Оносно uphero и какво да го правя?

Статус
Not open for further replies.
От: Re: От: Оносно uphero и какво да го правя?

детски наивни исками се да го вярвам, в списъка за репутация му бяха и хора който не биха се оплакали от минус 15 понеже са стари потребители и ама има репчета дадени на нови който искат да се докажат във форума и пишат полезни постове а той ги упляпва с бегай от форума и после ги повртаря с това тъпанар... което ме навежда на мисли че ни гони потребителите...

значи аз взех да гледам на кой е давал от по известните на Симеон сега с нов ник беше това с коментара Мангал, на драго от делатата беше улшяпал, на една от доказаните фрилансърки с хубав и трейдър поне беше по културно само не й било забавно клипчето.... и още доста

общо взето от около 330 раздадени репи всяка четвърта...

Не го оправдавам в никой случай, даже му бях лепнал и аз репутация в темите за хостинг дето ги пусна. Както казах пълна мистерия ми е защо го прави. Предполагам, че се е увлякъл от начина по който си комуникираме някои потребители в политическите теми и да си мисли, че така правим по принцип. Не знам... Прави каквото решиш, ти си шефа тук, аз бях длъжен да кажа какво мисля, защото момчето е читаво.
 
От: Оносно uphero и какво да го правя?

И аз ще кажа в защита на ъпхеро, че си е много точен и коректен. Работим заедно от известно време и нямам никакви оплаквания. Относно репите, които раздава, това си е решение на админите и няма да се меся!
 
нали знаете аз искам форума да ми каже ако смята нещо за неправилно а и не налагаме тежки наказния остава си така ама ако пак го видя заминава на паур на репутацията 0

ше създам специална група без права да дава такава :) нищо че ми е леко играчка...
 
От: Оносно uphero и какво да го правя?

Моето мнение е, че трябва да има някакво наказание примерно както предложи един колега 1 месец забрана за репутация и започване на нови теми и също така да се следи постоянно.
Всеки има право на 2ри шанс така, че не бих желал да се БАНва.
 
От: Оносно uphero и какво да го правя?

Аз бих оставил нещата на саморегулация.
Ако гази лука много, системата ше го "накаже".
 
От: Re: Оносно uphero и какво да го правя?

нали знаете аз искам форума да ми каже ако смята нещо за неправилно а и не налагаме тежки наказния остава си така ама ако пак го видя заминава на паур на репутацията 0

ше създам специална група без права да дава такава :) нищо че ми е леко играчка...


Смятам това за правилно решение! Хубаво е и ъпхиро да обещае тука, че за напред ще се обосновава в репутациите, защото само обида си е доста дразнещо наистина. На някои хора прага им на обидчивост е доста нисък и го изживяват това.
 
От: Re: Оносно uphero и какво да го правя?

... На някои хора прага им на обидчивост е доста нисък и го изживяват това.
Епа по моему комплексите и чувството за малоценност трябва да се ръчкат при всеки удобен случай :) .
Ем терапия, ем забавно.
 
От: Оносно uphero и какво да го правя?

Има сравнително нови хора, които пишат на 99.9% само в политическата секция и офтопика, и раздават каруцарски квалификации на стари потребители с голям принос към форума, но не съм видял някой от админите да е взел отношение или да е обърнал внимание на оплакванията. Репутациите на uphero са най-малкия проблем. Ако ще оправяте проблеми има много по-отявлени рецидивисти, които си живуркат необезпокоявани и правят каквото си искат без да имат какъвто и да е принос във важните секции на форума. Или трябва да се оставят нещата на относителна саморегулация, или да се вземат мерки за всички, а не само за uphero. Аз съм привърженик на първия вариант, защото вторият ще създаде много повече работа на админите. Няма как само uphero да го отнесе.
 
От: Оносно uphero и какво да го правя?

Наказание за 1 месец, при повторен случай, за 1 година.. той трябва да се спре, не съм виждал някаква помощ от него, а само оплаквания ...
 
От: От: Оносно uphero и какво да го правя?

детски наивни исками се да го вярвам, в списъка за репутация му бяха и хора който не биха се оплакали от минус 15 понеже са стари потребители и ама има репчета дадени на нови който искат да се докажат във форума и пишат полезни постове а той ги упляпва с бегай от форума и после ги повртаря с това тъпанар... което ме навежда на мисли че ни гони потребителите...

общо взето от около 330 раздадени репи всяка четвърта...

