Няма такава държава ще поведе народа.

Промяната трябва да започне личностно от всеки един човек. Не търсете проблема навън. Това което наблюдаваме днес е наследство от три поколения комунизъм.
 
Промяната трябва да започне личностно от всеки един човек. Не търсете проблема навън. Това което наблюдаваме днес е наследство от три поколения комунизъм.

Промяната почна личностно - хората взеха да емигрират :D
 
А, защо Слави ще спечели?
Не защото НЕЧАЛГАРИТЕ и ЧЕНГЕТАТА го харесват.
А защото народа винаги наказва власт имащите, дори с неудобен и мразен от тях.Сиреч смяна на статуквото.И няма друг на политическата арена .Да дадем на друг да лапа. Затова и ще видите всички партии ще осерат орталъка. Хващам се на бас доста голяма народна омраза ще гласува за баницата на Слави.Кажете ми кой политик може да събере 100 хиляди на митинг.Слави събра и обедини с кеф 3 милиона българи.
 
Слави с неговото гнусно предаване има най голям принос за моралния упадък на българското общество.
 
Слави с неговото гнусно предаване има най голям принос за моралния упадък на българското общество.

Значи ли, че чалгата има най-голям принос за моралния упадък на българското общество.
Ами тогава всички балкански държави са като нас.
Ко праим ся не всеки може да слуша
Creedence Clearwater Revival
 
Той референдумът на Славито винаги е бил голям виц. Защото:

1. Народът мрази големите политически партии

2. Гласува на референдум, изявявайки желание за мажоритарно гласуване

3. С което реално помага на въпросните големи партии да се закопаят още повече във властта, лишавайки малките от всякакви шансове за участие в политическия живот

Но имайки предвид, че в момента около 200 000 човека във Фейсбук членуват в група, според която държавата ще взима деца и ще ги праща в Норвегия, не виждам какво може да се коментира повече относно "матряла" :D
 
Слави няма да спечели, защото тиквоча е взел всички кметове, сикове, рикове и разни там държавни администрации. Няма значение за кого гласувате, а кой брои бюлетините, за повече инфо ползвайте гугъл.
 
Но имайки предвид, че в момента около 200 000 човека във Фейсбук членуват в група, според която държавата ще взима деца и ще ги праща в Норвегия, не виждам какво може да се коментира повече относно "матряла" :D
Там децата, които насила взимат от семействата, ги ползват като се*с роби или ги дават на педалски приемни семейства, има купища доказателства за това. За извратените изроди от Западнала Европа трябва да им спуснем желязна завеса и да се допускат на Изток само с временна виза и едногодишно проучване до шесто коляно.
 
Тия доказателства в lentata.com ги пише, нали? Виждам, че руските хибридки за демонизация на ЕС и Европа работят много добре. Троловете са си заслужили рублите :)
 
Славуца е добър да прави шоу и простотии, представям си го ако управлява какво чудо ще е. Продуцентите, тия злобни клети човечета ще са по зле и от гестапо!
 
Славуца е добър да прави шоу и простотии, представям си го ако управлява какво чудо ще е. Продуцентите, тия злобни клети човечета ще са по зле и от гестапо!
То май каквото и да дойде на власт, ще е сигурно в пъти по-добро от сега. Не знам защо така мисля, но някак толкова години на власт и в същото време да се върви назад, не е добре да продължава така. Според мен е редно ако ще и Мунчо от Долно нанагорнище да се пробва, защото то какво ли не мина и все нищо.
 
Тия доказателства в lentata.com ги пише, нали? Виждам, че руските хибридки за демонизация на ЕС и Европа работят много добре. Троловете са си заслужили рублите :)
Има филм на ВВС по темата за отнемането на деца в Норвегия. "Тихият скандал в Норвегия" мисля, че се казваше. Като ми остане време ще го намеря и ще пусна линк.
 
То май каквото и да дойде на власт, ще е сигурно в пъти по-добро от сега. Не знам защо така мисля, но някак толкова години на власт и в същото време да се върви назад, не е добре да продължава така. Според мен е редно ако ще и Мунчо от Долно нанагорнище да се пробва, защото то какво ли не мина и все нищо.


Именно това ми е мисълта, че народа ще смени Бойко със Слави нарочно и не че ще му позволят на Слави да прави демокрация в България може и да го застрелят с бутафорни оръжия като на театралната сцена:)
 
Последно редактирано:
Управниците по различните сателити (страни членки на ЕС) се назначават от Брюксел. За това има си има пропагандни канали - СМИ и Интернет.
 
Аз мислех, че в България се назначават от мафията :)
Ако беше от Брюксел, щяхме да сме доста по-добре.
 

Горе