Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Малииииии всичко знаеш....
Да добавя: разликата между любовта и омаразата е само в силата на тласъка !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

А не, мъжа трябва да доминира, просто такива са природните закони. Скочила си срещу течението на реката и е нормално да се умориш по някое време:)

Така е - затова и офертата не ме съблазнява.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Лили пусна вица заради мене :wink: Я превери как е на английски "кораво копеле" (нали превеждате статии), може и да се прекръстя :lol:
Даааам, безчувствените мъже ни струват скъпо ! Видя ли Лили, ако се беше навила да смачкаш някое и друго кокиче, щеше да минеш само с десетаче, ама щом искаш кораво копеле, ще бъркаш дълбоко..
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Баси, гладен си останах, това няма клиенти няма нищо само анибани спечели едно ревю :cry:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Така е, ако бях те послушал само да ида да отмъкна ракията и да се върна да я изплющтя пред комп-а, още щяха да въртят лисиците наоколо. Ама ей.. Бабата комунистка, скарахме се.. Дядото вика, че докато не измрат всички такива и младите да вземат бъдещето в ръцете си, че за 20-30 лв празнична надбавка към пенсията са готови да заредят батериите, няма да се оправим. Еми, щом 20 лв са достатъчни да залъжат един стар човек, щом едни реклами като тези в първият пост, знаем що са пуснати.. Че си сипем по още една ракия, д'г'е-Ва, неам думи.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Бутам, още един лев надолу 8за циливка, за другуту моим са рзберем :lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

...разликата между любовта и омаразата е само в силата на тласъка !

:) това толкова ми хареса, че го шервам у Фейса :) :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

За това има и разлика в цената, при едното се изисква малко натоварване , при другото голямо :lol:
:) това толкова ми хареса, че го шервам у Фейса :) :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Лили пусна вица заради мене :wink: Я превери как е на английски "кораво копеле" (нали превеждате статии), може и да се прекръстя :lol:
Hard е твърд, корав, като и труден. В смисъла, който влагаме по-добрия вариант е Tough, но мен ако питаш не си сменяй името - луд си ти отива... в добрия смисъл, разбира се.
А Уни накрая ще тупа килими, ама още не го е осъзнал. По-добре сега да се научи, а не чак като се ожени.:lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Бутам, още един лев надолу 8за циливка, за другуту моим са рзберем :lol:

Недей да си сваляш така цената, че изглеждаш финансово-полово закъсал, а жените не харесват отчаяни мъже. Имаш вече една кандидатка, ако е толкова зле положението, накарай кулайс да ти направи темата важна.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

:) това толкова ми хареса, че го шервам у Фейса :) :)
Няма проблем - ще ти пусна на лични номера на банковата сметка ! Левче на лайк, няма само Уни да върти бизнес тука, я !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Тупам, няма грижа ама, килима и после тупам дупе :p
Hard е твърд, корав, като и труден. В смисъла, който влагаме по-добрия вариант е Tough, но мен ако питаш не си сменяй името - луд си ти отива... в добрия смисъл, разбира се.
А Уни накрая ще тупа килими, ама още не го е осъзнал. По-добре сега да се научи, а не чак като се ожени.:lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Тупам, няма грижа ама, килима и после тупам дупе :p
Ти ще се залинееш от умора, бре ! Той само килима ш'ти вземе душата...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Първо се тупа дупето и после да видиш с кеф как тупат килимите, а ти си клатиш краката :|
Абе не бъди сигурен ! Знаеш ли вица за оня, женен от дълго време човечец, дето единствения начин да накара жена си да вика по време на секс бил, като си го избърше от пердето ?!
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Първо не зная защо една жена трябва да вика. Викането не зная дали е свързано с еуфория, но за мен е израз на слабост, а аз не обичам слабите жени.
Абе не бъди сигурен ! Знаеш ли вица за оня, женен от дълго време човечец, дето единствения начин да накара жена си да вика по време на секс бил, като си го избърше от пердето ?!
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Първо не зная защо една жена трябва да вика. Викането не зная дали е свързано с еуфория, но за мен е израз на слабост, а аз не обичам слабите жени.
В контекста на вица става въпрос за реакция на жената по време на секс. Не е задължително да вика - може и само да стене ако пердетата са стари и трябва да се сменят и без това.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Уни, тези тук какво те плашат с килими, не мога да разбера?!!! 8)
Още ли не си им казал, че ти обещах да ти давам на заем Рейнбоу-а - не само, че тупа, де що види /килими, дупета.../, ами ги и пере после!
Пък след това снимките в новия сайт! Нищо, че е уж само за от снимачка! :wink:
И @AMOUN, ще ме пита "ама как да го свържа" с юзерите и що е вирал!!! Ти само гледай как ще дръпнем до първите 100 000! :lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Уни, тези тук какво те плашат с килими, не мога да разбера?!!! 8)
Още ли не си им казал, че ти обещах да ти давам на заем Рейнбоу-а - не само, че тупа, де що види /килими, дупета.../, ами ги и пере после!
Пък след това снимките в новия сайт! Нищо, че е уж само за от снимачка! :wink:
И @AMOUN, ще ме пита "ама как да го свържа" с юзерите и що е вирал!!! Ти само гледай как ще дръпнем до първите 100 000! :lol:

От София ли си? Че и аз имам нужда от Рейнбоу.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Сещам се за някакъв миш-маш, че по едно време се дискутираше... Е, филмчееее.. Не съм си представял, че ще ям, ама ей.. направили са ми, без да съм искал. Утре ще публикувам рецептата, за да може Уни да я спретне като поевтинеят чушките.
 

Горе