Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

От: От: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Хаха ти разби направо! :lol: "ТИ У БГМАМА не влизаш ли? ЗА ИНТЕРНЕТ НЕ СИ ЛИ ЧУВАЛ?" :lol:

И защо не отиде на 20-я ден да се запишеш ами им се връзваш на акъла и чакаш 20 дена с крави на палатков лагер?


Не става така лесно:) И аз им казах, че не им признавам списъците и тн. обаче то с 150 прасета + майки на свинете + мъжете им как се спори. Всяка вечер идваха куки и линейки да спасяват хора като мен, дето не им признаваха реда. А си се изрепчил, а не са ти намерили и кокалите!:) Те тея освен всичко друго са и много агресивни!
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Умрях от смях. И аз съм жена, но давам репутация на AMAUNT.
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Как няма да са агресивни? бедни, дебели, неудачници?
На тях всички са им виновни че са дебели, че са бедни и има световна конспирация която им пречи да отслабнат.
Те прехвърлят всичките си надежди на децата! Затова ги мразя най-много. Всички си мислят че детето им е най-умното най-доброто - бъдещият спасител на света!
Ходи ги убеди че ще се метне на тях и на баща си. Затова са злобни и мразят всичко което не е като тях.
Това е една от причините да ненавиждам майки с деца. Започват да мислят че света се върти около тях и няма нищо по важно.
Понеже тя е почнала да лапа от 15 годишна на 18 е с три аборта а след бала забременява и се жени - ТОВА СА ПОНЕ 50 %
Или понеже се е насрала от любовни сериали / по рано бяха романи / и хвърчи из облаците мислейки си че любовта ще и даде крила. отново забременява и ражда непланувано от някой нещастник който се има за следващия ал капоне или за големия тарикат.
Много от тях искат да приличат на любимите си артистки и певци от клиповете - лъскави играчки... яки купони... и на 20 вече приличат на 30 годишни крави - разпрани от употреба във всички пози!
Та огромна част от тези остават самотни злобни майки. А другите живеят с някакви неудачници и пак гледат клипове ама усещат че няма как да имат лъскавата кола вече, нямат фигурата, нямат нищо освен целулит, мъж алкохолик и деца!
Да ме извиняват всички потребители обаче мамка му- зачетете се в коментарите под всеки един клип във ВБОКСА
ЕМИ КОЛКОТО Е И ДА Е ГАДНО - ТОВА СА ДЕЦАТА НА СЪЩИТЕ ТЕЗИ КРАВИ! НЕОБРАЗОВАНИ- ТЪПИ И ИСКАЩИ ДА СА ТАРИКАТИ И ВСИЧКО ДА СТАНЕ КАКТО ПО ФИЛМИТЕ... не става... ти не можеш да си напишеш името правилно, а искаш да се подписваш под чек за 10 000 долара месечно ? е как да стане!
и искате тая страна да стане нормална? че как от къде матриал?

умен човек с много деца е рядкост... ама тъпите се размножават като хлебарки! и държавата ги поощрява с помощи!
Като няма акъл да изкара пари - значи няма акъл и да възпитава деца!

ИМА ИЗКЛЮЧЕНИЯ ДА! ПРОБЛЕМА Е ЧЕ КОГАТО КРИТИЧНАТА МАСА СЕ НАТРУПА, ПОВЛИЧА С НЕЯ ВСИЧКО! ПОКРАЙ СУХОТО ГОРИ И МОКРОТО!
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Обърках му ника - Amoun.
 
От: От: От: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

AMOUN, като изключа ценизма, който демонстрираш, и с който малко преиграваш, трябва да кажа, че съм много съгласна с теб. И аз съм жена, но това е, което ме плаши и мен - изкривените идеали, неестествените приоритети, упадъчни амбиции. Има един американски писател, който много ми харсва - Робърт Антон Уилсън. Той казва, ние сме гиганти, възпитавани от джуджета. Самата истина.
 
От: От: От: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

В по-малките градчета (може би не е вярно за всички) не е така. Имат си хубави градини, имат си персонал. Само деца си нямат обаче, седят им празни.
В радиус от 300 метра има 3 градини.
Ако увеличим до 1км, ще са някъде 7-9.
Почти всички с измазани сгради и големи, поддържани градинки.

Не става така лесно:) И аз им казах, че не им признавам списъците и тн. обаче то с 150 прасета + майки на свинете + мъжете им как се спори. Всяка вечер идваха куки и линейки да спасяват хора като мен, дето не им признаваха реда. А си се изрепчил, а не са ти намерили и кокалите!:) Те тея освен всичко друго са и много агресивни!