Това в болда вече е тежко.
Не съм очаквал такава тема. Но явно е наложителна. Всяка четвърта дадена репутация да е червена не го смятам за нормално поведение.
В темите за хостинг, колкото и да са на кантар - заради някои думи, излязоха добри неща. Хубаво е хостинг компаниите да са на светло - това помага човек да си избере по-лесно хостинг, ако има нужда от нов или от смяна.

Ехеее, ако се върнат политическите репи.... драстични спадове ще гледаме. Интерсни времена ще настъпят и тук във форума :D
Ще има катаклизъм! :lol:
Но пък ще е катарзис. 8)

На никой не съм дал червена без причина!
Причини за червено колкото искаш. Но червеното, както и зеленото, е И педагогика. Ако просто дадеш червено, че и подкрепено с обиден коментар - нищо не постигаш. По-трудно, както и по-трудоемко, но пък много по-елегантно и по-въздействащо е да изкажеш мнението си с текст - ирония, сарказъм, осмиване.

Моето мнение е, че трябва да има някакво наказание
Самата тема вече е едно наказание.
Моето мнение, след като се включиха доста хора, е да се даде някой ден за размисъл и после ъпхеро да декларира в темата какво мисли. Според тази декларация КуулАйс да си прецени дали ще има по-тежко наказание от тази тема и какво да бъде то.
 
От: От: От: Оносно uphero и какво да го правя?

Е-е-й-й-й, тоя Uphero стана звезда с тая тема:).

Аз съм на мнението на Вискяр, това, че я има тази тема, е вид наказание:

Самата тема вече е едно наказание.
Моето мнение, след като се включиха доста хора, е да се даде някой ден за размисъл и после ъпхеро да декларира в темата какво мисли. Според тази декларация КуулАйс да си прецени дали ще има по-тежко наказание от тази тема и какво да бъде то.
 
От: Оносно uphero и какво да го правя?

аз съм сигурен, че доста кирливи ризи могат да се извадят ако тръгнем да гледаме кой на кого и защо е давал - реп. те са затова - да се съгласиш или не с дадено твърдение. обаче ей така за спорта да бичиш червено особено на новите, не е ок. съгласен съм с Вискяр че тази тема е достатъчно наказание - публично порицание, така че не виждам смисъл от други мерки. той ще си има едно наум и при следващо провинение може да му спрете rep power за известно време.
 
От: Оносно uphero и какво да го правя?

На мен в първата ми тема пускана тук ми даде червено само защото съм си изразил мнението към услуга на трети човек с обяснението да съм имал или нешо подобно. Като изобщо не беше запознат с моя проблем и съм убеден, че не беше използвал въпросната услуга за да изкзва мнение по темата.
 
От: Re: Оносно uphero и какво да го правя?

Епа по моему комплексите и чувството за малоценност трябва да се ръчкат при всеки удобен случай :) .
Ем терапия, ем забавно.
Нищо забавно не виждам в това да викаш на някого тапунгер или да го псуваш на майка / снимка 2 от пост 1 на темата /.
За забележките му към правописа само мога да се посмея - любимата дума "тапунгер" се пише "тЪпунгер".
Днес видях, че си е писал и в една тема тази същата дума, така че дали ще раздава репи или ще я пише в темите, все тая.
Няма кой да го спре с каквито и да е наказания, ако самият той не реши да спре да се излага с такива отговори на постове.
На вашето мнение съм, че тази тема сега е достатъчно срамна за който и да е съфорумец.
На uphero пожелавам да спре да се държи като дете и ако не му харесва някой потребител или нечие мнение,
просто да скролва надолу. В противен случай ще е жалко за възможностите му, за които говорите по-горе.
 
От: Re: Оносно uphero и какво да го правя?

нали знаете аз искам форума да ми каже ако смята нещо за неправилно а и не налагаме тежки наказния остава си така ама ако пак го видя заминава на паур на репутацията 0

ше създам специална група без права да дава такава :) нищо че ми е леко играчка...

Хубаво си беше по тоталитарно време... тая демокрация не ми харесва :)
 
От: Оносно uphero и какво да го правя?

