Продава се: Онлайн магазин за масла и добавки - Evtinomaslo.com

Доста под цената на @xainov за неговия бранд.
И доста по-различно от разработен бизнес със стабилни и ежедневни посещения и поръчки. Всеки сам си решава.
 
Причина за продажбата като цяло?
Човекът си продава експеримента. :) Доста успешно направен тест, който няма да развива, а иска да даде повече шанс на някой друг. Направо му дава в ръцете работещ бизнес, нужно е дамо да се поинвестира малко в него. :)
 
Човекът си продава експеримента. :) Доста успешно направен тест, който няма да развива, а иска да даде повече шанс на някой друг. Направо му дава в ръцете работещ бизнес, нужно е дамо да се поинвестира малко в него. :)
В последно време май-много станаха продавачите на бизнес с такъв тип масла. Не е ок за мен.
 
Не е ок този бизнес :) А и в последно време май-много станаха продавачите на бизнес с такъв тип масла.
Аз лично сефте виждам да се продава такъв бизнес. Но може, не следя сферата. То кой бизнес точно е ОК сега? Освен петролния и олиото. :)
 
Още вчера събалян първосигнално щях да пиша "земам го" и бях убеден че някой вече ма е изпреварил.

За 200 лв учудващо големи пазарлъци.
 
Аз лично сефте виждам да се продава такъв бизнес. Но може, не следя сферата. То кой бизнес точно е ОК сега? Освен петролния и олиото. :)
Ами точно де, пича го е пробвал, видял е че не е много добре, не работи и го продава, колкото вземе, все файда :)
 
Ами точно де, пича го е пробвал, видял е че не е много добре, не работи и го продава, колкото вземе, все файда :)
Едва ли е това, защото ако прочетеш, въобще не го е натискал от към маркетинг и каквато и да е реклама. :)
 
Едва ли е това, защото ако прочетеш, въобще не го е натискал от към маркетинг и каквато и да е реклама. :)
Възможно е, няма значение, успех на новия собственик! :)
 
Закупих онлайн магазина, изключително точен човек, разбрахме се много бързо, прехвърли сайта и всичките неща с него преди да му пусна паричките.
Доволен съм!

Не знам защо не мога да ти пусна feedback в профила, но ще пробвам от компютъра като се прибера.
 
Ами точно де, пича го е пробвал, видял е че не е много добре, не работи и го продава, колкото вземе, все файда :)
Повярвай ми че не съм го напъвал изобщо нито на маркетинг нито на някакви стратегии.


45% conversion rate?
То верно зависи от таргетирането, ама това бие май всякакви рекорди :)
Всеки бизнес и всяка рекламна кампания е тотално различна защото с това си изкарвам хляба т.е маркетинг.
При соларните панели на 100 посетителя имат 2 - 3 сделки но тези сделки са от типа "ден година храни".
 
Всеки бизнес и всяка рекламна кампания е тотално различна защото с това си изкарвам хляба т.е маркетинг.
При соларните панели на 100 посетителя имат 2 - 3 сделки но тези сделки са от типа "ден година храни".
Това е ясно, просто масовия случай (според статистиките) е с Conversion Rate <5%.
CR над 40% е по-скоро невероятно изключение, отколкото правило, в този смисъл ми стана странно, че въобще го цитираш в тема за "стандартен" онлайн магазин.
 
В Бг такава конверсия е трудна и то предимно заради "качеството" на търсещите предимно. В бг - ИМа богата класа - тия дето не им пука какво слагат, носят колата и много от тях може и гума да не могат ( или не искат ) да сменят ако се наложи. Средния клас ни е многосложен, той предимно е от бачкатори, тези дето имат собствен бизнес от този клас оцеляват трудно или начерно, Измамници - тея са като богатите но нечестно забогатели, те са най-големите циции, не искат да дават за нищо по никви причини, с триста зора дават нещо или гледат дса мине номера или да те прецакат все пак някак си и теб. Има и от средната класа циции, но те са така защото дълго са го измизерували и вече ги е страх да дадът за нещо... Бедния клас като че ли плащат най-много и не се церемонят, защото веднъж го правят и искат да стане хубаво, случва се на милион години...., но все пак се случва.
 

Горе