновни няма начин
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Дори и да искаш икога няма да можеш да си като мен ;)
давам ти 20 лева за акаунта :D Обещавам да продължавам да пускам сълзливи теми от време на време , да не разберат подмяната :D
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Имаш грешка и то голяма!
Не се паля за партии, а за кауза има разлика.
Спомням си когато профила ти беше против гробарските простотии, а сега къде е ????
Колкото до мен не се съмнявай аз яз не отстъпвам от позицията си!!!
Не съм продал акаунта си, но ми омръзна с безпочвено политическо заяждане. Кой защитаваш ти, знаеш ли заради кой се палиш. Всички партии са за боклука, не ми дреме и за идеологиите им, щом за всяко нещастие и природно бедствие единствения начин за помощ ще е sms кампании и обикновени дарители, а държавата не си помръдва и пръста и даже не търси справедливост, защото за всичко има виновни няма начин
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Дори и да искаш икога няма да можеш да си като мен ;)

И слава богу :D Важно е да си спокоен , че на моменти като избухнеш и имам чувството , че ще дойдат у вас службите ще ти сложат бялата риза и няма да те чуем повече в форума.
Пък си ценен кадър - гледай как развеселяваш аудиторията с включвания ;)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Добре, че тоя де ги пращаше ще е зад решетките ;)
И слава богу :D Важно е да си спокоен , че на моменти като избухнеш и имам чувството , че ще дойдат у вас службите ще ти сложат бялата риза и няма да те чуем повече в форума.
Пък си ценен кадър - гледай как развеселяваш аудиторията с включвания ;)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Имаш грешка и то голяма!
Не се паля за партии, а за кауза има разлика.
Спомням си когато профила ти беше против гробарските простотии, а сега къде е ????
Колкото до мен не се съмнявай аз яз не отстъпвам от позицията си!!!
Добре, ама сега като всички са в коалиция, не ти ли светна. Толкоз са нагли всички, че не ми се иска вече да правя сравнения кой е по-нагъл, щото всички горе са едно цяло. Борят се само за най големите парчета от баницата, а не дали да изядат баницата, без да питат народа. За тези горе няма кауза, няма държавни интереси, няма народна политика. Повярвай ми всички партии са опасни за България, всички партии са антинародни и с мафиотски структури. Ние живеем в мафиотска държава и трябва да си наясно, че си преебан от държавата или рекетиран от мафията, което е едно и също в нашата бг действителност, а ти се репчиш кой попонай, поне да си намазнил брадата от депутатските кебапи или от чевермето на доган, ама искаш да спориш за идеологии. Де са идеалистите, виждаш ли ги, щото на мене ми падна пердето вече
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Аз Христо Илиев, Заявявам, че никога няма да продам акаунта си в форума на който и да е ако ще и с вила да ме натиснат по врата тъпите гробари!!!
За една черна и една руса даваш ли го? Може една след друга или двете едновременно. С пълно обслужване (масаж на простата и т.н.). После може да влажен поглед да се молиш някой да ти купи акаунта.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Не ни го давам.
За една черна и една руса даваш ли го? Може една след друга или двете едновременно. С пълно обслужване (масаж на простата и т.н.). После може да влажен поглед да се молиш някой да ти купи акаунта.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Не ни го давам.
И що така с лошото? Ами за една черна, една руса, една джудже, една сингапурка, + 2 японки гейши бонус и добавка един бидон джибри, готови за варене, даваш ли го? Хубаво помисли, щото има и негри!
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

За оставката на Бойко , даваш ли си акаунта ? :D
Не го притискай така. Точно в момента неговите хора бягат като диви от властта. Позицията да поплюват от страни им е супер удобна. Като се появят кинти в държавата и малко се стабилизират финансите, пак ще изпълзят. Но точно в тоя момент изпитват див ужас, че Бойко може да си подаде оставката.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

За оставката на Бойко , даваш ли си акаунта ? :D

Човека си има чест и дори за оставка на Тиквуций-няма да си даде акаунта.Както не бих си го дал и аз. Те тия, които си дават акаунтите и душите, и други работи си дават... ;) :lol:
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Човека си има чест и дори за оставка на Тиквуций-няма да си даде акаунта.Както не бих си го дал и аз. Те тия, които си дават акаунтите и душите, и други работи си дават... ;) :lol:
Bahti! Почти си помислих, че някой наистина умира да ви има акаунтите. Направо борса за акунти. Ша припадна демонстративно! :)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Пак го не давам, моя си е мой.
И що така с лошото? Ами за една черна, една руса, една джудже, една сингапурка, + 2 японки гейши бонус и добавка един бидон джибри, готови за варене, даваш ли го? Хубаво помисли, щото има и негри!
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Не, той ще си я даде пак и без моя акаунт!!!
За оставката на Бойко , даваш ли си акаунта ? :D
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Bahti! Почти си помислих, че някой наистина умира да ви има акаунтите. Направо борса за акунти. Ша припадна демонстративно! :)
Ти освен да защитаваш Бойко,да си вземаш надника и да ядеш и пиеш,май нямаш други цели в живота? :clap:
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ти освен да защитаваш Бойко,да си вземаш надника и да ядеш и пиеш,май нямаш други цели в живота? :clap:
Пак почна старата песен. Не защитавам Бойко по никакъв начин. Не вярвам на никой политик, нито съм обременен от фанатични утопии по определен социален строй. Много над тия неща съм. Имам трезва преценка кое е социално, кое е пазарно и съм абсолютно наясно, че капиталистическите Швейцария, Германия и Канада са в пъти по-социални от социалистическа Русия. Нещо което болните русофили и социалисти никога няма да го разберат.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Абе вие този акаунт за бащиния го взимате - иде да покаже колко е силно пристрастяването.

Аз и за една руса или черна с фул сървис го давам нали за lifetime говорим :D Стегнете се бе хора, стига с емоционални изблици и кой кой е и как стои зад акаунта си като Гюро Михайлов. Акаунта е средство, не принцип не ги бъркайте.

Хайде пак обърнахте темата, но типично ...
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Имам трезва преценка кое е социално, кое е пазарно
Темата е за 8 млрд. евро заем. Ти съгласен ли си с тегленето му?
 

Горе