Те да бяха се събрали пред парлямента примерно... Погрешно насочена енергия и "творчески" потенциал. Пърдон... Той не парламентя им е виновен.

И все пак:

Аз бих си боядисал косата съвсем черна, няма да се бръсна 2 седмици и ще отида няколко пъти на солариум...
После ще облека някой шлифер, а отдолу ще си закача разни опаковани с месарска хартия пакети и ще проточа разнообразни жици (изолациите да включват възможно най-много от цветовете на дъгата).

След туй, нарамил някое шарено килимче, ще се запътя бавно към таргет градинката... Като понаближа тълпата, бавно и демонстративно ще разпъна килимчето на тротоара, ще коленича на изток и...

Бавничко ставам, запътвам се баааавничко към средата на тълпата, свалям още по-бааааавничко шлифера, та да се видят хубаво аксесоарите отдолу и като понаближа, с рязко движение си вадя ръцете (стискащи по една черна пластмасова кутийка с червено бутонче отгоре) от джобовете и изкрещявам едно "АЛЛЛЛЛЛЛЛАХ АКБАРРРРРР!!", та да привлека вниманието на евентуално пропусналите интрото овчи единици. Затичвам се тържествено като на забавен кадър към потенциално онемялата сган и лекичко променям траекторията към входа на деЦката градина...
 
Последно редактирано:
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Майки или бащи, жени или мъже, няма особенна разлика. Защо все жените оплювате? Сганта си е сган без значение от пола.
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

ЕМИ КОЛКОТО Е И ДА Е ГАДНО - ТОВА СА ДЕЦАТА НА СЪЩИТЕ ТЕЗИ КРАВИ! НЕОБРАЗОВАНИ- ТЪПИ И ИСКАЩИ ДА СА ТАРИКАТИ И ВСИЧКО ДА СТАНЕ КАКТО ПО ФИЛМИТЕ... не става... ти не можеш да си напишеш името правилно, а искаш да се подписваш под чек за 10 000 долара месечно ? е как да стане!
и искате тая страна да стане нормална? че как от къде матриал?

Така е, аз като ходя да пия кафе някой път спирам до една гимназия из уличките, че там по се намира място и като ги гледам тези дето учат там по-голямата част са същите добичета каквито ги описваш. :) Представям си ги като пораснат какви ще станат...
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Майки или бащи, жени или мъже, няма особенна разлика. Защо все жените оплювате? Сганта си е сган без значение от пола.

щото темата е за женската част... :)
А мъжете какво да кажем за тях... щом пращат като луди смс-си на подобни обяви:
Моля обадете ми се и съм ваша за 20 лева!! номера , ще го получите като изпратите SMS на номер 1976 с текст IMP115701920...

значи никак не е добре работата!
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Майки или бащи, жени или мъже, няма особенна разлика. Защо все жените оплювате? Сганта си е сган без значение от пола.
Е то не може всички аспекти на социологията да обсъдим в една тема :) Някоя съфорумка да пусне тема "85% от бг мъжете са свине. УуууУУу!!" и ще видим..

От друга страна мъжете пО кат че ли не се влияят от разни неща като икономическа, социална и прочие конюнктура, мода, нрави. Примерно ако си хъшлак с 300 лв заплата и си фанеш богата банкерка за гадже това едва ли ще промени много лайфстайла и мисленето ти. Докато жените са като попивателни - поемат всичко от външния свят. Един-два кофти (и достатъчно силни) фактора в по-млада възраст и вече са гнили ябълки преди да навършат 20-25.
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Е то не може всички аспекти на социологията да обсъдим в една тема :) Някоя съфорумка да пусне тема "85% от бг мъжете са свине. УуууУУу!!" и ще видим..

Няма смисъл да си проси бана :)
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Да ви кажа моето много скромно мнение по въпроса. Когато човек е млад, той живее с много илюзии, големи очаквания - на какво отгоре, има неестествени амбиции. Когато минат години, на мястото на илюзиите, на празното място в душата ти бавно се настанява ценизмът, което в нашата действителност, е нормално. Затова човек не трябва да си оставя празно мястото. Ние хората живеем сякаш ще векуваме. Докато те учат в училище да си амбициозен, по - добър от Иванчо, за да прославиш рода до девето коляно, училището, но ти естествено си последен в списъка, та, ти завършиш. Щеш - не щеш, приоритетите ти са начертани. Спомнете си, като сте завършвали, дали сте искали това, което сте направили, или не. В един момент се сещаш, че трябва и да живееш, но ти вече си научен, че животът е борба. Това, да ви кажа честно, е най - голямата глупост. Животът е хармония, радост, усещане за свобода, или поне така трябва да бъде, но ние сме научени да плуваме срещу течението за да е по - сложно. Колкото по - сложно, толкова си по велик. На егото му харесва и си мисли, че извършва велики дела, като плува срещу течението, вместо да се остави на естествения ход на живота. И като си помислитевсичко за някакви 100 години. И аз съм в това число. Имам две деца на 3 години, ако ми ситскаше, никога няма да ги пусна на училище, ама не ми стиска.
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

''Моля обадете ми се и съм ваша за 20 лева!! номера , ще го получите като изпратите SMS на номер 1976 с текст IMP115701920...''

