Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Статус
Not open for further replies.
От: Re: От: Re: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

..."произведено в русия"...са само талаш и ла*на в форума

Много си разбрал ти от бизнес... това е една от най-хубавите теми във форума. Заради такива като теб се стигна до тук. Примерно: тук от почти всички мразения Ъпхеро се издаде в една тема, че мрази всичко руско и след това след всеки пост на Страната го спами! Редно ли е това? Ми като не харесваш нещо - не го чети, не го посещавай, но да правиш зулуми на някой само на базата на омраза... И в тоя ред на мисли да попитам: Много хора се оплакват от Ъпхеро, от темите се вижда, че той е излъгал не един и двама... обидил е не един и двама, и още го търпите. Искам отговор, ще му наложите ли наказание и какво ще бъде то, на много други хора за по-малки прегрешения направо сте ги гонили от форума, а защо него го толерирате?

И другия отворко и той, nortrant ... да се ограничили броя на постове... по-малоумно изказване няма и на къде.

А, още чакам обяснение от админите на въпроса си:

Да бе, и мен това ми прави впечатление, защо не се зачистват такива теми, май Вискяра е прав, че не се интересувате от качество, а само от количество, А Блинки и Куулайс? Някакво обяснение ще дадете ли или ще последва поредното оправдание?


П.П.: Едно уточнение - работил съм с Ъпхеро, с мен винаги е бил точен и мисля, че е готин, обаче в същото време тук си позволява да обижда грозно други членове на форума а в други дискусии се вижда, че е некоректен, а това няма как да се подмине.
 
Последно редактирано:
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Блинки, разкарайте политиката и забранете всякакви дискусии на тази тема, дайте модераторски права на някой ваш човек с уравновесено мислене- това е моето предложение. В противен случай давате предпоставка за раздвояване на няколко фронта и раждането на следващ форум.
И как политиката и по скоро омразните и пристрастени мнения имат отношение към нечий бизнес?! Пълни небивалици! На мен защо не ми влияе?! Работя докато е възможно и се вадят някакви пари, след това ще му мисля.
 
От: От: Re: От: Re: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Много си разбрал ти от бизнес... Заради такива като теб се стигна до тук.

тва па що беше?

с вапроса съм сагласен - количество или каество е крайнатацел?
 
От: От: Re: От: Re: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

тва па що беше?

с вапроса съм сагласен - количество или каество е крайнатацел?

Отговорът на подобен въпрос се крие в критериите на оценяващия. Или както казваше персонаж от "12-те стола":

"Кому и кобыла невеста".

превод за нерускоразбиращите: "За някого и кобилата е булка".
 
От: От: Re: От: Re: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Чакам МЕЛЕЗА да ми отговори с какво го засегнах, че да заслужа отговор с обиди :)

да се ограничили броя на постове... по-малоумно изказване няма и на къде.
Имаш ли сиво вещество което да ти помогне да се обосновеш? как ограничаването на флууд-енето ще доведе до лошо нещо?
 
От: От: От: Re: От: Re: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Отговорът на подобен въпрос се крие в критериите на оценяващия. Или както казваше персонаж от "12-те стола":

"Кому и кобыла невеста".

превод за нерускоразбиращите: "За някого и кобилата е булка".

Мдааа, больше вопросов не имею...
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Ми да се гласува за нещо, трябва да има критерии. Причини - за, причини - против.

Иначе си е безполезно начинание. Както и в примерите извън форума.

Референдум, проведен на планетата на маймуните? Cool! Тупане в гърдите, радостно квичене, демократични макаки гепят банани от трибуната, а полза - йок.
 
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Ми да се гласува за нещо, трябва да има критерии. Причини - за, причини - против.

Иначе си е безполезно начинание. Както и в примерите извън форума.

Референдум, проведен на планетата на маймуните? Cool! Тупане в гърдите, радостно квичене, а полза - йок.

Ползата е форума да остане за предприемачество.
Само после като приключи гласуването да не мрънкате, че ви се маха раздела :wink:
 
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Ползата е форума да остане за предприемачество.
Само после като приключи гласуването да не мрънкате, че ви се маха раздела :wink:

А кой оценява какво е предприемачество? Някой досега да е посочил поне един доказан предприемач в този форум? Да, имаше двама-трима, но те отдавна вече са в оня списък долу от 99,9% мъртви души.

