Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Гаф е когато стане случайно човешка грешка или нещо подобно - Това си е типично натъркване на носа на самозабравили се политици които си мислят че могат да си правят ПР на гърба на световни фактори като шейха на Катар.
Проследете цялата външна политика на това правителство и ще видите ясният дисбаланс между топлите приеми в началото и липсата на каквито и да е покани към края - Те за това им беше много кеф да се изтипосат в Катар та да покажат че все още някъде ги канят обаче арабите такъв им го монтираха че скоро май няма да смеят да ходят където и да е дори и да ги канят.
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Гаф е когато стане случайно човешка грешка или нещо подобно - Това си е типично натъркване на носа на самозабравили се политици които си мислят че могат да си правят ПР на гърба на световни фактори като шейха на Катар.

Това и аз викам, просто бунака така го представиха че направо се попилях от смях, като гледам Трайков и още 100ма бизнесми и после се показват празните столове на арабите :D
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Не са обявени мотивите за оставката на Трайков, но според БНР един от тях е проваленият бизнес форум в Катар, за който заминаха над 100 бизнесмени.


АХАХАХА НАПРАВО МЕ УБИВАТ....
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Добре де що нещо ми се губи форумният идиот да ни обясни как така изведнъж много хваленият от него Трайков му набиха кашона - или сега ще се окаже че са му открили партийната книжка и ББ му е казал че в тази партия един комунист стига.
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Добре де що нещо ми се губи форумният идиот да ни обясни как така изведнъж много хваленият от него Трайков му набиха кашона - или сега ще се окаже че са му открили партийната книжка и ББ му е казал че в тази партия един комунист стига.

Виж темата на никса, ще ти каже що го уволнили. Макар че той бе един от малкото дето се изрепче пред ББ, преди ама в момента не сещам по-кой проект, така че е достоен малко за уважение, нищо че е от ЕВН му бе бившия работодател - последното смлено интерви дето гледах на Трайков бе как мисли да увеличи инвестциите в бг, днес чета за януари инвестциите са срутили като за свтовно :cry: :cry: :cry:
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Добре де що нещо ми се губи форумният идиот да ни обясни как така изведнъж много хваленият от него Трайков му набиха кашона - или сега ще се окаже че са му открили партийната книжка и ББ му е казал че в тази партия един комунист стига.

Бааахаха умираш ли си от кеф, соц гнидо :) Че е шамар, шамар е, ама ти па къде си тръгнал да се радваш, немога да разбера?

Аз в момента поливам оставката на Трайчо, язък наистина, не беше лошо момчето.
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Да цитирам Веско: "манго е по джапанки на официална среща на високо държавно ниво"

0000153893-article2.jpg


:lol:


Иначе за шамара на талибаните, най-вероятно е заради случката с мотопистата и далаверите на Руменчо Запалката (http://zonabg.info/Tema.40_41/7113.article/). За мантаман, който не помни - това беше вътрешния министър на неговата партия. Така че гнидо, не злобей за Трайчо, защото пак вашите говна сърба момчето.
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Бааахаха умираш ли си от кеф, соц гнидо :) Че е шамар, шамар е, ама ти па къде си тръгнал да се радваш, немога да разбера?

Аз в момента поливам оставката на Трайчо, язък наистина, не беше лошо момчето.

Сигурен бях че си знаеш името - и като ти викнат тичаш - То дет се вика не е и толкова сложно форумните идиоти не сте чак толкова много
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Дееба арабските маймуни - като ви свърши петрола ще ми ядете.....
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Хахах тоя верно по джапанки от илиенци. Едва ли ще си го позволи, ако дойдат от усато примерно
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Ако дойдат от "усато" ще се прицели в кафявата точка на хилари клинтън. И ще лиже - даже и сутринта при 58 градуса. Не мога да ги понасям тия арабели. Аз ако съм късам секакви връзки с тия маймуни. Не че сега има някакви и ще изгубя кой знае колко:) Самозабравили се камилари.
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Ако дойдат от "усато" ще се прицели в кафявата точка на хилари клинтън. И ще лиже - даже и сутринта при 58 градуса. Не мога да ги понасям тия арабели. Аз ако съм късам секакви връзки с тия маймуни. Не че сега има някакви и ще изгубя кой знае колко:) Самозабравили се камилари.

