Няма ли да е добре да се добави към форума.

да има ли секция безплатно?


  • Общо гласове
    32
От: Няма ли да е добре да се добави към форума.

Кои по-конкретно? В смисъл тези, които са аутдейтед ли или за някои други става дума?
еми прегледайт е ги. Само в този раздел има поне 5-6 излишни
 
От: Re: От: Няма ли да е добре да се добави към форума.

Нали говорим за важните? Тези, които са в началото на самия раздел.

Да!
 
От: Няма ли да е добре да се добави към форума.

Относно идеята, явно форума трябва да стане на аванта.ком, защото само такива се навъдихте тука.... не ви ли омръзна?
 
Re: От: Re: От: Няма ли да е добре да се добави към форума.


Добре, ще погледнем какво може да свалим от неактуалните теми вече. ;) Реално ще погледнем и какво можем да стикнем след това, защото има нови, които са актуални, а не са с такъв статус. ;)
 
От: Няма ли да е добре да се добави към форума.

За стики темите дудна от много време ...

И оправете кеша, изтърка ми се клавиатурата да набивам Ctrl-F5 :D
 
От: Няма ли да е добре да се добави към форума.

Предлагам да се добави раздел за посредничество където потребители с безупречна репутация или админите да посредничат при по-големи сделки срещу процент.
 
Re: От: Няма ли да е добре да се добави към форума.

За стики темите дудна от много време ...

И оправете кеша, изтърка ми се клавиатурата да набивам Ctrl-F5 :D

Мда, има нещо такова. За дудненето, знаем си ние. ;)

А за посредничеството, трудна работа без възнаграждение, което малко хора биха отделили. ;)
 
От: Re: От: Няма ли да е добре да се добави към форума.

Кои по-конкретно? В смисъл тези, които са аутдейтед ли или за някои други става дума?

Бях ти пратил доклад.
Но явно е стигнал до арменския поп.
Явно е готино новобранците да получават червени репи във "важни" теми от миналия век, щото в предприемача модерация е мръсно нещо.
 
От: Re: От: Няма ли да е добре да се добави към форума.

Бях ти пратил доклад.
Но явно е стигнал до арменския поп.
Явно е готино новобранците да получават червени репи във "важни" теми от миналия век, щото в предприемача модерация е мръсно нещо.

Айде стига глупости и по креативно. Кои точно репорти за стикнати теми не са стигнали?
 
От: Re: От: Няма ли да е добре да се добави към форума.

Айде стига глупости и по креативно. Кои точно репорти за стикнати теми не са стигнали?

Блинки, много малко репорти стигат до където и да е.... айде нека да не се стои на едно място като гартенцвергета ( градински джуджета от немски ) и да се разкарат тези теми, от колко време се говори вече? Сори за грубия тон, но малко в повече идва бълвоча в последните месеци тук.
 
От: Re: От: Няма ли да е добре да се добави към форума.

Айде стига глупости и по креативно. Кои точно репорти за стикнати теми не са стигнали?

Не съм модератор и не мога да ти търся къде са нещата в твоя форум.
Искаше рапорти - получи. Какво ще правиш с тях, не е моя работа.

Относно "глупостите":
Бих посъветвал всеки в този форум да прави скрийншот на действията си. И да си ги пази!
Защото идва ден като този, когато Blinky заявява, че такова действие не е имало.
 
От: От: Няма ли да е добре да се добави към форума.

Аз пък викам да направим платена секция към форума, да се дават по 50 гущера на година, че да си лафим само платежоспособни в нея :)

Чудесна идея
 
От: От: Няма ли да е добре да се добави към форума.

Аз пък викам да направим платена секция към форума, да се дават по 50 гущера на година, че да си лафим само платежоспособни в нея :) Както са казали още римляните Бедните да го....
blowjob.gif


Кофтито е че по другите теми ще настане скука, ако ги няма там дъртите хиени да всяват раздори и да правят форума интересен с интриги и панаири.

ако 50 гущера те правят платежоспособен ...
 
От: Няма ли да е добре да се добави към форума.

Относно идеята, явно форума трябва да стане на аванта.ком, защото само такива се навъдихте тука.... не ви ли омръзна?

Напълно съм съгласен, с това мнение и съм против това :)
 

Горе