Не мога да смятам всеки собственик на онлайн-магазин или работещ админ, програмист, сеоджия, фрилансър и т.н. за предприемач. Образованието ми не го позволява.

P.S. И защо "ви раздела". Аз имам самоедна тема в този форум и тя е икономическа.

Проблемът не е в това в кой раздел ще се намира, ако и двата раздела са си една и съща кочина и се обитават от един и същи животински вид.
 
От: От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

А кой оценява какво е предприемачество? Някой досега да е посочил поне един доказан предприемач в този форум? Да, имаше двама-трима, но те отдавна вече са в оня списък долу от 99,9% мъртви души.

Не мога да смятам всеки собственик на онлайн-магазин или работещ админ, програмист, сеоджия, фрилансър и т.н. за предприемач. Образованието ми не го позволява.

И дай да цапаме форума, ащото не всеки е предприемач. Страхотна логика!
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Страхотна "логика" е цапащите да определят, че не те, а разделът бил цапал, разбираш ли...

И един раздел да остане в цялото форумче, то все ще си е същата кочинка. Причината не е в разделите.
 
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Ми да се гласува за нещо, трябва да има критерии. Причини - за, причини - против.

Иначе си е безполезно начинание. Както и в примерите извън форума.

Референдум, проведен на планетата на маймуните? Cool! Тупане в гърдите, радостно квичене, демократични макаки гепят банани от трибуната, а полза - йок.

Не се чуди после как не си част от проблема на дадени потребители - виж си мнението и епитетите освен арогантността и мнението ти от висша инстанция си го подправил с малко жлъч. Типично твое поведение - сигурно нещо етносът ти е такъв знам ли.

Дай та приложим малко логиката, нали с това се славиш. Та след като тука всички са маймуни предполагам ти не се мислиш за маймуна сигурно си някой висш хомосапиенс с руски/български и УК-ски паспорт, та много ми е чудно къв го дириш тук? Като ти се прегледат мненията за последният месец спокойно се констатират 2 направление величаене на рашките и българофобия с отявлен привкус на жлъч. Та от тези две тези какъв извод да си правим 1)или си някакъв шизофреник та пишеш тук из маймуните, а ти си толкова велик и се мислиш за просветител или 2) си трол - сега сам избирай платен или на свободна практика.

Та имам един прост въпрос какво такъв мужик опа ..... величава особа го дири тук?
 
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Не се чуди после как не си част от проблема на дадени потребители - виж си мнението и епитетите освен арогантността и мнението ти от висша инстанция си го подправил с малко жлъч. Типично твое поведение - сигурно нещо етносът ти е такъв знам ли.

Дай та приложим малко логиката, нали с това се славиш. Та след като тука всички са маймуни предполагам ти не се мислиш за маймуна сигурно си някой висш хомосапиенс с руски/български и УК-ски паспорт, та много ми е чудно къв го дириш тук? Като ти се прегледат мненията за последният месец спокойно се констатират 2 направление величаене на рашките и българофобия с отявлен привкус на жлъч. Та от тези две тези какъв извод да си правим 1)или си някакъв шизофреник та пишеш тук из маймуните, а ти си толкова велик и се мислиш за просветител или 2) си трол - сега сам избирай платен или на свободна практика.

Та имам един прост въпрос какво такъв мужик опа ..... величава особа го дири тук?

Повтарям за кой ли път на бавноразвиващите се.

Предоставям информация. На хора.

Чиба, макак!
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

За чукчите, които не могат да четат и анализират.

Основният ти проблем е арогантният ти стил. Едно е да пуснеш информация, което само по себе си няма нищо лошо, дори е добро. Ти освен, че пускаш инфо почваш властнически да се държиш та това е проблема - това избиване на крепостническият комплекс ли е?

Сега дай да вкараме пак логиката видимо помага. След като предоставяш информация и се чувстваш велик мужик, като вкараш една серия от антибългарщина искам да попитам що пускаш и лъжлива/манипулативна информация и в добавка пишеш такива коментари. В темата ти за какво произвежда имаше на поне 2 места лъжлива информация, нищо че бяха пак солидно подкрепени с жлъч. Та след като дириш тука за информация и след като е лъжлива сега остава да кажеш къв трол си - платен или на свободна практика?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе