Няма такава държава ще поведе народа.

Както се вика... народ който вярва, че кола на 20 години може да е на 110 000км, не може да бъде излъган на избори :) :) :)
Аз на това не вярвам, но съм сигурен, че поне половината немски коли втора употреба са на стари баби и не са карани!
 
Аз на това не вярвам, но съм сигурен, че поне половината немски коли втора употреба са на стари баби и не са карани!
То не е вяра :) проста математика, ама някои хора тук си мислят, че вярата ще ги спаси ;)

Една баба ако кара един голф, средно по 150км на седмица (което е дооста малко, ако се сравни с Булгаристан), за година тя прави 52*150 или 7800км. 20 години по 7800км са? Точно така, 156 000км. Имай в предвид, че бабата не е била баба цял живот, купила си е голфО на 40 и го кара, а след 60 годишна възраст не и трябва вече. 150км на седмица е доста малък километраж, аз карам 12 000-15 000км на година, а шофирам само през уикенда ;) Но си има статистики и всичко е на показ, примерно https://www.statista.com/ или тук ;)
 
Аз по скоро искам да попитам , защо махнаха "сънчо " от националната тв.
 
Аз по скоро искам да попитам , защо махнаха "сънчо " от националната тв.
Махнаха го, защото в тази анимация няма сексизъм, сатанизъм, насилие, убийства. Някой гледал ли е скоро съвременните анимации..... Промиват мозъците на собствените ни деца пред очите ни, докато ние сме заети да правиме това:

Живот.jpg

Лека полека ни пробутват американския стереотип на живот, където хората нямат свобода и живота им е една огромна ипотека и работа докато не пукнеш. Опичайте си мозъчетата, докато нещата не са излезнали още извън контрол. Натикаха ни в големите градове като сардини да правиме бизнес и пари под въздействието на масираната пропаганда (защото аджаба това било стереотипа за успял човек хаха) и си зарязахме бащините домове на произвола или ги продаваме за жълти стотинки на разни англичани и негри, а същевременно им слугуваме в чужбина като хора трета ръка.
 
Аз по скоро искам да попитам , защо махнаха "сънчо " от националната тв.
Трябва да питаме Кошкулата. :) Той е там. То тази телевизия добре, че е тъпана ни държава и ние в частност, ще я крепим. Пълна скръб. :)
 
Така като гледам към момента
Слави с неговото гнусно предаване има най голям принос за моралния упадък на българското общество.

Аз си мисля, че места като студентски град са виновни за упадъка, а не Слави.
Мястото където трябва да се образоват младите хора които след това да развиват икономиката и държавата е превърнато в най-големия бърдак на страната .За мен това се случва умишлено. Ами няма как да стане докато това не се промени !

Така като гледам Няма Такава Държава е единствената алтернатива. Всички други настоящи партии за мен са символ на статуквото и мафията. Отдавна изчерапаха кредита ми на доверие с всичките глупости които сътвориха.
Даже мисля да стана симпатизан или член на Няма Такава Държава , там както се нарича. За да помогна с каквото мога,защото само с писане по форумите и приказки как българите били глупав народ, нищо няма да се промени пичове ;)
 
Ако гласуването променяше нещо, отдавна да го бяха обявили за незаконно и наказуемо с лишаване от свобода. :)
Правете си сами изводите.

Гласувайки, продкрепяте положението такова, каквото е.
Едиснтвените мирни начини за борба са:
1. Масово негласуване - като няма кой да гласува, няма да има и кой да бъде избран.
2. Масово неплащане на данъци - като не спонсорирате цирка, няма да има как той да бъде разиграван.
 
Във форум за предприемачи, освен конспиратори, имало и анархисти. Да не повярва човек :)
 
Аз си мисля, че места като студентски град са виновни за упадъка, а не Слави.
Мястото където трябва да се образоват младите хора които след това да развиват икономиката и държавата е превърнато в най-големия бърдак на страната .За мен това се случва умишлено. Ами няма как да стане докато това не се промени !

В Студентски град ще намериш това, което търсиш. Ако търсиш бардак, ще намериш бардак. Ако търсиш възможности за израстване и развитие, ще ги намериш. В Студентски град живеят много свестни студенти и нестуденти. Нека да не съдим книгата по корицата.
 
Във форум за предприемачи, освен конспиратори, имало и анархисти. Да не повярва човек :)
Че има ли по-големи анархисти от предприемачите?
Да живее анархо-капитализмът. :)
1571064999420.png
 
Така като гледам към момента


Аз си мисля, че места като студентски град са виновни за упадъка, а не Слави.
Мястото където трябва да се образоват младите хора които след това да развиват икономиката и държавата е превърнато в най-големия бърдак на страната .За мен това се случва умишлено. Ами няма как да стане докато това не се промени !

Така като гледам Няма Такава Държава е единствената алтернатива. Всички други настоящи партии за мен са символ на статуквото и мафията. Отдавна изчерапаха кредита ми на доверие с всичките глупости които сътвориха.
Даже мисля да стана симпатизан или член на Няма Такава Държава , там както се нарича. За да помогна с каквото мога,защото само с писане по форумите и приказки как българите били глупав народ, нищо няма да се промени пичове ;)
Дано много като тебе мислятм, но дали ще я дадат ТЕ властта .
Със сила я взехме със сила ще я дадем!
 
Слави Трифонов = Бареков
Резултатите от референдума не трябва да се мислят за фактор, защото лично аз гласувах на този референдум с "НЕ" на всичките въпроси, просто защото бяха невъзможни за изпъление или малоумни.

Едва ли Слави има шансове дори за 2ро място. Останалите партии си имат твърт електорат, които никога не биха гласували за друга партия.
 
4-та сила след ГЕРБ, БКП и ДПС, евентуално, в най-добрия случай. Може и трета пред ДПС. После нечия патерица.
 
Пускам подписка тая глупава тема да се делне понеже засмуква внимание от по-интересните части на форума...
 
Пускам подписка тая глупава тема да се делне понеже засмуква внимание от по-интересните части на форума...
Ало Тръмпчо, гледай си войската в Сирия
а не и ти като ЩАЗИ вдигаш Берлинската стена и ревеш стойте си в Ост Германи.
Всеки си има мнение и за политика и за СЕО тактики.
Е няма да го провалят СЛАВИ.Всички партии реват, защото обещае ли.Прави го.Сетих се как Сидеров продаде гласа си на ДПС.Обещания , закани, но седнем ли на трапезата требе да ядем и пърдим.
Този, който сака Бойко или е член или на доилка при тях.
Този, който яде кюфтетата без пари от БСП за те ще гласува.
Българи, Помаци, Турци ядат ли чорбата на Сокола зад него ще са като башибозушки орди и песни ще пеят.
Всичкото Патриоти,Макета,Реформисти и Атакисти ще предадат
войводите си, оти мноо бедни за тех нема да има,
КЕЛЕПИРО Санчо е на върха на сабята!

Ида не забравите да гледате новата телевизия на Слави.
"7/8 ТВ - силата е истината"
 
Последно редактирано:
Ето за фейсбук разбирачите.
Слави е качил днеска видео за новата си тв.
За по малко от 7 часа има 100 000 гледания.
Пита се в задачата за колко месеци или години рекламираните от моя магазин маратонки ще бъдат видени от 100 000 човека?
 
Последно редактирано:

Горе