Нов облик на svejo.net

Харесва ли ви новото Свежо?

  • Да, най-после заприлича на европейска социална мрежа!

    Votes: 5 8.8%
  • Да, но има още какво да се желае

    Votes: 4 7.0%
  • Не, стана по-тъпо от преди

    Votes: 33 57.9%
  • Не ми пука за Свежо

    Votes: 15 26.3%

  • Общо гласове
    57
От: Нов облик на svejo.net

Обсъжданията на новия облик на Свежо придобиха монументалната възвишеност на конкурентите-стихоплетци от "12-те стола":

Рядом с Наперниковым стоял конкурент Ляписа -- стихотворец из пригорода. Началась старая песня о Гавриле, но уже с охотничьим уклоном. Творение шло под названием: "Молитва браконьера".

Гаврила ждал в засаде зайца, Гаврила зайца подстрелил.

-- Очень хорошо! -- сказал добрый Наперников. Вы, Трубецкой, в этом стихотворении превзошли самого Энтиха. Только нужно кое-что исправить. Первое-выкиньте с корнем "молитву".
-- И зайца,-- сказал конкурент.
-- Почему же зайца?-удивился Наперников.
-- Потому что не сезон.
 
От: Нов облик на svejo.net

повечето неща ги пооправиха и вече работят като гледам
 
От: Нов облик на svejo.net

Много ме кефи как си развалиха логото. От един хубав, свеж лимон, сега остана обелка.. хаха Супер са :)
Отделно толкова изчистено го направиха, че направо ти е скучно да го гледаш.
А относно трафикът, никога няма да падне, защото са си интегрирани в ГБГ.БГ и винаги ще имат космически трафик, нищо, че реалните хора, които използват сайта са само 100-200 човека :)
 
От: Нов облик на svejo.net

Понатаковали са го леко. Ама живи да са....абе винаги като видя някаква дизайнерска изгъзица, или поне тук, знам, че функционалността и навифирането през сайта е под всякаква критика. Ето още едно доказателство. Аз лично винаги съм бил фен на изчистения дизайн, и точно подредените неща. ;)
 
От: Нов облик на svejo.net

To и това че са го навряли в гбг не е особенно голяма гаранция, че ще продължи да има космическия трафик. Преди най - хубавото му беше, че беше много удобно от към функционалност, сега обаче нещата са доста по - различни и за функционалност никак не можем да говорим. Досега един човек не съм видял, който да е казал, че новия дизайн му харесва. Ако продължават така да отлъскват потребителите си, нищо чудно скоро нещо ново да блесне на хоризонта...
 
От: Нов облик на svejo.net

Сега пак влязох в свежото.. и се оказа, че повече от 30 секунди не мога да се задържа там, супер скучно ми се струва.
 
От: Нов облик на svejo.net

Сега пак влязох в свежото.. и се оказа, че повече от 30 секунди не мога да се задържа там, супер скучно ми се струва.

Свиквай, бате. Нищо лично пичовете, даже са ми симпатични, но не са го предвидили добре този момент със смяната да дизайна. Все пак ако си професионалист, пускаш една анкета, като питаш потребителите си как им се вижда новата визия и даже отворено поле за препоръки и коментари. Така се прави, а не нещо (безцелно) само и само да се вижда, че си жив и се "развиваш".

Нали си социален сайт, къде е социалното в това да променяш дизайна без да си наясно тези, които ти правят съдържанието какво мислят по въпроса. Все едно да водя група на тайни алкохолици и на следващата среща да ги събера не в зала, а в бара. Да, като тест може, но не и като стратегия за бъдеща визия. :)
 
От: Нов облик на svejo.net

На мене ми е все тая. Свежото никога не ми е харесвало.
 
От: От: Нов облик на svejo.net

На мене ми е все тая. Свежото никога не ми е харесвало.

Ето нещо по въпроса: http://computerworld.bg/28300_svejonet_s_osvezheni_dizajn_i_logo_za_novata_godina

Успехи и дано успеят да си върнат старата позитивна популярност, че май много хора не се кефят на промените, които са направени.
 
От: Нов облик на svejo.net

Трафика от свежо-то отслабва, както и интереса към него ...
 
От: Нов облик на svejo.net

Определено трафика им е паднал. След промяната на дизайна една моя публикация влезе в популярни. След почти 24 часа съм на 7мо място в секция популярни. Преди, за 2-3 часа и изчезвах от първата страница :D
 
От: Нов облик на svejo.net

Доста е поумряло :) Спомням си, че едно време имах публикация с няколко хиляди гласа, сега гледам, че публикации с 3-4-5-6 гласа се кипрят на първа страница. Нека почива в мир.
 
От: Нов облик на svejo.net

пълна простотия с целия им нов блясък, не можеш нищо да разбереш
 
От: Нов облик на svejo.net

Единственото нещо, което ми харесва е логото. Другото е без коментар.....
 
От: Нов облик на svejo.net

много са нагли от свежо - защо копират толкова голяма част от съдържанието на линка който ще се добавя? :cry: добре че има опция за редакция :D
 
От: Нов облик на svejo.net

До вчера не бачкаше качването на линк.
Тези от Свежо искат луди пари за реклама(имиджова), толкова са нагли, че се надявам да им падне бизнеса. Нищо лично.
 

Горе