Онлайн бизнес по български или "Наглите са навсякъде!"

От: Онлайн бизнес по български или "Наглите са навсякъде!"

а по-сериозното лято как е на Крапец чувал съм че няма много хора там?
мисля юли и август да ги изкарам на Балчик .. може и септември :)

спай - ако те дразни че дращим в темата мога веднага да едитна всички мнения в псувни към крадльото и родата му
 
От: Онлайн бизнес по български или "Наглите са навсякъде!"

спай - ако те дразни че дращим в темата мога веднага да едитна всички мнения в псувни към крадльото и родата му

Хаххаха ... няма нужда. Така темата дори ми харесва повече :) Айде да идва топлото, че нямам търпение да ... ето това:
6240_100921993691_7&.jpg
 
Сори за офтопика ама като стана въпрос за вили я да дадете съвет, понеже това лято към края на август ще вода 10ма приятелчета тука от университета, които са от цяла европа и искам да си резервираме вила за нас си, възможно най-близко до брега ( на пясъка най добре :) ) и където няма да ни мрънкат че ще шумиме прекомерно много. Идеи и предложения са добре дошли!
 
От: Онлайн бизнес по български или "Наглите са навсякъде!"

а по-сериозното лято как е на Крапец чувал съм че няма много хора там?
мисля юли и август да ги изкарам на Балчик .. може и септември :)

спай - ако те дразни че дращим в темата мога веднага да едитна всички мнения в псувни към крадльото и родата му

По принцип няма много хора - винаги има поне 10-20 метра разстояние до другите хора на плажа и това е, ако се пльоснеш на по-централната част. Но за съжаление всяко лято идват все повече и повече хора, че и от Карпатско го научиха и почнаха да прииждат....
 
От: Re: Онлайн бизнес по български или "Наглите са навсякъде!"

Сори за офтопика ама като стана въпрос за вили я да дадете съвет, понеже това лято към края на август ще вода 10ма приятелчета тука от университета, които са от цяла европа и искам да си резервираме вила за нас си, възможно най-близко до брега ( на пясъка най добре :) ) и където няма да ни мрънкат че ще шумиме прекомерно много. Идеи и предложения са добре дошли!

бюджет на ден ? :)
 
От: Онлайн бизнес по български или "Наглите са навсякъде!"

има две вили мнооо яки на Синеморец те са почти близнаци една до друга в общ двор луксозно е готино е плажа е готин ама стигането до синеморец е по кофти път .. но пък природа ти казвам ши се осерат ония ...
халкидики ряпа да яде :)

някакви на холандци май са вилите по 150 лева на вила ги дават
аз мислех да наемам едната ама м исе досвидяха толкова пари да изтърся за ендото спане само :)

http://www.wellnesshuis.nl/ просто Синеморец разбери че няма нищо общо с другото море това не е българия ей...
поразгледай из гуглито
 
Re: От: Онлайн бизнес по български или "Наглите са навсякъде!"

to hubavo ama pi6e 2 spalni samo na vila - ne kazvat po kolko hora pobirat da gi eva...
 
От: Онлайн бизнес по български или "Наглите са навсякъде!"

Абе spy какво стана с копираното садържание осъди ли ги ?
 
От: Онлайн бизнес по български или "Наглите са навсякъде!"

Абе spy какво стана с копираното садържание осъди ли ги ?

Махнаха крадените снимки и ги зарязах...
 
От: Онлайн бизнес по български или "Наглите са навсякъде!"

Браво това беше максимума който можеше и да постигнеш. Само дето сега ще си сложат нови снимки и ново описание което вече ще е уникално и ще почнат да ти се класират по ключовите думи, а със твоето дублирано описание щяха да видят първа страница друг път.
 
От: Онлайн бизнес по български или "Наглите са навсякъде!"

Махнаха само снимките. ОПисанията и статиите си седят, но аз и не искам да ги махат ...хахаха
 

Горе