Нужна ми е помощ. Как да си променя username-то

krasen85

New Member
Някой може ли да ми помогне да си променя username, тоест да не е Красен Марков - искам да си го направя krasen.
Търсих навсякаде но неразбрах как става това. Също така, като неможах да си го променя започнах да търся линк, за да си изтрия профила - също без резултат...
Ще се радвам, ако може да се промени иначе ще трябва нов да си правя.
 
От: Re: Нужна ми е помощ. Как да си променя username-то

Потребителското име "Krasen" е заето от 2008а година (http://www.predpriemach.com/member.php?u=1977)
Това което искаш няма как да се получи в този случай.

Регистриран от 17-09-08
Последна активност 17-09-08 19:09

Еми триите го :)
 
Re: От: Re: Нужна ми е помощ. Как да си променя username-то

Регистриран от 17-09-08
Последна активност 17-09-08 19:09

Еми триите го :)

Важно е, че има регистрация. Я се постави в ситуацията в която не влизаш 1 година, някой решава, че иска да се преименува на netsurfer и ти затрият акаунта, кво ще правиш?
 
Re: От: Re: Нужна ми е помощ. Как да си променя username-то

Важно е, че има регистрация. Я се постави в ситуацията в която не влизаш 1 година, някой решава, че иска да се преименува на netsurfer и ти затрият акаунта, кво ще правиш?
Не, никакви такива. Измисля се нов, няма редакция на реален потребител, независимо дали е влизал или не. Като гледам, май е забравил за нас, но си е потребител. ;)

Има толкова много свободни, че чак се чудя как някой уцелва, като изключим яките, като sexy_boy, bonboncheto, candy_ass, svaliacha, ludia, AZIS_Megafen и подобни. :D :D :D

Нещо все ще се измисли. ;)
 
Точно това имах предвид и аз. Не мисля, че е правилно да се трие който и да е било, за да се освободи прякора. Ако няма вписано в условията за ползване правило, че ако не си бил активен през Х период от време, то администратор може да изтрие прякора ти - то не би трябвало да се прави това.

Познавам много хора, които се регистрират къде ли не, просто с цел да се предпазят от евентуални злоупотреби прякора, който ползват на други места.

П.П. 2500 :)
 
От: Re: От: Re: Нужна ми е помощ. Как да си променя username-то

Важно е, че има регистрация. Я се постави в ситуацията в която не влизаш 1 година, някой решава, че иска да се преименува на netsurfer и ти затрият акаунта, кво ще правиш?

Абе 4 години неактивност си е доста време :) А и няма и едно мнение :))
 
Re: От: Re: От: Re: Нужна ми е помощ. Как да си променя username-то

Абе 4 години неактивност си е доста време :) А и няма и едно мнение :))
Мисля, че чака подходящ момент да се включи. :D

Аз лично като админ не съм загубил надежда....:)
 
От: Re: Нужна ми е помощ. Как да си променя username-то

Измисли си ново и ни го пусни, на мен и на другия админ, както показа нортана. :) Ще го сменим, правено е многократно това. Ти сигурно си влязъл с Facebook, за това така се е получило. :)

Да, така е - за първи път се регнах чрез фейсбук и така остана. Незнаех че няма да мога да го сменя сам, когато си поискам. След като krasen е заето, ако можеш да ми го промениш на krasen85 ще ти бъда много благодарен. Благодаря на всички, които ми отговориха. Пожелавам Ви успех!
 
Re: От: Re: Нужна ми е помощ. Как да си променя username-то

Да, така е - за първи път се регнах чрез фейсбук и така остана. Незнаех че няма да мога да го сменя сам, когато си поискам. След като krasen е заето, ако можеш да ми го промениш на krasen85 ще ти бъда много благодарен. Благодаря на всички, които ми отговориха. Пожелавам Ви успех!
Ще те ринеймнен скоро, даже се надявам днес по някое време да е готов. Може да разчиташ на това. Радвам се когато потребителите имат желание да си оправят профилите и да са част от обществото тук. За това гледаме и всичко да им е наред. Успехи и очаквай скоро нов ник. ;)
 
От: Re: От: Re: Нужна ми е помощ. Как да си променя username-то

Ще те ринеймнен скоро, даже се надявам днес по някое време да е готов. Може да разчиташ на това. Радвам се когато потребителите имат желание да си оправят профилите и да са част от обществото тук. За това гледаме и всичко да им е наред. Успехи и очаквай скоро нов ник. ;)

Благодаря, всичко е наред. Успех и на теб.
 

Горе