Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Целувки, и милувки без пари до края на април.

Промоция по случай рождения ми ден вчера !

Честит Рожден Ден на патерици и от мен! Да си жив и здрав и все така духовит! [video=youtube;osKLrBxqkuA]https://www.youtube.com/watch?v=osKLrBxqkuA[/video]
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Моля!
И не е така за играта с лошото.
Просто трябва търпение, за да дочакаш, да се оцени доброто. Не бъди насила лош или ... отворко. Бъди естествен и себе си! Клише, но има хора, които оценят ... невидимото за очите ;) казал Малкия принц и отпил глътка от питието си 8)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Благодаря на всички, с патерица без патерица ценя всичко. :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Благодаря на всички, с патерица без патерица ценя всичко. :)
Ако беше предупредил навреме, можеше да ти вземем нещо... например БМВ-то:lol:
При тва положение можем да предложим само патерици.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Хайде да не спорим :)
Жената се интересува само от състояние, пари и положение. Доказано е!

както каза @bioz надуши ли мизерията бяга през кумина ;)
Просто трябва търпение, за да дочакаш, да се оцени доброто. Не бъди насила лош или ... отворко. Бъди естествен и себе си! Клише, но има хора, които оценят ... невидимото за очите ;) казал Малкия принц и отпил глътка от питието си 8)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Хайде да не спорим :)
Жената се интересува само от състояние, пари и положение. Доказано е!

както каза @bioz надуши ли мизерията бяга през кумина ;)

Защо се плашиш от спорове? Споровете не винаги провокират ... лоша-та страна. Нали за това си говорим :)
Всеки я има. Всеки се изнервя или дразни. Понякога си го изкарва неоснователно на непознати, но просто защото са от другия пол. Вечно меркантилните и лицемерните.
Тази параноя, че каквото и да напишеш/кажеш все няма да е правилното, а дори причина за заяждане.
Ако, пак повтарям, имаш търпението, да оставиш да отмине едно определено настроение на човек или събеседник, би могъл много неща да научиш и разбереш за теб самия.
Казвам ти го от опит. И то горчив. Без (забележи) да квалифицирам мъжете, пък какви са и защо са такива едни жени, които очернят репутацията на останалите като цяло.
Подходи от гледна точка на човещината. Ако трябва си мисли (като в началото, сещаш ли се, че ме мислеше за мъжко :lol:) че си пишеш и общуваш със съученик или друг твой поне малко близък.
Но накрая или в основата, да е желанието да се разберете.
Не боли да кажеш: Прав си!- НО аз мисля по друг начин. Моят живот е друг и няма как да искаш да ти повярвам, че си по-зле от мен.
Така или иначе като изключиш компа и останеш само със себе си, ти знаеш как заспиваш, дали си щастлив и какво би те направило такъв.
А като се събудиш, да установиш, че не е трудно сам да го постигнеш.
:twisted:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Някой може ли да гледа на ръка? Ако се намерят гадатели без да давам, по 4,80лв без ДДС, може да си снимам ръката и да я обсъдим публично. Не зная до колко това е позволено от Горе!
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Някой може ли да гледа на ръка? Ако се намерят гадатели без да давам, по 4,80лв без ДДС, може да си снимам ръката и да я обсъдим публично. Не зная до колко това е позволено от Горе!

Това защо?

На ръка можеш да си гледаш и сам ;)

Аз преди много време ... ха-ха сега се сещам, че ходихме с татко преди да ме приемат за висшУтУ в Сливен, при една която си "говореше" с Чоки и с една игла гадаеше и интересно позна, че ще ме приемат в София, при положение, че аз очаквах да е на друго място. Но съм й забравила и име и всичко.
След това последно ходих при една баба, беше ми много любопитно, да ми гледа на карти. И пак ми позна доста неща, освен за едно, че ще се омъжа. За сега ;)
Та това си е сносен бизнес, ако са качествени ясновидките и добре налучкват :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Защо имам непрекъсната права линия по цялата дължина? Това е въпросът! :)
Или може би, какво значи връзката между двете паралелни..
Сравнявал съм с ръцете на стотици познати и никой няма това явление.
ruka.jpg
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Първата ли се гледа, и моята не е прекъсната само, че се раздвоява към края :D
Ааааа то се гледало друго, пак бързам :D
Защо имам непрекъсната права линия по цялата дължина? Това е въпросът! :)
Или може би, какво значи връзката между двете паралелни..
Сравнявал съм с ръцете на стотици познати и никой няма това явление.
Виж файлът 9725
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Коя ръка се гледа, щото при мене дясната и лявата имат разлики
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Вие какво се увлякохте по тая хиромантия? А после жените вярвали в глупости...
Ето, четете:http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=87
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ммммм мъжете сме много по-суеверни ама нали сме мъжове, не си го признаваме :)
Вие какво се увлякохте по тая хиромантия? А после жените вярвали в глупости...
Ето, четете:http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=87
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

В хиромантиката няма няма романтика, а пък съм романтична натура, ама защо са ми различни хиромантиите на двете ръце, може би не съм само за една жена и ми трябват пОовече
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ти за туй ли се опитваш да ми краднеш бизнеса? :lol:
В хиромантиката няма няма романтика, а пък съм романтична натура, ама защо са ми различни хиромантиите на двете ръце, може би не съм само за една жена и ми трябват пОовече
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Някой може ли да гледа на ръка? Ако се намерят гадатели без да давам, по 4,80лв без ДДС, може да си снимам ръката и да я обсъдим публично. Не зная до колко това е позволено от Горе!

Аз мога да гледам на бял чаршаф :lol::lol:
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Мммммм, :rolleyes:
Аз мога да гледам на бял чаршаф :lol::lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

В хиромантиката няма няма романтика, а пък съм романтична натура, ама защо са ми различни хиромантиите на двете ръце, може би не съм само за една жена и ми трябват пОовече
ХиромантиЯ, приятелю - няма романтика тук. Иначе знам, че си романтичен, то ти личи по.... аватара !:lol: И споко, на всички нормални (а и ненормални) хора линиите на двете ръце са различни - не си дефектен !
Ани, какво гледаш на бял чаршаф ? Ако е след първата брачна нощ, гледаш японското знаме - тва ясно, ама иначе ..какво виждаш ? Освен някой и друг косъм..
Абе хора, къде е Лилето ??? Вече се притеснявам за нея и ще се обаждам в плицията !
 

Горе