Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Статус
Not open for further replies.
От: От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

10 излишни за дискусията поста станаха. Скоро ще навъртят цяла страница.

Когато навъртят страница, то темата става безинтересна по същество (соц. проучвания) и се чете само заради шоуто (кавгата, сапунката, риалитито и т.н.)

А щом вече не става въпрос за нормална дискусия, то и на мен ми е забавно понякога да наблюдавам га дизайнеро на кенефи се разпищоли
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

За девети път ли да питам? съвсем нормален въпрос те питах. Нападна всички по азбучен ред, от Админ до Я, и в момента дърдориш! Айде покажи мисъл и чест, за която толкова копнееш и се бориш? Въпроса ли забрави, да припомня ако се налага?
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

12 поста.

С тези темпове скоро ще може да се твърди, че форумът става все по-популярен, а "дискусиите" в него - все по-полезни и разгорещени. Нищо чудно по този повод да изникне още некой дебил с мъдрото: "в спора се ражда истината".
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

За останалите (илия нека оди да си гради килията, ако се е поуспокоил вече):

Та разбрахте ли къде е разликата между дискусия и флуд и защо второто трябва да се държи в рамки, определени от форумните правила?
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Наскоро гледах The.Maze.Runner.2014.720p.BluRay.x264-WARHD. Пиша директно името на файла да го намериш лесно, ако не си го гледал - гледай го. С прекрасно качество и преведен. После сподели в кого би се разпознал.
Дали навъртени 3 или 30 годинки - егото дава еднакви ефекти. Усещане за значимост. Сори, но пет пари не давам за твоето его, "опит" или ментерливо предприемачество.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

14 поста.

Почваме с филмите. Сега дизайнеро ще направи анален анализ на любимите си филми и приликите между персонажите им с форумни никнеймс.

Дискусията по темата продължава с пълна пара. Очакваме тъпохерото да изпее любимата си песен, а след час-два от алкохолния си делириум да се надигне фенобластъро.

Excuse my back, sir, бих искал да седна по към центъра на осмия ред, за да виждам по-добре сцената.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

14 поста спам от тебе. И още не си изгонен. И дори не оценяваш качествата на форума, които критикуваш!
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

16 поста


Невероятно високооценени от форумоприсъстващите. Год блесс Предприемач!
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Имам смахнатото усещане, че се разбрахме с тебе! Казвам го в най-положителния смисъл.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

18 поста.

Висшата сила вече е сред предприемачите! Един от тях дори придоби "смахнато усещане"! Кукувицата лети над гнездото си! Пилето is rising!
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Забавното, че най-големите троляци и дървени филосфи са единствените които не виждат тинята в коята се превръща всяка тема с тяхно участие. Навремто за да се разсъня със смях докато си пия кафето сутрин влизах във форума на Продавалника. Сега от около 1 година го правят тук. Дори не помяна кога за последен път съм намерил нещо полезно са себе сред всичката леш из темите, но едва ли е било в близките месеци.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Забавното, че най-големите троляци и дървени филосфи са единствените които не виждат тинята в коята се превръща всяка тема с тяхно участие. Навремто за да се разсъня със смях докато си пия кафето сутрин влизах във форума на Продавалника. Сега от около 1 година го правят тук. Дори не помяна кога за последен път съм намерил нещо полезно са себе сред всичката леш из темите, но едва ли е било в близките месеци.

Там ви е проблема, че гледате само собствената си изгода.
Не казвай кога си намерил нещо полезно за ТЕБ, а ти кога беше полезен на потребителите тук? Със смешната оферта с 10 квадрата магазин ли?
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Забавното, че най-големите троляци и дървени филосфи са единствените които не виждат тинята в коята се превръща всяка тема с тяхно участие. Навремто за да се разсъня със смях докато си пия кафето сутрин влизах във форума на Продавалника. Сега от около 1 година го правят тук. Дори не помяна кога за последен път съм намерил нещо полезно са себе сред всичката леш из темите, но едва ли е било в близките месеци.

Сега ти прегледах темите, ми ти бате нямаш никво право да мрънкаш.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Дизайнеро изгледа садомазорънъра, тъпохерото даде тон за песен с горно "до", имитирайки Кенеди, а фенобластеро в момента отлива от първата дамаджана, за да се освести от нощните кошмари. Очакваме включване на още батенца, еваларки, далаверки, редачки и тем подобни дискусионисти, които държат да се изкажат, че няма какво да кажат.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Там ви е проблема, че гледате само собствената си изгода.
Не казвай кога си намерил нещо полезно за ТЕБ, а ти кога беше полезен на потребителите тук? Със смешната оферта с 10 квадрата магазин ли?

Поне има за какво да пускам оферти. И за полезност само преди няма и ден съм бил по-полезен от колкто ти за цял месец. Да не говорим, че няма нито една сериозна тема за сероозен бизнес от месеци насам . С риск да се повторя кликоманията, фейсбик страниците, лайкджагинга и прочие тъпотии нито са бизнес, нито предриемачество.
 
Последно редактирано:
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

А кой си ти за да категоризираш член на форума от маса години???
Ей от такива келеши като теб за това отива и форума на ветера, ей зареди такива като теб дори все по-рядко го отварям и преглеждам, а преди ми беше ежедневие.
Айде сега сулчо, че много ми писнало от такива тарикати като теб какво постигна??? Какво ти е предприемачеството??? Какво знаеш, къде си??? Изкара ли 10 евто този месец???
Писна ми от келеши които се имат за нещо, а реално са пиклеши!!!
На тебе нищо не ти дреме, а постоянно лензиш
Като си над нещата, вземи да го покажеш
АА и да ти плащат за пропагандната помия искаш, така ли да го разбирам
 
хъм то има решение за клониращите се в политиката ... защото от там тръгват част проблемите ... същото като в пазара е
100 - 200 -350 поста за да може да пишеш... така цената на бана се качва
 
Re: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Поне има за какво да пускам оферти. И за полезност само преди няма и ден съм бил по-полезен от колкто ти за цял месец. Да не говорим, че няма нито една сериозна тема за сероозен бизнес от месеци насам . С риск да се повторя кликоманията, фейсбик страниците, лайкджагинга и прочие тъпотии нито са бизнес, нито предриемачество.

от "тъпотии" някой взеха по 250 000 хиляди гущерчета като стартъп... :) че ие интересна тема която съм пуснал каквито твърдиш че няма ;)

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=64072

на Гената му оцениха бизнеса на близо милион и половина гущерчета щом са дали 250 к за 15% ...
 
От: Re: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

от "тъпотии" някой взеха по 250 000 хиляди гущерчета като стартъп... :) че ие интересна тема която съм пуснал каквито твърдиш че няма ;)

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=64072

на Гената му оцениха бизнеса на близо милион и половина гущерчета щом са дали 250 к за 15% ...

Нещо не ти схващам идеята, евала на пича само дет има точно 50 мнения във форума и 2 теми само, не схващам какво общо има това с форума щото аз не виждам от тук да му е излязъл успеха или нещо от тоя сорт.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе