Някой да ми препоръча добра ppc програма която плаща?

valery11

Member
Здравейте преди време имах акаунти в много цайтове за кликания но ги закрих тъй като нишо не ми платиха от нито един.Случайно някой да знае такава която да плаща макар и малко с изключение на Neobux за която знам че наистина плаща ане е мошеническа.
 
От: Някой да ми препоръча добра ppc програма която плаща?

Мисля си,че в твоят случай се интересуваш от PTC програма а не PPC такава,ако е така по-добре е да се откажеш тъй като подобни сайтове са чиста измама,казвам ти го от опит.Да Neobux в тази сфера се държи от много години насам и наистина редовно изплаща изкараното от потребителите и но моят безплатен съвет към теб е да разгледаш подробно този форум,да видиш с какво се занимават хората и как изкарват парите си сигурен съм,че ще останеш доволен от получената информация.

Желая ти успех!
 
От: Някой да ми препоръча добра ppc програма която плаща?

Здравейте преди време имах акаунти в много цайтове за кликания но ги закрих тъй като нишо не ми платиха от нито един.Случайно някой да знае такава която да плаща макар и малко с изключение на Neobux за която знам че наистина плаща ане е мошеническа.

Първо, не пиши PPC, щото някои ще си помисли, че се занимаваш с нещо сериозно.

Второ, като ти гледам снимката, не си ли малко големичък за PTC програми?
 
От: Някой да ми препоръча добра ppc програма която плаща?

Пич, има по-добри начини в нета за изкарване на кинта. Това не е един от тях, да ти кажа. Тук се занимаваме предимно с онлайн бизнеси и в частност със сайтове, в които инвестираме пари и време. Следователно не можем да препоръчаме нещо, което губи време и не изкарва добри пари.

Замисли се! Колко си спечелил от това и колко време си прекарал в това. Ще видиш, че със сигурност труда ти не струва толкова. Даже съм готов да сложа пари на това. Друг е и въпроса, че тези сайтове не плащат. ;) Което тотално обезмисля всичките ти усилия. ;)
 
От: Някой да ми препоръча добра ppc програма която плаща?

В този сай половината са плащащи

www.aveniks.hit.bg

Но ако искаш да изкараш пари първо си приготви в Paypal или Alert Pay поне 100 долара за инвестиране в реферали и премиум акаунт

Здравейте преди време имах акаунти в много цайтове за кликания но ги закрих тъй като нишо не ми платиха от нито един.Случайно някой да знае такава която да плаща макар и малко с изключение на Neobux за която знам че наистина плаща ане е мошеническа.
 

Горе