Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Без бой не казвам, като ме бият забравям :D
Абе коч - с една дума.... думите с ченгел да му вадиш!
Уни, къде е народа ? Само ние с теб се шматкаме тука..
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Оти мислим за много неща на веднъж.
Знам ли ги, друг път уж всички са тук, а днес се скатават. Да не гледат под чаршафите :-o
Абе коч - с една дума.... думите с ченгел да му вадиш!
Уни, къде е народа ? Само ние с теб се шматкаме тука..
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Абе да не отидохте всички да боядисвате яйцата :?: :evil:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Абе да не отидохте всички да боядисвате яйцата :?: :evil:
Или са запретнали ръкави и хвърлят як бой на едни козунаци... На който му се получи най-хубав да почерпи, ей ! От Лилето се иска само шарен боб ! - Дали ми е сърдита, наистина ? Едва ли - тя е пич... обаче нещо не си говори с нас тия дни.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

А, и после Лилито ми липсва, да не се сърди :p
Аз, моите ги боядисах вече иначе :lol:
Или са запретнали ръкави и хвърлят як бой на едни козунаци... На който му се получи най-хубав да почерпи, ей ! От Лилето се иска само шарен боб ! - Дали ми е сърдита, наистина ? Едва ли - тя е пич... обаче нещо не си говори с нас тия дни.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

А, и после Лилито ми липсва, да не се сърди :p
Аз, моите ги боядисах вече иначе :lol:
Приятелите така се шегуват, а аз я приемам за приятелка, затова си го позволявам. Тя е достатъчно интелигентна, за да има чувство за хумор и да разбере, че това е приятелски бъзик.
А ти кажи на огромната аудитория (ние двамката) в какви цветове си боядиса яйцата и най-важно: обезкосми ли ги преди това ?:cry:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Идното цървено, другото го нарисувах за бърби нино с звездички, че днес ми се жалва детето, че му скучно у форума :beer:
Приятелите така се шегуват, а аз я приемам за приятелка, затова си го позволявам. Тя е достатъчно интелигентна, за да има чувство за хумор и да разбере, че това е приятелски бъзик.
А ти кажи на огромната аудитория (ние двамката) в какви цветове си боядиса яйцата и най-важно: обезкосми ли ги преди това ?:cry:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Идното цървено, другото го нарисувах за бърби нино с звездички, че днес ми се жалва детето, че му скучно у форума :beer:
Ко речи ??? Ние с тебе сме голяма компания, няма що... я дай картите да метнем едно сантасе по-добре !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Давай, линк да те дръпна, ще направя и спагети ала ристю :D
Ко речи ??? Ние с тебе сме голяма компания, няма що... я дай картите да метнем едно сантасе по-добре !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Давай, линк да те дръпна, ще направя и спагети ала ристю :D
Не знам какви са тия спагети, да не са с мръвка ? Ако не са ще ги ям - обичам спагети с чаша червено...
А за сантасето предупреждавам, че имам убийствена техника - цакам с дамата, та да викна 40 !:lol: Една приятелка много се смя... още ме бъзика.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

И свещи ще запаля даже.
Не съм играл карти от години, но тъкмо ще се види какъв ми е късмета.
Навързано ли ще играем? :p
Не знам какви са тия спагети, да не са с мръвка ? Ако не са ще ги ям - обичам спагети с чаша червено...
А за сантасето предупреждавам, че имам убийствена техника - цакам с дамата, та да викна 40 !:lol: Една приятелка много се смя... още ме бъзика.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

И свещи ще запаля даже.
Не съм играл карти от години, но тъкмо ще се види какъв ми е късмета.
Навързано ли ще играем? :p
Както казах, аз съм много зле с картите, така че по-добре да не е на вързано !
Колкото до свещите - бива ! Може да поканим и Дейвид Гарет да ни посвири на цигулка - страхотен е ![video=youtube;oFCrSiSagl0]https://www.youtube.com/watch?v=oFCrSiSagl0[/video]
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Добре да играем на цигулки

[video=youtube;G7xiFVAyZw8]https://www.youtube.com/watch?v=G7xiFVAyZw8[/video]
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Пък това е най-готината цигулка която съм чувал :)

[video=youtube;2NXgqFbfrd8]https://www.youtube.com/watch?v=2NXgqFbfrd8[/video]

Две на едно за мен, сваляй единия чорап :p
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Две на едно за мен, сваляй единия чорап :p

Свалям и двата и си лягам ! :lol: Лека нощ на теб и на многолюдната тълпа тук ! ...Не се блъскайте, брее !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Лека и на теб, пускам си да гледам втората серия на играта на троновете. :)
Свалям и двата и си лягам ! :lol: Лека нощ на теб и на многолюдната тълпа тук ! ...Не се блъскайте, брее !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Я, се вземете в ръце!!! От тея яйца ми умре бизнеса :cry:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Чука ти се, но още 2 дни ще трябва да почакаш :p Добре си се представил вчера гледам.
Днес май ти вдигаш кокошките да снасят, че няма време.. Утре трябва да се боядисва следващата партида :D
Я, се вземете в ръце!!! От тея яйца ми умре бизнеса :cry:
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Как ни та *беши срам, такива думи да говориш, аз за бизнеса говоря :p
Чука ти се, но още 2 дни ще трябва да почакаш :p Добре си се представил вчера гледам.
Днес май ти вдигаш кокошките да снасят, че няма време.. Утре трябва да се боядисва следващата партида :D
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Лилееее ! Къде се губиш бе Гагарин ? Изпопритеснихме се за теб - мислех вече да звъня в полицията ! Даже Уни каза, че му липсваш снощи..

Накратко - изгоря ми хардът, ходих да ми мерят сланините и мускулната маса, записах се на pole dancing - тамън да ми мине мускулната треска и се джаснах днес със скейтборда в един стълб. Сега седя и пресмятам щетите - коя травма е от пилона и коя - от скейтборда.
 

Горе