Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Мммм, още малко и кокичета ще и набера :D Иначе и на поляна с тях може да се целиваме, ама да ги не мачкаме и унищожаваме всички :(
На поляна, ама после има въпроси от типа: ''как се почистват дрехи озеленени на полянка?'' и като почнат едни уточняващи въпроси ''ама къде'' ''с кой''' ''как точно''... трябва или на голо или върху одеялце !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Добре, де няма поляни, само китките :D
На поляна, ама после има въпроси от типа: ''как се почистват дрехи озеленени на полянка?'' и като почнат едни уточняващи въпроси ''ама къде'' ''с кой''' ''как точно''... трябва или на голо или върху одеялце !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Имам опасения, че след целувките форума ще трябва да събира пари за колички за близнаци:lol::D
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ша пуснем онлайн магазин колички.бг :D
Имам опасения, че след целувките форума ще трябва да събира пари за колички за близнаци:lol::D
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

На кои и двете ? На нас с Лили ли ? Ама тя изчезна ! Сигурно е отишла да рисува леопардови принтове с шоколад по дънките ... Дано все пак е предпочела флоралните мотиви и сега извайва едни лалета, минзухари и магарешки бодил !

А, тука има някаква грешка - аз не съм се кандидатирала за тази оферта. Май анибани беше. Аз не си падам по целувки, съпроводени с романтика и сополи. Ако има някоя по-първична оферта, може и да се включа, но тук съм пас.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Див, кекс без чувства 50 лева :lol:
А, тука има някаква грешка - аз не съм се кандидатирала за тази оферта. Май анибани беше. Аз не си падам по целувки, съпроводени с романтика и сополи. Ако има някоя по-първична оферта, може и да се включа, но тук съм пас.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Див, кекс без чувства 50 лева :lol:
Даааам, безчувствените мъже ни струват скъпо ! Видя ли Лили, ако се беше навила да смачкаш някое и друго кокиче, щеше да минеш само с десетаче, ама щом искаш кораво копеле, ще бъркаш дълбоко..
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Еми..... :lol:
Даааам, безчувствените мъже ни струват скъпо ! Видя ли Лили, ако се беше навила да смачкаш някое и друго кокиче, щеше да минеш само с десетаче, ама щом искаш кораво копеле, ще бъркаш дълбоко..
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

За да се върнем все пак на рекламата, от която дойде идеята за темата, аз съм избрала оня в която секретарката изнудва шефа с ''помниш ли какво направи миналото лято??''- и той и дава 50-тачка, а ако жена му е наблизо и дава 100 кинта !!! Сега остава да си намеря похотлив шеф, податлив на изнудване !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Даааам, безчувствените мъже ни струват скъпо ! Видя ли Лили, ако се беше навила да смачкаш някое и друго кокиче, щеше да минеш само с десетаче, ама щом искаш кораво копеле, ще бъркаш дълбоко..

Мхм, на чувствителен мъж и милион да му дадеш, пак няма да получиш нещо различно от очакваното.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Рискове на професията, да допълня не приемам искове за издръжка на деца :lol:
За да се върнем все пак на рекламата, от която дойде идеята за темата, аз съм избрала оня в която секретарката изнудва шефа с ''помниш ли какво направи миналото лято??''- и той и дава 50-тачка, а ако жена му е наблизо и дава 100 кинта !!! Сега остава да си намеря похотлив шеф, податлив на изнудване !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Рискове на професията, да допълня не приемам искове за издръжка на деца :lol:

Ех, жалко - на чувствителните мъже това им е единственото предимство.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ей, това е няма угода хем така хем така :D
Ех, жалко - на чувствителните мъже това им е единственото предимство.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Мхм, на чувствителен мъж и милион да му дадеш, пак няма да получиш нещо различно от очакваното.
:roll: Това е толкова вярно, че чак е тъжно ! Толкова млада, а толкова мъдра е тая Лили бе !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Мотото на фирмата, е: Никога не казвай никога, защото винаги има и чудеса :D
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Спирам ревютата на лили, и нандибанди, несериозни са и са мъжемразки. :D
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Спирам ревютата на лили, и нандибанди, несериозни са и са мъжемразки. :D

Не сме, бре. Обичаме ги силно, много и по няколко пъти мъжете. Обаче много уморително все да доминираш.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не сме, бре. Обичаме ги силно, много и по няколко пъти мъжете. Обаче много уморително все да доминираш.
Да добавя: разликата между любовта и омаразата е само в силата на тласъка !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не сме, бре. Обичаме ги силно, много и по няколко пъти мъжете. Обаче много уморително все да доминираш.
А не, мъжа трябва да доминира, просто такива са природните закони. Скочила си срещу течението на реката и е нормално да се умориш по някое време:)
 

Горе