Още ли кълве рибата на тези обяви.Мислех,че далаверката се е изчерпала още преди няколко години...
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Уауу, пък аз помислих, че след моя пост темата ще умре. :))) Amoun, с тези изказвания ми приличаш на един мой познат, програмист, ако не го познава човек може да каже, че е най-голямото копеле на света, но всъщност си е мека душичка. :))) Честно казано и аз чета и пиша в женския форум, като родих ми бе много полезен, тогава не бях виждала тези теми за аналния секс. :))) Грозно е да видиш запусната жена, както и мъж де, но всеки си избира сам в края на краищата. И съвсем не съм се засегнала, ако ставаше дума за мене де... :) Винаги съм казвала, че в мъжки колектив е много по-интересно и спокойно, отколкото в кокошарник. :)
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

щото темата е за женската част... :)
А мъжете какво да кажем за тях... щом пращат като луди смс-си на подобни обяви:
Моля обадете ми се и съм ваша за 20 лева!! номера , ще го получите като изпратите SMS на номер 1976 с текст IMP115701920...
значи никак не е добре работата!
Аз да ти кажа не съм сигурен дали това са женски обяви. През есента от "Мобио" бяха почнали проверки на абонатите си заради подобни измами. Демек, някои пуска фалшиви обяви и се представя за "п*тка недоклатена" като печели от смс-те.

Като има балъци ще има и тарикати. :lol:
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Което в момента ме сеща за обичаен елемент от общата ми "маркетингова" стратегия ако се регистрирам в някой форум с чисто комерсиална и краткосрочна цел - избирам женски/секси ник и слагам съответния внимателно подбран аватар... Жив пример: Caprice.

Правиш се на неориентиран (пардон, неориентирана), вкарваш някое "Ах, ох..", задаваш си въпроса/шибваш си линка и дим да те няма.
Реакциите почти винаги са положителни/снизходителни.

Слава богу, скоро не ми се е налагало. Не е полезно за характера.
 
От: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Аз да ти кажа не съм сигурен дали това са женски обяви. През есента от "Мобио" бяха почнали проверки на абонатите си заради подобни измами. Демек, някои пуска фалшиви обяви и се представя за "п*тка недоклатена" като печели от смс-те.

Като има балъци ще има и тарикати. :lol:

А КОЙ ИЗОБЩО ТВЪРДИ ЧЕ СА ЖЕНСКИ БРЕ :)
ТЕЯ С ВАУЧЕРИТЕ НА СКАЙП ДА НЕ МИСЛИШ ЧЕ ПАК СА ЖЕНИ :)
ЖЕНСКИ АКЪЛ НЕМА ГО ИЗМИСЛИ ТОВА... :twisted::twisted::twisted::twisted:
някакъв тинейджър беше единия ама после може да са станали и 100!
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Noke, без провокации, моля. Не ме вкарвай пак в играта, не виждаш ли, че се отказах да споря .. ;) Безмислено е вече, каквото мислех го казах. Който може да слуша, пардон чете, ме разбра и евентуално подкрепи. Верно малко хора, ама от сърце. От тук нататък само да си чешем клавиатурите нЕма нужда.
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Ако не друго поне се посмях от сърце
ми щот било по-тясно вика моя- егати, сякаш, че отпред съм кофа, така прозвуча
icon_mrgreen.gif
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Ако не друго поне се посмях от сърце
ми щот било по-тясно вика моя- егати, сякаш, че отпред съм кофа, така прозвуча
icon_mrgreen.gif

Колко сексапил сигурно има в тази жена, като и гледам как се изразява. После нека ми обесняват, че били читави там. :)

Милите рекламудатели....дано са наясно какво причиняват на бизнеса си. Банера да ти се върти до тема за спирала, незадоволена крава мучаща за романтика или как била по хубава от колежката на мъжа й, с който той си играел на чичо доктор. Това е житейска несправедливост, ако питате мен. Как може да се обесняваш на тюлен блъснат от кораб? Аааа, сетих се - с много пиене и черни очила, на който от вътрешната страна се прожектира някоя секси мадама. Това води и до затворения кръг, защо мъжете им са пияндета, с никакво романтично отношение към тях. :)
 

Горе