Странно пък целия западен свят се е прицелил точно в ресурсите им, сега дисбалансират и Сирийците и вече нападението над Иран е неизбежно
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Трайков е поредния бушон в това правителство, който изгърмява, заедно със здравния министър. Издънките и на двамата всъщност са издънките на Дянков. Който не вярва да се порови малко кой на кого какъв е и защо имаме 999999999 поред здравен министър. ББ маха министри, споменава колко нехубава за интернета била ACTA (тя е лоша изцяло) и прави всичко, за да изглежда, че върши нещо полезно и че слуша гласа на народа. Все пак е края на мандата и трябва да се печелят новите избори.

Конкретно за "джапанките":
Това са си местни сандали, с които се предвижват. Тук се спарваме в нашите си обувки, а там е къде по-горещо и затова носят сандали. Облеклото му е официално по техните стандарти (доколкото знам). Не може да идваш на гости и да искаш хората да следват твоята култура, твоите разбирания и твоите привички. Не знам какво ги плюете толкова арабите. Мен си ме кефят. За разлика от нашия народ те поне знаят как и с кого да въртят бизнес. Не случайно никой от тях не се е занимал с нашите "бизнесмени".
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Е па Бойко след две години ли чак разбра, че Трайков не работи - когато стопли, че и останалите само си клатят топките - да си подаде оставка и ТОЙ (да се свети името му)
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Сигурен бях че си знаеш името - и като ти викнат тичаш - То дет се вика не е и толкова сложно форумните идиоти не сте чак толкова много

Ееех манма манта, да ти имам остроумието :) ИНТЕЛЕКТУАЛЕЦО :)
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Ееех манма манта, да ти имам остроумието :) ИНТЕЛЕКТУАЛЕЦО :)
Ми, организирай му една акция с претърсване и изземване, та да му изземеш остроумието уж като веществено доказателство, пък ти ще си го ползваш и така на теб ще вземем да завиждаме за остроумието. :)
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Ми, организирай му една акция с претърсване и изземване, та да му изземеш остроумието уж като веществено доказателство, пък ти ще си го ползваш и така на теб ще вземем да завиждаме за остроумието. :)

Ти за БСП ли гласуваш бре? :) Като гледам на интелект го докарваш до това ниво :)

Аз отдавна имам една мечта, ама за съжаление не го виждам на практика - вместо да се караме и да спорим кой бесепар, кой анти-бесепар - делим се на две половини и всеки си сърба попарата после.
Аз нямам нищо против да живея с хората, които мислят и гласуват като мене. Като погледнеш разбивката на вота по социални групи и веднага се вижда кой на чий гръб живее.

Въпроса е електората на БСП дали е готов на тоя експеримент, като се има предвид, че ако останат без т.нар. "прости гербери" ще изпукат от глад на втория месец.... Ама иначе много им знае устата.
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Странно как ме квалифицира набързо като БСП-ар. Все още не съм решил за кого ще гласувам на идващите избори. Не одобрявам наличието на твърди електорати, тъй като това води до безотговорност от страна на политиците от конкретната партия, чийто е този твърд електорат. Ето защо премислям до последно и гласувам по съвест. Мен цветове и партии не ме впечатляват. Единственото сигурно относно моето гласуване е, че няма да гласувам за ГЕРБ по обективни причини. Не случайно се заяждам с теб по милиционерски. Не всичките нехаресващи ГЕРБ са червени.
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Не всичките нехаресващи ГЕРБ са червени.

Унвисе не си прав по този начин му разбиваш целият мироглед, на лумпените им е по лесно когато нещата са прости - бяло - черно - добри - лоши - бсп - герб
Така им е много по лесно да възприемат света - така че не го мъчи с такива сложни заключения - и без това в момента е с толкова лабилна психика - три години го караха да хвали Трайков и сега накрая да излезе ББ и да заяви пред телевизията че за три години всъщност нищо не е свършил и че министерството на икономиката и цялата икономика са на нивото от преди три години (щеше му се да е поне така ама това е друга тема).
Представяш ли си какъв шок е това за него - това е като на малките деца като им кажат че няма дядо Коледа.
 
От: Нямата такъв резил - пълен провал на бизнес форума в Катар

Хората, които мислят, че водещи партии на следващите избори ще са БСП и ГЕРБ са в голяма грешка. Има голяма вероятност следващият премиер на България да се казва Меглена Кунева, а неин коалиционен партньор да е Бойко и неговата команда. Ако не ми вярвате, че така ще стане, само стойте и гледайте събитията до изборите.
 

Горе