Сори ама аз не мога да трая и си казвам каквото ми е на езика пък който иска да се сърди после.
Не виждам защо трябва да си затваряш очите и да подминаваш глупака?!?
Пак ще кажа - без повод не съм обидил никой,въпреки, че съм голяма драка.
А и Coolice отдавна нещо ми е хвърлил око(ICN may be?)
Форума не го посещавам за да съм харесван било то и от админите, а за да науча нещо.
С каквото съм могъл съм бил полезен за другите.
И кво излезе - изкара ме най-големия бунак в форума. А има сумати и излишни тапунгери в тоя форум.
Ще ме извиняваш ама педерасТка работа.
 
От: Оносно uphero и какво да го правя?

... (обърках темата - за триене)
 
От: Оносно uphero и какво да го правя?

Сори ама аз не мога да трая и си казвам каквото ми е на езика пък който иска да се сърди после.
Не виждам защо трябва да си затваряш очите и да подминаваш глупака?!?
Пак ще кажа - без повод не съм обидил никой,въпреки, че съм голяма драка.
А и Coolice отдавна нещо ми е хвърлил око(ICN may be?)
Форума не го посещавам за да съм харесван било то и от админите, а за да науча нещо.
С каквото съм могъл съм бил полезен за другите.
И кво излезе - изкара ме най-големия бунак в форума. А има сумати и излишни тапунгери в тоя форум.
Ще ме извиняваш ама педерасТка работа.

Да обидиш човек с обиди е най-тъпия начин да обидиш човек! :wink:

Премисляй и анализирай, преди да кажеш нещо. С псувни и обиди нищо няма да постигнеш, освен да си навлечеш гнева на околните. Освен това, пишеш в интернет. Разбирам някой да стои срещу теб, та да ти падне пердето, но пишейки в интернет винаги имаш възможност да помислиш, преди да "кажеш" нещо.
 
От: Оносно uphero и какво да го правя?

Сори ама аз не мога да трая и си казвам каквото ми е на езика пък който иска да се сърди после.
Не виждам защо трябва да си затваряш очите и да подминаваш глупака?!?
Пак ще кажа - без повод не съм обидил никой,въпреки, че съм голяма драка.
А и Coolice отдавна нещо ми е хвърлил око(ICN may be?)
Форума не го посещавам за да съм харесван било то и от админите, а за да науча нещо.
С каквото съм могъл съм бил полезен за другите.
И кво излезе - изкара ме най-големия бунак в форума. А има сумати и излишни тапунгери в тоя форум.
Ще ме извиняваш ама педерасТка работа.

тук те хванах много здраво на система :) Ето какво съм писал в 16:28 като отговор на лично съобщение до шерифа това се случва два часа преди да пусна темата това е пред посленото оплакване за репутация след него още един потребител се оплака за тАпунгеррррр и това ми дойде в повече прегледах ти репутацииите който си давал и видях картинката от първия пост..... освен това не съм ти изтрил 2 та репортваните постове така че може да се каже че си доста толериран във форума... изтрих репутациите но шерифа е сложил и скриин на външен сървър :)
9EMtvsV.png


какво съм написал на шерифа
цитирам - не мога даго банна защото ще се разшуми че го баннвам защото пише срещу хостинг компаниите..... хващам ти психиката пич ама тоя път не може да ме барнеш
primer2.resized.png

освен това във скриина от личните ми съобщения ясно личи урлто на поста за който си му шляпнал репътация с бегай и се опитваш да го изгониш
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43009&p=441455#post441455

ето пример един заслужен да получи отрицателна репутация пост според теб и му удряш червена за пореден път щото и преди това още веднъж съм трил твой репутации към него. ...

Ползване на WebMoney. При проблеми – пускане на арбитраж. Изискване: минималните атестати на 2-те страни да бъдат персонални (т.е. персонален атестат). А за пращането - DHL или FedEx със задължително подписване при получаване + tracking (а преди изпращане, задължителни качествени снимки на стоката, която ще се изпраща, дори може и видео, докато се „опакова“ и т.н., вкл. в куриерската служба, за да послужат като евентуално доказателство в бъдеще време при „оспорване“ тип стоката не отговаря на тази, за която „чатихме/се разбрахме“). Български пощи имат имат проследяване, но тяхното е „бозаво“ така да се каже.

Алтернативен вариант: Escrow.

http://en.wikipedia.org/wiki/Escrow
WebMoney Escrow (+ видео нагледно и описание в др. секции)
https://www.escrow.com/
http://www.escroweurope.com/en/home.aspx

направо сам си се радвам че така се извъртяха нещата и те хванах :) точно както очаквах изърташ нещата
 
Статус
Not open for further replies.

Горе