Някой за среща на форума септемрви месец

За мен най-оптималния вариант е В. Търново или Арбанаси. В центъра на България е, много хора не им се ходи в София. Мисля, че всеки може да отдели кинта да си направи кефа за 1 уикенд, хем ще е интересно, хем няма мърдане :D
В града на царете, гласувам с две ръце:)
 
То хубаво там, чак носталгията да те хване...:)
 
А и телнета си е стабилярка нета, нема мърдане
 
1 анкета да се пусне :)
Който разбира от вбюлетин да пусне, че там не знам как стават нещата.
 
Предлагам:

- град - Бургас;
- занимания - плаж, заведения, разходка из града и/или близо до града, поход, спорт на открито, пейнтбол и т.н.;
- месец - краят на август до средата на септември;
- дата - от вас зависи, аз мога по всяко време;
- ден - събота, неделя или и двата;
- ММА - прочетох, че има предложение за ММА турнир между съфорумците. Представа си нямам от този спорт, но в турнир между съфорумци ще участвам с радост.

Хубав ден :).
 
Търново си е супер. Арбанаси също. Елена също. Какво ми се хвърляте на София и Бургас, все краищата на България. Елате тука в Търговище да ви заведа на хижата и няма да искате да си тръгвате :) манете ги тия големи градове, пълна помия е. Шоуто е в провинцията ама всичките сте мишоци. Само @waldes , @s1yf0x и @Blinky са пичове от последната среща и съм сигурен, че са готови за нова.
 
Търново си е супер. Арбанаси също. Елена също. Какво ми се хвърляте на София и Бургас, все краищата на България. Елате тука в Търговище да ви заведа на хижата и няма да искате да си тръгвате :) манете ги тия големи градове, пълна помия е. Шоуто е в провинцията ама всичките сте мишоци. Само @waldes , @s1yf0x и @Blinky са пичове от последната среща и съм сигурен, че са готови за нова.
Кажи си че си мишка и нямаш лев да дойдеш по морето лятото. Всеки сезон си има силните страни, а сега е морски такъв. Няма проблеми за друга среща и зимата.
 
Предлагам:

- град - Бургас;
- занимания - плаж, заведения, разходка из града и/или близо до града, поход, спорт на открито, пейнтбол и т.н.;
- месец - краят на август до средата на септември;
- дата - от вас зависи, аз мога по всяко време;
- ден - събота, неделя или и двата;
- ММА - прочетох, че има предложение за ММА турнир между съфорумците. Представа си нямам от този спорт, но в турнир между съфорумци ще участвам с радост.

Хубав ден :).
ММА крещящите са русофилски подлоги, които само си гворят за съжаление. Става и Бургас и Слънчака. Гоотов съм им ММА сблъсак да си направим, ама ми стана яасно, че среща няма да има. Не и лятото.
 

Горе